Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spinningowe 2013!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
789 odpowiedzi w tym temacie

#41 Robert'o

Robert'o

Wędkarz

• Members
  • 93 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 16:49

CYTAT(Greg #2# @ sob, 19 sty 2013 - 19:10) Wyświetl post
Ja dzis wybrałem sie bardziej w celu sprawdzenia czy poziom Odry sie obnizył bo zwykle ma to miejsce własnie na poczatku roku ale widac narazie słuzby hydrotechniczne tego nie maja w planie...z jednej strony to dobrze bo w tamtym roku przegieli na całego spuszczjac wode prawie do totalnego minimum w porcie woda zostawała tylko w dołkach icon_eek.gif ale gdy jednak wczesniej do tego dochodziło mozna zobaczec sporo miejscowek bez wody jak co wyglada gdzie sa zaczepy gdzie opaski itp..

no to fakt icon_neutral.gif oby tak w tym roku nie było, ale gdy woda była tak niska to oprócz tego, że można było zobaczyć miejscówki to ja wbijałem do koryta i tam gdzie wody nie było i zbierałem zerwane przynęty icon_wink.gif no i wzbogaciłem się wtedy o wiele ładnych przynęt icon_biggrin.gif

#42 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 19 styczeń 2013 - 16:56

CYTAT(Robert @ sob, 19 sty 2013 - 17:49) Wyświetl post
no to fakt icon_neutral.gif oby tak w tym roku nie było, ale gdy woda była tak niska to oprócz tego, że można było zobaczyć miejscówki to ja wbijałem do koryta i tam gdzie wody nie było i zbierałem zerwane przynęty icon_wink.gif no i wzbogaciłem się wtedy o wiele ładnych przynęt icon_biggrin.gif

Hehe to i ja tak robiłem kiedys nieraz niezłe woblery sie znajdywało np raz zanalazłem Slidera 10 icon_biggrin.gif jedna z lepszych miejscowek na poszukiwania jest most na Rondzie od strony zaodrza tam to wiadrami zbierałem gumy i inne przynety icon_smile.gif
... Sama Wedka Wedkarzem Nie Czyni...

#43 Haczyk_Dawido

Haczyk_Dawido

Szajbus

• Members
  • 1165 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 13:42

Zrobiliśmy z Maciejem dziś z 7-8 kilosów, przy odrobinie szczęścia nie byłoby zera. Jednak mogliśmy liczyć wyłącznie na leszcze...

Z GÓRKI. Roztopi się, spłynie, nagrzeje i... Yeah.

C&R

#44 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 01 luty 2013 - 14:00

CYTAT(Haczyk_Dawido @ pon, 28 sty 2013 - 14:42) Wyświetl post
Zrobiliśmy z Maciejem dziś z 7-8 kilosów, przy odrobinie szczęścia nie byłoby zera. Jednak mogliśmy liczyć wyłącznie na leszcze...

Z GÓRKI. Roztopi się, spłynie, nagrzeje i... Yeah.

Bylem dzis spojrzec w kierunku odry i jednak stwierdzam ze ze zywiol to jest nie okielznany jescze przedwczoraj przy brzegach zalegl lod,a dzis juz , w gore kawa z mlekiem bez cukru...takie widoki to przewaznie z koncem marca widzialem..to i nawet przyroda ma kryzys icon_eek.gif

A na swoim miejscu zlowilem 7 okonkow... icon_wink.gif

#45 Robert'o

Robert'o

Wędkarz

• Members
  • 93 postów

Napisano 01 luty 2013 - 18:08

Greg gratulacje !

ja jak byłem na spacerku sprawdzić stan wody w czwartek brzegi były pokryte lodem a dziś już tak jak pisał @Greg "kawa z mlekiem bez cukru" icon_smile.gif

poza tym jakiemuś "debilowi" za przeproszeniem się nudziło... icon_evil.gif więc doszło kilka nowych zaczepów

(robione niedaleko hotelu pisat)

#46 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 01 luty 2013 - 18:58

Ja pierdykam co za debil...powinien go gdzies tam monitoring capnac.. icon_evil.gif

#47 adi450

adi450

Weteran

• Members
  • 212 postów

Napisano 03 luty 2013 - 17:46

Pomarańczowy fotel niczego sobie pasował by mi do pokoju.... Daj namiary icon_biggrin.gif.

Aktualnie częściej trzymam długopis niż wędkę w ręku...

#48 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 03 luty 2013 - 17:54

Heh teraz to on juz spoczywa na dnie odry....;((

#49 RaDeK_89

RaDeK_89

Weteran

• Members
  • 117 postów

Napisano 05 luty 2013 - 17:49

Dziś około godzinny wypadzik nad rzekę. Bardziej w celu sprawdzenia nowych wobków...
woda bardzo wysoka, można powiedzieć że wyszła już z brzegów, do tego masa zalegającego lodu przy brzegach...
udało mi się znaleść jedno w miarę czyste miejsce w którym na jakiś 3 metrach szerokości nie było lodu i trochę porzucałem...

Mandarynki od Yo-zuri zapowidają się hitem, fenomenalna praca i fantastycznie można je poprowadzić slalomem nawet między zatopionymi gałęziami drzew icon_twisted.gif

Co ciekawe po zmianie przynęty na seledynowego 3cm twisterka skusiło się kilkanaście okoni, w przedziale do 23cm icon_biggrin.gif
To mój nie kwestionowany rekord jeśli chodzi o ilość ryb złowioną w tak krótkim czasie,a do tego w lutym! icon_smile.gif icon_biggrin.gif

Czyżby zmiana przynęty,żyłki i kołowrotka miała na tak dużą ilość brań wpływ? (dodam że nie łowiłem na troka,a miałem tylko agrafkę z krętlikiem) Albo zwyczajnie trafiłem akurat na stadko icon_smile.gif

Mimo wszystko sezon zapowiada się pasjonująco! icon_smile.gif

Pozdro z Mazowsza
Radek icon_smile.gif

#50 BartekWędkarz232

BartekWędkarz232

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 06 luty 2013 - 11:26

CYTAT(RaDeK_89 @ wto, 05 lut 2013 - 16:49) Wyświetl post
Dziś około godzinny wypadzik nad rzekę. Bardziej w celu sprawdzenia nowych wobków...
woda bardzo wysoka, można powiedzieć że wyszła już z brzegów, do tego masa zalegającego lodu przy brzegach...
udało mi się znaleść jedno w miarę czyste miejsce w którym na jakiś 3 metrach szerokości nie było lodu i trochę porzucałem...

Mandarynki od Yo-zuri zapowidają się hitem, fenomenalna praca i fantastycznie można je poprowadzić slalomem nawet między zatopionymi gałęziami drzew icon_twisted.gif

Co ciekawe po zmianie przynęty na seledynowego 3cm twisterka skusiło się kilkanaście okoni, w przedziale do 23cm icon_biggrin.gif
To mój nie kwestionowany rekord jeśli chodzi o ilość ryb złowioną w tak krótkim czasie,a do tego w lutym! icon_smile.gif icon_biggrin.gif

Czyżby zmiana przynęty,żyłki i kołowrotka miała na tak dużą ilość brań wpływ? (dodam że nie łowiłem na troka,a miałem tylko agrafkę z krętlikiem) Albo zwyczajnie trafiłem akurat na stadko icon_smile.gif

Pozdro z Mazowsza
Radek icon_smile.gif

Kiedyś musimy razem wybrać się na ryby zwłaszcza dlatego iż, mieszkam jakieś 50km od ciebie icon_mrgreen.gif (Sochaczew) . Jeszcze jedno pytanie nad jaką rzeką byłeś Wisła czy Narew.

#51 RaDeK_89

RaDeK_89

Weteran

• Members
  • 117 postów

Napisano 06 luty 2013 - 13:16

CYTAT(BartekWędkarz232 @ śro, 06 lut 2013 - 14:26) Wyświetl post
Kiedyś musimy razem wybrać się na ryby zwłaszcza dlatego iż, mieszkam jakieś 50km od ciebie icon_mrgreen.gif (Sochaczew) . Jeszcze jedno pytanie nad jaką rzeką byłeś Wisła czy Narew.

Przeważnie łowię na Narwii i tym razem też tak było icon_wink.gif
Dziś już woda znacznie wyższa niż wczoraj i nie dałoby się rzucać bez woderów;/

PZDR! icon_smile.gif

#52 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 06 luty 2013 - 17:33

CYTAT(RaDeK_89 @ wto, 05 lut 2013 - 18:49) Wyświetl post

Pozdro z Mazowsza
Radek icon_smile.gif

Gratki za pasiaki wg mnie trafiles poprostu w zimowisko,ich woda narazie w rzekach jest jescze zbyt zimna zeby ryba mogla 'ruszyc'... icon_wink.gif

#53 RaDeK_89

RaDeK_89

Weteran

• Members
  • 117 postów

Napisano 06 luty 2013 - 17:53

CYTAT(Greg #2# @ śro, 06 lut 2013 - 20:33) Wyświetl post
Gratki za pasiaki wg mnie trafiles poprostu w zimowisko,ich woda narazie w rzekach jest jescze zbyt zimna zeby ryba mogla 'ruszyc'... icon_wink.gif

Dzięki Greg icon_wink.gif
Tak też myślałem że muszą akurat tam zimować, dlatego fajnie żeby nikt z okolicy poza mną tego miejsca nie znalazł bo ryboki pływają dalej...a po prawie 3 miesięcznej przerwie poczuć pulsujący ciężar na kiju było czymś wspaniałym i dużo radochy sprawiło mi ich łapanie po czym wypuszczanie icon_smile.gif

P.S
Odkąd przeszedłem całkowicie na C&R mam jakieś spokojniejsze sumienie,masę radochy sprawia mi ich wypuszczanie, charakterystyczny plusk i wystrzał w wodzie jak z procy...ajj coś pięknego icon_biggrin.gif
Byle do wiosny icon_smile.gif

POZDRO! icon_wink.gif

#54 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 06 luty 2013 - 18:07

No to sie nie chwal na forum gdzie co i jak...to dłuzej połapiesz icon_wink.gif

Swoja droga takie okonie wypuszczas to chyba odruch bezwarunkowy

#55 Haczyk_Dawido

Haczyk_Dawido

Szajbus

• Members
  • 1165 postów

Napisano 07 luty 2013 - 18:18

Gdyby Splawik ( musiałby mieć wtedy inną nazwę icon_wink.gif ) był forum trekkingowym, to mógłbym się pochwalić rekordem, zrobiłem dziś na piechotę 10 km. Zacząłem nad rzeką, a skończyłem na początku zbiornika zaporowego, byłem ciekaw czy zeszłoroczne okonki, których na jesień było od groma pozostały i rzeczywiście dokazywały na spina.

Łowienie w końcowej fazie ograniczyłem do wyszukiwania stadek, gdy znalazłem, szukałem innego, w sumie znalazłem ich sześć. Wcześniejsze plany związane z jaziami i okonami ze starorzecza włożyłem między bajki przez (kolejno) wysoki stan rzeki i brak jakiegokolwiek doświadczenia z idusami, lód.

Szkoda, że na focie widać tylko dwa, bo zazwyczaj były ich chmary.

C&R

#56 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 07 luty 2013 - 18:22

A coz to jest 10 km dla takiego wytawnego spinningisty jak ty...to taki spacerek mozna by powiedziec.. icon_wink.gif

#57 Haczyk_Dawido

Haczyk_Dawido

Szajbus

• Members
  • 1165 postów

Napisano 07 luty 2013 - 18:28

Wytrawnego spinningisty, to chyba jeszcze długo nie. Oj, długo. Nie żartuj więcej ze mnie w taki sposób, bo się obrażę! A obrażony moderator, to zły moderator. icon_biggrin.gif

Prawdą jest natomiast, że przez czas ostatnich mrozów wiele wieczorów uświetniłem joggingiem, nie jakimiś maratonami, ale ot tak - zwykłymi, by czuć, że się żyje. To procentuje. icon_wink.gif

C&R

#58 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 07 luty 2013 - 18:36

Ja to mam dzoging w pracy codziennie a wieczorem ja se usiade na 4 litery to jakby mnie zaspawano z tym na czym siedze... icon_mrgreen.gif

#59 Haczyk_Dawido

Haczyk_Dawido

Szajbus

• Members
  • 1165 postów

Napisano 07 luty 2013 - 18:51

Ty to masz dobrze. icon_smile.gif

C&R

#60 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus