Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na Lód W Szwecji... Ruszamy W Czwartek :)

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 karol_77

karol_77

Wędkarz

• Members
  • 77 postów

Napisano 17 luty 2013 - 15:55

Po wielu latach wękowania w Szwecji po raz pierwszy jedziemy na podlodowe wędkowanie. Nastawiamy się wiadowo na okonia - dużego ( 40-50cm) oraz szczupaki, które nie mają tam okresów ochronnych i jednocześnie w tym okresie są najwaleczniejsze ( z informacji od moich szwedzkich przyjaciół). Nie możemy się doczekać pierwszych przerębli w znanych mi jesiennych miejscówkach. Czego się spodziewamy? przynajmniej podobnych rybek jakie łowimy na spina, a może i większych. Nadal nie przekroczyliśmy bariery 50 cm przy okoniu więc może tym razem. Zobaczymy. Z wywiadu wiem, że w okolicy zamarzły nawet niektóre fiordy i Szwedzi łowią dorsze z przerębli - grzech nie spróbować icon_smile.gif
Ruszamy do Dalsland w okolice Uddevali i spędzimy tam 3-4 dni. Jest nas 4 osobowa ekipa i jedziemy busikiem. chętnie zabralibyśmy jeszcze jedną/dwie osoby. Wyruszamy z Poznania w czwartek 21ego około 16/17 godziny. Powrót w nocy z poniedziałku na wtorek. Jedziemy przez Gorzów Wlkp i Kołbaskowo do Sassnitz na prom.
Mamy wynajęty dom nad jeziorem i plan spenetrowania 3-4 jezior w okolicy. Całkowity koszt to 650zł.
kontakt do mnie to 666 177 444

pozdrawiam
Karol

#2 robson5

robson5

Weteran

• Members
  • 265 postów

Napisano 18 luty 2013 - 10:48

CYTAT(karol_77 @ nie, 17 lut 2013 - 16:55) Wyświetl post
Po wielu latach wękowania w Szwecji po raz pierwszy jedziemy na podlodowe wędkowanie. Nastawiamy się wiadowo na okonia - dużego ( 40-50cm) oraz szczupaki, które nie mają tam okresów ochronnych i jednocześnie w tym okresie są najwaleczniejsze ( z informacji od moich szwedzkich przyjaciół). Nie możemy się doczekać pierwszych przerębli w znanych mi jesiennych miejscówkach. Czego się spodziewamy? przynajmniej podobnych rybek jakie łowimy na spina, a może i większych. Nadal nie przekroczyliśmy bariery 50 cm przy okoniu więc może tym razem. Zobaczymy. Z wywiadu wiem, że w okolicy zamarzły nawet niektóre fiordy i Szwedzi łowią dorsze z przerębli - grzech nie spróbować icon_smile.gif
Ruszamy do Dalsland w okolice Uddevali i spędzimy tam 3-4 dni. Jest nas 4 osobowa ekipa i jedziemy busikiem. chętnie zabralibyśmy jeszcze jedną/dwie osoby. Wyruszamy z Poznania w czwartek 21ego około 16/17 godziny. Powrót w nocy z poniedziałku na wtorek. Jedziemy przez Gorzów Wlkp i Kołbaskowo do Sassnitz na prom.
Mamy wynajęty dom nad jeziorem i plan spenetrowania 3-4 jezior w okolicy. Całkowity koszt to 650zł.
kontakt do mnie to 666 177 444

pozdrawiam
Karol

Już Wam zazdroszczę,zdaj relację po powrocie.-"połamania..."

#3 karol_77

karol_77

Wędkarz

• Members
  • 77 postów

Napisano 19 luty 2013 - 23:20

CYTAT(robson5 @ pon, 18 lut 2013 - 13:48) Wyświetl post
Już Wam zazdroszczę,zdaj relację po powrocie.-"połamania..."

Nie dziękuję, ostatnie pakowanie i niedługo ruszamy icon_mrgreen.gif
Po powrocie na pewno coś skrobnę.
pozdro

#4 robson5

robson5

Weteran

• Members
  • 265 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 19:04

CYTAT(karol_77 @ śro, 20 lut 2013 - 00:20) Wyświetl post
Nie dziękuję, ostatnie pakowanie i niedługo ruszamy icon_mrgreen.gif
Po powrocie na pewno coś skrobnę.
pozdro

Kolego-obiecałeś zdać relację z wyprawy na lód do Szwecji, no i jak tam wrażenia?????

#5 Martin77

Martin77

Weteran

• Members
  • 636 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 10:11

Przyłączam się do prośby Kolegi "robson5"... ciekawy pomysł mieliście, więc prosimy o konkretny opis icon_smile.gif
MIŁOŚNICY METODY "Z OPADU" - ŁĄCZCIE SIĘ!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych