Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gospodarstwo Rybackie Iława

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 shiten55

shiten55

Wędkarz

• Members
  • 55 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 11:03

Witam

Chciałbym sie dowiedziec czy sa na forum uzytkownicy którzy łowia na wodach tego właściciela oraz poznac ich opinie na temat rybostanu tych wód. Z góry dziękuje za informacje

#2 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1569 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 18:15

Rybostan mniej więcej taki sam jak we wszystkich wodach gospodarst kłusowniczych na mazurach. Wytrzebione wszystko co ma wielkość handlową.
Na Jezioraku mają kuter jak rybacy morscy icon_evil.gif
Do tego posterunek straży rybackiej znajduje się na terenie gospodarstwa....... co też daje do myślenia icon_wink.gif
Вода это колыбель разумной жизни.

#3 shiten55

shiten55

Wędkarz

• Members
  • 55 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 13:48

Ehh to bardzo nie ciekawie. Moze na jeziorak sie nie wybiore ale na Jeziorze Ewingi zaczeli łowic ładne karpie. Są tam tez spore karasie. trzeba to sprawdzic

#4 wahlul

wahlul

Szajbus

• Members
  • 1569 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 02:08

Gospodarstwo kłusownicze Mrągowo doprowadziło do ruiny prawie wszystkie jeziora na których położyło swoje pazerne łapy. Szkoda dla mnie największa, że ucierpialo jezioro Dłużec, nad którym mam działkę, i pamiętam jakie piękne ryby można było tam kiedyś łowić.
Całe szczęście, że przynajmniej jeziora Piłakno i Gant z racji naturalnych warunków oparły się kłusowniczym metodom połowu.
Myślę, że w Iławie też się znajdzie jakiś grajdołek, gdzie nie da rady pływać ich kłusowniczym krążownikiem i w związku z tym zostanie nienaruszony dla wędkarzy.
Szkoda tylko, że szukanie takiej miejscówki może być porównywalne do poszukiwań świętego graala icon_evil.gif
Вода это колыбель разумной жизни.

#5 krzyś78

krzyś78

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2016 - 19:41

Witam wszystkich znalazłem te stronę i chcę się podzielić moimi spostrzeżeniami .Wróciłem dzisiaj z Iławy dokładnie z Rudzienic nad jeziorem Łabędź zezwolenie połowu 190 zł. na dwa tygodnie pobytu  o rybie większej niż 27 cm. karaś to można zapomnieć .Gospodarstwo rybne Iława na to nie pozwoli  :cry: co dzień rano i po południu dzielnie ciągnie sieci  :evil: miejscowi też trochę pomagają  :razz: ale na mazurach to normalne ludzie też chcą żyć , do sedna odwiedzam mazury od 7 lat i twierdzę że za 3 lata zostanie im tylko woda bo ryby tam nie będzie .Co to za twory te gospodarstwa narybku nie ma ciągną co popadnie byle kasa była . Co mogę polecić to domek posesję i właścicieli z Rudzienic  :razz: gdzie przez 2 tygodnie ja i moja rodzina naprawdę wypoczęła. 

.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych