Skocz do zawartości

Zdjęcie

Feeder-dobry Zestaw ?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 looc

looc

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2013 - 21:42

Witam, chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o takim zestawie.

Wędka: Mikado Golden Lino Feeder o dlugosci 3,30 i 3,60

Kołowrotek: Okuma Challenge FD CH 140 do jednej i drugiej wedki.

Jak myslicie dobry zestaw ? Z gory dzieki

#2 mikeus

mikeus

Weteran

• Members
  • 904 postów

Napisano 12 luty 2013 - 21:48

Nie wiem, czy dobry zestaw, ale za to pytanie zadałeś profesjonalnie, i to w pierwszym swoim poście na forum, no, no...
Michał, 79', Okręg Konin

#3 ostry1997

ostry1997

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 17 luty 2013 - 17:16

mam tą samą wędkę i jak dla mn jest super i z tym kołowrotkiem jak na początek to może być

#4 KapitanBomba

KapitanBomba

Wędkarz

• Members
  • 25 postów
  • Zainteresowania:Głównie feeder i klasyczny grunt.

Napisano 25 kwiecień 2013 - 16:06

Mikado to szajs, przez 15 lat mojej przygody z wędkarstwem mialem kilka kijii mikado wiem co mówię bo na każdym się zawiodłem. Od kilku lat kupuję tylko shimano i konger, a tak dokładniej to shimano mam tylko jedną, a reszta kongery. Nie mówię oczywiście o jakichś starych teleskopowych jaxonach od których się zaczynało, a teraz walają się po piwnicy:D

Kupiłem jakiś tydzień temu własnie dwa feederki kongera jesden Arcus, a drugi Grafiti czy jakoś tak - rewelacja.
Za oba zapłaciłem poniżej 300zł bo sie trochę potargowałem (większe wiosenne zakupy + promocja dla stałego klienat).

Kupisz kij kongera to nie będziesz chciał mieć więcej nic wspólnego z tym mikadozłomem! A jak masz więcej dudktów i Ci nie dzkoda wydać to Albiona bierz - to już jest Ferari wśród feederów icon_razz.gif
Jeśli natomiast masz mały budrzet to osobiście wolał bym najtańszego carbomaxa niż mikado...

Co do młynka to uważam że Okuma robi jedne z najlepszych, ale polecał bym Ci dozbierać i kupić coś z wolnym biegiem bo pujdziesz się odlać wrócisz i wędki może nie być icon_biggrin.gif Raz mi karpik +/- 2 kg kija z podpurek zrzucił i do wody wciągną, a ile razy bata spinigiem łowiłem to nie wspomnę icon_biggrin.gif

Sory że odkopuję temat bo już może do tej pory kupiłeś, ale jak widzę Mikato to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera... Polecam też szerokim łukiem mijać sprzęt Mistrall.
Dziennik wędkarski - taki sobie blog o tym pięknym hobby, opisy łowisk, sprzętu, metod i wiele wiele innych.

#5 lin43

lin43

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 01 październik 2013 - 18:59

Witam wszystkich mam pytanie na temat wędziska Abu Garcia Conolon 1000 Specimen Carp Full-Carbon High Modular
12-366 Parabolic Action 2 1/2 lbs Test Curve przepraszam za te słowo ale tak jest na wędce. A pytanie czy jest to dobra na Feeder bo chciałbym wybrać się na karpie , szczupaki z gruntu no i inne ryby icon_confused.gif

Załączone miniatury

• SAM_1215.JPG

Użytkownik lin43 edytował ten post 01 październik 2013 - 19:48

#6 DynkaKokos

DynkaKokos

Weteran

• Members
  • 803 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo ,poszukiwanie skarbów,boks.

Napisano 01 październik 2013 - 19:19

Gdzie to pytanie icon_biggrin.gif ?
C&R

#7 BartasL2

BartasL2

Weteran

• Members
  • 152 postów

Napisano 01 październik 2013 - 19:46

CYTAT(DynkaKokos @ wto, 01 paź 2013 - 22:19) Wyświetl post
Gdzie to pytanie icon_biggrin.gif ?

Dynka to samo pytanie mi sie nasunęło icon_mrgreen.gif icon_twisted.gif

#8 esox2b

esox2b

Szajbus

• Members
  • 1529 postów

Napisano 03 październik 2013 - 17:22

Witaj!
Z Twego opisu wnioskuję, że chodzi Ci o wędzisko karpiowe... Do łowienia na DRGAJĄCĄ SZCZYTÓWKĘ się nie nadaje.
Picer i feeder to metody, lub dla innych wędziska do metody gdzie sygnalizatorem brań jest cienka szczytówka i to od jednego ze sposobów pokazywania brania pochodzi określenie "drgającej szczytówki". Odradzałbym - zanim dobrze pozna się jakąś metodę - próby adoptowania sprzętu dedykowanego do innej metody.

Użytkownik esox2b edytował ten post 03 październik 2013 - 17:24

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych