Skocz do zawartości

Zdjęcie

Staw Obok Domu

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 hemeryk

hemeryk

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 10:43

witam. jestem tu nowy. mam do was pytanie czy jest sens łowić na stawie na działce gdy latem łowiłem tam tylko karasia i sporadycznie płotkę? czy karaś może brać zima? czy nawet nie opłaca się marznąć na tym moim stawie icon_biggrin.gif. prosilbym o szybką odpowedz

#2 ostry1997

ostry1997

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 10:54

nie karaś słyszałem że w starorzeczach tylko żeruje ale w stawch nie teraz hibernuje owszem czasami wyrusza na żer ale sporadycznie płotke tak jak najbardziej złowisz możesz spróbować

#3 esox2b

esox2b

Szajbus

• Members
  • 1529 postów

Napisano 25 styczeń 2013 - 11:59

CYTAT(hemeryk @ pią, 25 sty 2013 - 13:43) Wyświetl post
witam. jestem tu nowy. mam do was pytanie czy jest sens łowić na stawie na działce gdy latem łowiłem tam tylko karasia i sporadycznie płotkę? czy karaś może brać zima? czy nawet nie opłaca się marznąć na tym moim stawie icon_biggrin.gif. prosilbym o szybką odpowedz

Witaj!
O co Ty nas się pytasz? Masz staw koło domu i chcesz żeby ktoś, dajmy na to z drugiego końca Polski dał Ci odpowiedź czy warto u Ciebie jest łowić? Ja przekonałbym się sam czy warto, a nie uzależniał tego od odpowiedzi na forum.
O zmarznięcie też się nie powinieneś bać... Zawsze można przerwać wędkowanie i pójść do domu. icon_wink.gif

Użytkownik esox2b edytował ten post 25 styczeń 2013 - 12:00

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych