Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak Walczyć Z Kłusownikami

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 WyYebany

WyYebany

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 10 sierpień 2012 - 08:55

Witam nie wiem czy to odpowiedni temat ale proszę was forumowców o Pomoc mam taki problem z Kułsownikami mianowicię stawiają mi siatki na Moim Jeziorku macie pomysły jak z tym walczyć proszę nie posiać monitoring albo stanie nad jeziorkiem 24/7

#2 Stary52

Stary52

Szajbus

• Members
  • 1110 postów
  • Zainteresowania:ryby woda i przygoda

Napisano 10 sierpień 2012 - 09:10

Dwa duże krokodyle powinny sprawę załatwić . icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
A tak na poważnie to musisz to swoje jeziorko w jakiś sposób zabezpieczyć - samo się nie obroni .... wymaga to jednak sporych kosztów , niestety . icon_evil.gif
Pozdrawiam .

#3 WyYebany

WyYebany

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 10 sierpień 2012 - 09:45

No Dobra ale w jaki sposób dlatego pytam was icon_smile.gif

#4 Kartofel

Kartofel

Weteran

• Members
  • 470 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo ;p, różne sporty, muzyka, komputer

Napisano 10 sierpień 2012 - 12:27

siatka dookoła i prądem ją ... icon_smile.gif) U mnie gościu tak ma zrobione a jeszcze za siatką dookoła wody ma jakieś wnyki postawiane icon_smile.gif

#5 Wojtek@

Wojtek@

Szajbus

• Members
  • 1160 postów
  • Zainteresowania:Interesuje mnie wędkarstwo, gotowanie, film, książki (kucharskie i wędkarskie ;) )

Napisano 10 sierpień 2012 - 13:46

CYTAT(WyYebany @ pią, 10 sie 2012 - 11:55) Wyświetl post
Witam nie wiem czy to odpowiedni temat ale proszę was forumowców o Pomoc mam taki problem z Kułsownikami mianowicię stawiają mi siatki na Moim Jeziorku macie pomysły jak z tym walczyć proszę nie posiać monitoring albo stanie nad jeziorkiem 24/7

Jedyne co, to dzwonić każdorazowo gdy zauważysz siatki w wodzie do straży rybackiej żeby je wyciągali. Tobie nie wolno, bo jak Ciebie z tym złapią, to bekniesz za posiadanie sprzętu do kłusownictwa. Wszelkie sabotażowe akcje są zbyt niebezpieczne. Zwykle kłusują miejscowi a jak Cie rozpoznają to gdzieś Ciebie wynajdą np. gdy będziesz sam na rybach, więc stanowczo odradzam działania w stylu niszczenia mienia (przebijanie kół, pisanie gwoździem na masce KŁUSOLE) lub strzelanie z procy stalowymi kulkami z łożysk samochodowych czy przecinanie przewodów hamulcowych.

#6 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 12 sierpień 2012 - 09:47

CYTAT(Kartofel @ pią, 10 sie 2012 - 15:27) Wyświetl post
siatka dookoła i prądem ją ... icon_smile.gif) U mnie gościu tak ma zrobione a jeszcze za siatką dookoła wody ma jakieś wnyki postawiane icon_smile.gif

Zejdź na ziemie...
www.carpholic.pl

#7 korgan

korgan

Weteran

• Moderator
  • 860 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo morskie i śródlądowe

Napisano 14 sierpień 2012 - 07:15

CYTAT(WyYebany @ pią, 10 sie 2012 - 09:55) Wyświetl post

"Twoje", bo łowisz tam ryby, czy Twoje, bo je dzierżawisz?

#8 Amur82

Amur82

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 14 wrzesień 2012 - 10:41

Najlepszym sposobem na kłusownika, jest on sam, a raczej jego głupota! U mnie ostatnio jeden taki osobnik poparzył sobie całe ręce, zresztą prawie się utopił... wszystko przez złe zabezpieczenie agregatu, którym chciał sobie przyspieszyć połów ryb.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych