Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyprawy Na Litewskie Dorsze

565 odpowiedzi w tym temacie

#21 tomy77

tomy77

Wędkarz

• Members
  • 99 postów

Napisano 10 maj 2013 - 19:03

CYTAT(shandor @ czw, 09 maj 2013 - 13:08) Wyświetl post
Witam. 18-19.05-nieaktualne, jest już pełna grupa.
odp.Ogif.Najświeższe relacje z rejsu t.j.8.05-wczorajszy rejs (będę posądzony o stronniczość) icon_twisted.gif .Pogoda super z porannym ciepłym majowym deszczykiem,jakość dorsza się poprawiła,wchodziły 3-4kg sztuki,piątka była ale nie weszła-wróciła do wody,średnia ilość na osobę to 10-16L. icon_eek.gif Pozdrawiam Jarek

Witam,
Mogę potwierdzić . Wyjazd bardzo udany , od pierwszego dzwonka sie zaczęło i nie było dłuższej przerwy.
Tolik stanął na wysokości zadania jeżeli chodzi o zlokalizowanie dorsza , skutki odczuwam do dzisiaj.
Następny wyjazd 30/05 , oby pogoda dopisała i Tolik miał takiego nosa icon_smile.gif

Pozdrawiam
Tomek

#22 partyzant1

partyzant1

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 14 maj 2013 - 20:24

CYTAT(chmielu.1 @ czw, 09 maj 2013 - 17:51) Wyświetl post
No to brawo Panie Jarku, tylko nie wyłapcie wszystkiego, zostawcie coś na koniec wakacji, pozdrowienia z lubelszczyzny.

#23 partyzant1

partyzant1

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 14 maj 2013 - 20:27

Witam
Pilnie jednej osoby na torasa 16-17 maja. Wyjazd jutro z Hajnówki, Białegostoku lub Suwałk. Miejsce mamy z Hajnówki, Białegostoku lub z Suwałk. Tel 602230403.

#24 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 371 postów

Napisano 17 maj 2013 - 16:34

Partyzant1.Jest godz.17.30, wiem że połowiliście,ja szykuję się do wyjazdu,wy wracacie z rejsu i w niedzielę wieczorem będzie wiadomo która grupa była lepsza. Pozdrawiam Jarek.

#25 chmielu.1

chmielu.1

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 17 maj 2013 - 21:05

CYTAT(shandor @ pią, 17 maj 2013 - 20:34) Wyświetl post
Partyzant1.Jest godz.17.30, wiem że połowiliście,ja szykuję się do wyjazdu,wy wracacie z rejsu i w niedzielę wieczorem będzie wiadomo która grupa była lepsza. Pozdrawiam Jarek.

Którzy by nie byli lepsi to i tak napiszcie - jak było. Pozdro.

#26 partyzant1

partyzant1

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 20 maj 2013 - 11:17

CYTAT(chmielu.1 @ sob, 18 maj 2013 - 00:05) Wyświetl post
Którzy by nie byli lepsi to i tak napiszcie - jak było. Pozdro.

16-17.05 Pogoda dopisała, dwa dni miłego słoneczka. Dorsze dopisały też. Ja miałem 14L i jedną flądrę icon_lol.gif

#27 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 371 postów

Napisano 20 maj 2013 - 17:32

CYTAT(partyzant1 @ pon, 20 maj 2013 - 14:17) Wyświetl post
16-17.05 Pogoda dopisała, dwa dni miłego słoneczka. Dorsze dopisały też. Ja miałem 14L i jedną flądrę icon_lol.gif

"Paryzanci z pod Hajnówki skutecznie wyłowili dorsze a co zostało to przegonili" icon_twisted.gif a ak na poważnie,sobota była jeszcze w miarę OK.ale już niedziela pozostawiła sobie wiele do życzenia,wiatr zrobił koło o 180stopni i dorszyki się rozproszyły lub przestały wogule brać, więc zosała dłubanina. Następny wypad to czwartek i może do tego dnia dorszyk zacznie zbierać się w większe grupki.Pozdrawiam Jarek

#28 JG39

JG39

Weteran

• Members
  • 720 postów

Napisano 21 maj 2013 - 19:13

CYTAT(shandor @ pon, 20 maj 2013 - 20:32) Wyświetl post
"Paryzanci z pod Hajnówki skutecznie wyłowili dorsze a co zostało to przegonili" icon_twisted.gif a ak na poważnie,sobota była jeszcze w miarę OK.ale już niedziela pozostawiła sobie wiele do życzenia,wiatr zrobił koło o 180stopni i dorszyki się rozproszyły lub przestały wogule brać, więc zosała dłubanina. Następny wypad to czwartek i może do tego dnia dorszyk zacznie zbierać się w większe grupki.Pozdrawiam Jarek

Jarek dlaczego tak skromnie? icon_mrgreen.gif .Tolik nie trafił ani jednej ławiczki lecz w pierwszym dniu mieliśmy po 8-9L(rufa)-piszesz w miarę no ładną miarę icon_twisted.gif.W niedzielę dodłubałem do 3L.Momentami myśleliśmy że jednostka jest cala nasza.Zero pośpiechu,brak jednostek do okoła,najbliższy wędkarz oddalony z 10m(Litwin).Jednostka bardzo wygodna,jedzonko OK,pogoda dopisała.W sobotę szkoda że nie mieliśmy pilków 100g,120g były jak dla mnie już za ciężkie,momentem 150g też wieszałem.Łowiliśmy na 40-50m same kamienie.Polecam zabierać osełkę do ostrzenia kotwic(myśmy mieli icon_wink.gif )Po kilku podskokach groty tępe jak grabie.Zaczepy owszem są jak na łowiskach sandaczowych.Nie ma mowy o wleczeniu pika po dnie.Bilans strat w zestawach 3-4 na dwa dni.Rekordzista z dziobu 13 tylko w sobotę icon_smile.gif.Mieliśmy dostęp do WC icon_biggrin.gif .Nie byliśmy dyskryminowani,mieliśmy dostęp do wszystkiego i szło pożartowć.Jednostka dopieszczona i Tolik pilnuje aby tak zostało.Pozdro i do następnego...

#29 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 371 postów

Napisano 21 maj 2013 - 21:10

Napisałem skromnie bo bywało lepiej, np.w jeden dzień było więcej niż w ostani łykend, ale to historia.Pozdrawiam Jarek

#30 chmielu.1

chmielu.1

Wędkarz

• Members
  • 60 postów

Napisano 21 maj 2013 - 21:31

No to super połapaliście, bo jakoś nie chciało mi się wierzyć w słowa Pana Jarka (skromność?). Oby nie było o wiele gorzej, to i tak będzie super. Pozdro z lubelszczyzny.

Użytkownik chmielu.1 edytował ten post 21 maj 2013 - 21:35

#31 szerszen3

szerszen3

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 26 maj 2013 - 18:14

CYTAT(shandor @ śro, 22 maj 2013 - 00:10) Wyświetl post
Napisałem skromnie bo bywało lepiej, np.w jeden dzień było więcej niż w ostani łykend, ale to historia.Pozdrawiam Jarek

Jarek i co dalej, jak kolejne wyjazdy.

#32 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 371 postów

Napisano 26 maj 2013 - 18:56

CYTAT(szerszen3 @ nie, 26 maj 2013 - 21:14) Wyświetl post
Jarek i co dalej, jak kolejne wyjazdy.

Następne przedemną , a ten ostatni to czwartkowy na łowisku przy granicy z Łotwą w extremalnych warunkach-wiatr rano w sam raz,w południe 7,5m/s,wieczorem spadło do 6,5 ale fala nie zmalała a i tak udało mi się wyciągnąć 9L.,większość nęciła, zapisy na echo bardzo dobre, łowienie na gł. 23-30m ale przy tym wietrze to był hardrock. Pozdrawiam i do następnego. Jarek

#33 dorsz82

dorsz82

Weteran

• Members
  • 201 postów

Napisano 27 maj 2013 - 15:12

Mogę prosić nr do Jarka icon_wink.gif

#34 szerszen3

szerszen3

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 27 maj 2013 - 16:02

CYTAT(dorsz82 @ pon, 27 maj 2013 - 18:12) Wyświetl post
Mogę prosić nr do Jarka icon_wink.gif

503040639

#35 shandor

shandor

Weteran

• Members
  • 371 postów

Napisano 29 maj 2013 - 12:17

Witam..do grupy jadącej z W-wy brakuje 1os. na wyjazd 2dni tj. 2-3.05. Jak by była chętna osoba to proszę szybką decyzję, dołączyć można na trasie W-wa - Suwałki tel.do grupy z W-wy na priw.lub dzwonić do mnie. Dzisiaj wieczorem wyjeżdżam na rejs tak więc jutro do wieczora będę poza zasięgiem. Pozdrawiam Jarek

#36 Blyskawica

Blyskawica

Wędkarz

• Members
  • 58 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 15:06

CYTAT(shandor @ śro, 29 maj 2013 - 15:17) Wyświetl post
Witam..do grupy jadącej z W-wy brakuje 1os. na wyjazd 2dni tj. 2-3.05. Jak by była chętna osoba to proszę szybką decyzję, dołączyć można na trasie W-wa - Suwałki tel.do grupy z W-wy na priw.lub dzwonić do mnie. Dzisiaj wieczorem wyjeżdżam na rejs tak więc jutro do wieczora będę poza zasięgiem. Pozdrawiam Jarek

Panowie ja jezdze do Klajpedy jesienia lub wczesna wiosna,bo nie mam patentu na przewiezienie ryby w duzej temperaturze,bylbym bardzo wdzieczny za jakies racjonalizatorskie pomysly i inne sposoby,bo wiem ze tej ryby jest troche.

#37 tomy77

tomy77

Wędkarz

• Members
  • 99 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 19:45

CYTAT(Blyskawica @ sob, 01 cze 2013 - 18:06) Wyświetl post
Panowie ja jezdze do Klajpedy jesienia lub wczesna wiosna,bo nie mam patentu na przewiezienie ryby w duzej temperaturze,bylbym bardzo wdzieczny za jakies racjonalizatorskie pomysly i inne sposoby,bo wiem ze tej ryby jest troche.

Witam ,
Byłem w czwartek i bez problemu dowiozlo sie rybę do domu. Szału nie było , ci którzy lapali to osiągnęli wyniki w przedziale 25-47 sztuk . Mi udało sie wyciągnąć 39 i przy takiej ilości miałem czas na spokojne filetowanie. Poplynelismy na lowisko przy granicy lotewskiej , średnia głębokość 25m. Tolik wstawił dodatkowa zamrazarke także można mrozic wklady lub jak ja butelki z woda. W ciagu dnia na bieżąca oprawialem ryby i często wymienialem wodę . Przed zejsciem na lad wrzuciłem trzy zamarzniete butelki i dowiozlem fileciki w idealnym stanie.

Pozdrawiam
Tomek

#38 Blyskawica

Blyskawica

Wędkarz

• Members
  • 58 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 13:01

CYTAT(tomy77 @ sob, 01 cze 2013 - 22:45) Wyświetl post
Witam ,
Byłem w czwartek i bez problemu dowiozlo sie rybę do domu. Szału nie było , ci którzy lapali to osiągnęli wyniki w przedziale 25-47 sztuk . Mi udało sie wyciągnąć 39 i przy takiej ilości miałem czas na spokojne filetowanie. Poplynelismy na lowisko przy granicy lotewskiej , średnia głębokość 25m. Tolik wstawił dodatkowa zamrazarke także można mrozic wklady lub jak ja butelki z woda. W ciagu dnia na bieżąca oprawialem ryby i często wymienialem wodę . Przed zejsciem na lad wrzuciłem trzy zamarzniete butelki i dowiozlem fileciki w idealnym stanie.

Pozdrawiam
Tomek

Dzieki kolego,jest to jakies rozwiazanie zwlaszcza ze jest lodowa u Tolika,ja biore tylko tusze tak mi lepiej,pozdro.

#39 Blyskawica

Blyskawica

Wędkarz

• Members
  • 58 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 16:22

Szukam dwa wolne miejsca do Klajpedy,tylko na jeden dzien i w weckend,tel 783666487

#40 szerszen3

szerszen3

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 16:37

CYTAT(Blyskawica @ nie, 02 cze 2013 - 19:22) Wyświetl post
Szukam dwa wolne miejsca do Klajpedy,tylko na jeden dzien i w weckend,tel 783666487

Z tego co wiem najbliższy wyjazd w sobotę 08.05, ale obsada 100%.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych