Skocz do zawartości

Zdjęcie

Owocny Domaniów

65 odpowiedzi w tym temacie

#21 michslsan2

michslsan2

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 14 październik 2012 - 20:13

CYTAT(GUCIO2 @ sob, 13 paź 2012 - 21:51) Wyświetl post
sory kolego że tak pużno ale był problem u mnie z netem cała nocka nad wodą w trzy osoby i tylko u mnie trzy sandałki 52-57 cm staliśmy od strony kalenia

Gratuluję połowu,u mnie nocka bez brania,bylo trochę wędkarzy w pobliżu,ale u nich też bryndza.Stałem przy kortach.Możesz kolego napisać gdzie stales i na co się skusily sandacze.Próbowałem na feedera coś polowic ale też marny efekt w postaci jednego leszczyka.pozdrawiam

#22 druh Boruh

druh Boruh

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 15 październik 2012 - 00:09

michslsan2 piszesz o nocy z soboty na niedzielę? Jeśli tak to też stałem wtedy na kortach, ale zwinąłem się około północy. Kolega, z którym łowiłem wyjął do czasu mojego odjazdu sandacza bez wymiaru i węgorza około 60cm. W nocy złowił jeszcze jednego sandacza bez wymiaru. U mnie niestety bez brania...

#23 michslsan2

michslsan2

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 15 październik 2012 - 07:41

CYTAT(druh Boruh @ pon, 15 paź 2012 - 03:09) Wyświetl post
michslsan2 piszesz o nocy z soboty na niedzielę? Jeśli tak to też stałem wtedy na kortach, ale zwinąłem się około północy. Kolega, z którym łowiłem wyjął do czasu mojego odjazdu sandacza bez wymiaru i węgorza około 60cm. W nocy złowił jeszcze jednego sandacza bez wymiaru. U mnie niestety bez brania...

Czyli byliśmy niedaleko od siebie,bo ja stałem przed tymi wedkarzami co pontonem wywozili,a ten rudy kot co się kręcił po lowisku ,,wziął" na mojego fileta którego na chwilę spuściłem z oka,szkoda biedaczka bo zerwał się z pokaźnym hakiem polknietym albo wbitym w pysk,tym razem szabrowanie wędkarzy nie wyszło mu na dobre.

#24 druh Boruh

druh Boruh

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 15 październik 2012 - 10:32

A ja stałem za tymi z pontonem icon_wink.gif Kot kręcił się i u nas, ale nie chciał brać. Na wolnym biegu go złowiłeś czy z otwartym kabłąkiem? icon_wink.gif

#25 GUCIO2

GUCIO2

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 15 październik 2012 - 17:48

CYTAT(michslsan2 @ nie, 14 paź 2012 - 23:13) Wyświetl post
Gratuluję połowu,u mnie nocka bez brania,bylo trochę wędkarzy w pobliżu,ale u nich też bryndza.Stałem przy kortach.Możesz kolego napisać gdzie stales i na co się skusily sandacze.Próbowałem na feedera coś polowic ale też marny efekt w postaci jednego leszczyka.pozdrawiam

brania były tylko na płotke a stałem jadąc od kalenia do końca asfaltu i w llewo brukiem do plaży ciężko się jedzie po tym piasku będę chyba w czwartek jak złapę gdzieś płotek to napisze co się działo

#26 zbyrys

zbyrys

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 16 październik 2012 - 08:26

Ja się wybieram na Domaniów w czwartek. Najczęściej łowię na tzw. cypelku w lesie w Brudnowie.. Ale mój ostatni wypad na tej miejscówce nie był udany. Jakie miejscówki możecie polecić by się ustawić na sandacza. Ostatnio widziałem grupę wędkarzy którzy ustawili sie na odsłoniętym brzegu przy zaporze bocznej i rzucali w kierunku odsłoniętych zatopionych krzaków. Brzy niskim poziomie wody dużo się tego odsłoniło. Mieli brania na fileta mimo że woda ma tam max 70 cm.
Spacerując odsłoniętym brzegiem wzdłuż zapory bocznej można dojść do wypłycania którym można dojść praktycznie na środek zalewu. Na dnie jest jakiś gruby żwir. To są chyba pozostałości tej drogi jaka jest zaznaczona na mapie. Myślałem by tam się właśnie ustawić.

#27 druh Boruh

druh Boruh

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 16 październik 2012 - 12:38

zbyrys witamy w domaniowskiej społeczności icon_biggrin.gif Co do miejscówek to sam pewnie wiesz, że różnie bywa. Czasami jedna miejscówka przynosi brania za każdym razem a kiedy indziej cisza. Ja często myślałem, żeby ustawić się w lesie, o którym piszesz, ale brak samochodu za plecami przez całą noc zawsze mnie zniechęcał. Człowiek wygodny się zrobił icon_wink.gif Jeśli chcesz to mozesz spróbować ustawić się w zatoce, która jest naprzeciw przerwy w barierce przed kortami. Trzeba tam trochę wyjść do wody, żeby rzucić, ale wystarczą wyższe gumowce. Wiem, że często ludzie trafiają tam sandały. Masz też do dyspozycji korty. Tam często coś się dzieje. Ewentualnie plaża głowna jeśli się wciśniesz lub kamienie przy zaporze. Nie zapomnij zdać relacji z wyprawy icon_wink.gif

EDIT: Byłem na ostatniej nocy (środa/czwartek). Wędkarzy jakby mniej. Specjalnego szału z rybą nie było. Miałem tylko jedno branie sandacza i udało się wyjąć sandałka 58cm. Kolega z którym byłem również jedno branie i na brzegu glutek poniżej 30cm.

Zawsze to ciekawiej jeśli w temacie są jakieś zdjęcia. Nie jest to okaz, ale na dobry początek wrzucam fotkę mojego ostatniego sandacza. Zapraszam do udzielania się w temacie i wstawiania własnych zdjęć.

pustarro co tam u Ciebie? icon_wink.gif

Użytkownik druh Boruh edytował ten post 18 październik 2012 - 14:12

#28 mazur2348

mazur2348

Wędkarz

• Members
  • 18 postów

Napisano 27 październik 2012 - 15:57

Gratuluję rybki. Był ktoś ostatnio na Domaniowie działo sie coś czy cisza? wybieram sie w poniedziałek o ile pogoda bedzie w miare ogarnięta i tak sie zastanawiam gdzie jechać na kamienie przy tamie czy na korty jak uważacie?

#29 druh Boruh

druh Boruh

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 27 październik 2012 - 17:52

Ja jestem dosyć często. Raz coś się upoluje, a czasami bez brania. Stoję głównie w rejonie kortów i okolicach. Generalnie sandacz nie żeruje już tak intesywnie jak latem i wczesną jesienią. Pogodą się nie przejmuj. Ja piszę teraz z kortów. Jest lekki hardcore - śnieg, deszcz i wicher, ale przynajmniej nie ma tłoku icon_wink.gif

Użytkownik druh Boruh edytował ten post 27 październik 2012 - 17:55

#30 mazur2348

mazur2348

Wędkarz

• Members
  • 18 postów

Napisano 28 październik 2012 - 13:25

I jak tam druh Boruh były jakieś wyniki wczoraj?

#31 druh Boruh

druh Boruh

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 28 październik 2012 - 22:25

Niestety tylko jeden niewymiarek około 40cm.

#32 michslsan2

michslsan2

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 02 listopad 2012 - 11:07

Witam macie jakieś wieści z nad zbiornika,wybieram się w jutro na nocke,jestem ciekawy czy sandacz coś zerowal ostatnio.

Użytkownik michslsan2 edytował ten post 02 listopad 2012 - 11:08

#33 avallone78

avallone78

Weteran

• Members
  • 236 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo :)

Napisano 02 listopad 2012 - 20:40

Zamieściłem link do tego tematu i u mnie w podobnym żebyście po likwidacji grona mogli się poodnajdywać.
Pozdrawiam
Wędkarstwo sumowe
Portal dla ludzi z pasją - Tworzony przez ludzi z pasją

#34 michslsan2

michslsan2

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 02 listopad 2012 - 21:13

CYTAT(avallone78 @ pią, 02 lis 2012 - 22:40) Wyświetl post
Zamieściłem link do tego tematu i u mnie w podobnym żebyście po likwidacji grona mogli się poodnajdywać.
Pozdrawiam

Dzięki kolego

#35 Haczyk_Dawido

Haczyk_Dawido

Szajbus

• Members
  • 1165 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 21:33

CYTAT(Haczyk_Dawido @ wto, 02 paź 2012 - 22:01) Wyświetl post
Na jakiś czas (powiedzmy na miesiąc) przykleję Wasz wątek, byście w jakimś stopniu mogli go efektywniej odnowić.

Minął przeszło miesiąc, teraz musicie sobie radzić sami. icon_wink.gif Powodzenia.

Temat miał status "zamknięty", mógłby któryś z Kolegów Administratorów/Moderatorów wbić do mnie z informacją dlaczego? Pozwoliłem sobie otworzyć na nowo wątek, wnoszę, że musiało stać za tym jakieś niedopatrzenie.

C&R

#36 mazur2348

mazur2348

Wędkarz

• Members
  • 18 postów

Napisano 28 styczeń 2013 - 09:19

Witam był ktoś na Domaniowie z pod lodu bierze coś??

#37 pustarro

pustarro

Początkujący

• Members
  • 7 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 19:58

Jak tam Panowie wędki odkurzone, zestawy przygotowane? Rozpoczął już ktoś sezon?
Był ktoś może na rzece przed Domaniowem?

#38 BigPike

BigPike

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 01 kwiecień 2013 - 22:59

CYTAT(pustarro @ wto, 26 mar 2013 - 21:58) Wyświetl post
Jak tam Panowie wędki odkurzone, zestawy przygotowane? Rozpoczął już ktoś sezon?
Był ktoś może na rzece przed Domaniowem?

W taką pogode to chyba nie ma co jechać kolego... co najwyzej na lód icon_biggrin.gif a tak nawiasem mowiąc, moze wie ktos jaka sytuacja z domaniowem, zamarzniety jeszcze ? icon_wink.gif

#39 pustarro

pustarro

Początkujący

• Members
  • 7 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 17:56

No pogoda nas nie rozpieszcza, ale ja juz dłużej nie wytrzymam i w weekend przewietrze sprzęt. Na rzece lodu napewno nie ma więc poprubuje. Może jakiś leszczyk lub płoteczka sie trafi icon_smile.gif)

#40 BigPike

BigPike

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:15

Życzę połamania na tym leszczyku icon_biggrin.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych