Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca Nr 2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 John_Deere

John_Deere

Weteran

• Members
  • 379 postów

Napisano 26 lipiec 2012 - 17:16

No to i ja wstawiam swoją wideo-recenzję icon_smile.gif
icon_mrgreen.gif

e13baPEUWPM

Użytkownik John_Deere edytował ten post 04 sierpień 2012 - 16:38

#2 msciwypisklak

msciwypisklak

Weteran

• Members
  • 409 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo i sporty motorowe

Napisano 05 sierpień 2012 - 14:30

icon_smile.gif
dobre

#3 John_Deere

John_Deere

Weteran

• Members
  • 379 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 19:13

icon_wink.gif
Dzięki!
Catch and Release "C&R"

#4 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 08:26

To recenzja czy parodia recenzji? Gdzie jakiś element wykorzystania latarki w naszym wędkarskim hobby ?
www.carpholic.pl

#5 BROWAReq

BROWAReq

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 15:03

CYTAT(Czarnyy @ pon, 06 sie 2012 - 11:26) Wyświetl post
To recenzja czy parodia recenzji? Gdzie jakiś element wykorzystania latarki w naszym wędkarskim hobby ?

Tutaj jest filmik - bardzo ładnie widać jak świeci latarka - niestety na zdjęciach ciężko jest ocenić siłę latarki - w zależności od ustawień aparatu można zrobić takie zdjęcie jak się chce - ta sama latarka może oślepiać jak i może też ledwo się żarzyć. Uważam, że w tym przypadku film jest najlepszym rozwiązaniem. Widzę, że chcesz pomóc swojemu koledze, który to opisał, że siedzieliście razem na zasiadce podczas testów latarki ale bez przesady - nie musisz umniejszać innym pracom konkursowym.

#6 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 15:09

Nic nie chce umniejszać jedynie jako polonista z wykształcenia wiem jakie merytoryczne strony powinna zawierać recenzja a tutaj mi ich brakuje stąd moja wypowiedź, do której poniekąd mam prawo icon_smile.gif

Użytkownik Czarnyy edytował ten post 06 sierpień 2012 - 15:10

www.carpholic.pl

#7 BROWAReq

BROWAReq

Wędkarz

• Members
  • 19 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 15:16

CYTAT(Czarnyy @ pon, 06 sie 2012 - 18:09) Wyświetl post
Nic nie chce umniejszać jedynie jako polonista z wykształcenia wiem jakie merytoryczne strony powinna zawierać recenzja a tutaj mi ich brakuje stąd moja wypowiedź, do której poniekąd mam prawo icon_smile.gif

Oczywiście, lecz rzuciło mi się w oczy to, że możesz nie być zbytnio bezstronny ;d
Ja z doświadczenia, wiem że nie warto przekonywać polonistów do swoich racji hehehe - swoją droga ciekawa latareczka ale dosyć droga w porównianiu do "mniej markowych" ale sporo jaśniejszych latarek na aku 18650.

#8 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1238 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 15:17

Plus za kostium, pomysł, konwencję i zaangażowanie. Z pewnością zajęło to wiele czasu i przygotowań, włożyłeś w to serce. Brawo!

#9 SSR

SSR

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 07 sierpień 2012 - 06:33

Gdyby to nie był portal wędkarski, a naukowy dałbym Ci swój punkt za humorystyczne podejście. Ale w tej recenzji chodziło chyba o co innego. Pozdro ;]

#10 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 07 sierpień 2012 - 08:37

CYTAT(SSR @ wto, 07 sie 2012 - 07:33) Wyświetl post
Gdyby to nie był portal wędkarski, a naukowy dałbym Ci swój punkt za humorystyczne podejście. Ale w tej recenzji chodziło chyba o co innego. Pozdro ;]

No najlepiej założyć drugie konto i oczerniać...
@SSR (Dołączył: pon, 06 sie 12
Wyświetleń profilu: 2*
Ostatnio widziany: wtorek, 07 sierpień 2012 - 07:30
Czas lokalny: wto, 07 sie 2012 - 12:31
2 postów (2 postów na dzień)
W jednym poście na DWA narzeka,że mu się głosowanie nie podoba a w tym próbuje oczernić filmik...
Średnio inteligentny wie ,że jesteś jednym z uczestników tego konkursu..mało ?? to mogę ci powiedzieć którym:)

Ja oddaję głos na nr 2 i wam też polecam bo się Dżony postarał i nie zakłada innych kont ani nie prosi kolegów żeby oczrniali prace innych...

Użytkownik bobesku edytował ten post 07 sierpień 2012 - 09:33

#11 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 07 sierpień 2012 - 09:55

Bobesku odetchnij głęboko icon_smile.gif
Wg mnie powinna się ocenianiem prac zająć komisja złożona z adminów i organizatora i było by po sprawie. Bo co mnie zastanawia kolega bobesku wg. niego może napisać co mu się podoba ale ja nie mam prawa napisać co mi sie nie podoba ?

Nic nie pisałem nigdzie np. o pracy nr 1 ponieważ jest poprawną recenzją i nic do niej nie mam icon_smile.gif Ale jak ktoś chce na siłe doszukać się powiązań i podtekstów zawsze je znajdzie icon_smile.gif

Pozdrawiam i to tyle mojego w tym temacie.
www.carpholic.pl

#12 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 07 sierpień 2012 - 10:05

CYTAT(Czarnyy @ wto, 07 sie 2012 - 10:55) Wyświetl post
Wg mnie powinna się ocenianiem prac zająć komisja złożona z adminów i organizatora i było by po sprawie.

Tez tak myślę...
Może admini i władze tego forum to przemyślą??

Wysłać 3 pracę i niech ocenią ci którzy sponsorują:)

Bo to jest naprawę niesprawiedliwe...jak ktoś nie wie czemu mogę wyjaśnij jak łatwo tu zrobić w godzinkę 15-20 głosów (z jednego kompa)

Użytkownik bobesku edytował ten post 07 sierpień 2012 - 10:07

#13 SSR

SSR

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 07 sierpień 2012 - 12:57

CYTAT(bobesku @ wto, 07 sie 2012 - 11:37) Wyświetl post
No najlepiej założyć drugie konto i oczerniać...
W jednym poście na DWA narzeka,że mu się głosowanie nie podoba a w tym próbuje oczernić filmik...
Średnio inteligentny wie ,że jesteś jednym z uczestników tego konkursu..mało ?? to mogę ci powiedzieć którym:)

Ja oddaję głos na nr 2 i wam też polecam bo się Dżony postarał i nie zakłada innych kont ani nie prosi kolegów żeby oczrniali prace innych...

To żeś nam tutaj średnią inteligencją zasunął icon_smile.gif Na jakiej podstawie wyciągasz wnioski że ktoś zakłada po kilka kont i sam na siebie głosuje? Powiesz zaraz, że adresy IP się różnią bo niby konta zakładane są w różnych kafejkach internetowych? icon_smile.gif) Moge mieć 1 post i zagłosować na kogo mi się chce. Czy oczerniłem film "Dżonego" ? Ani trochę! Przeczytaj uważnie to co napisałem. Najlepiej kilka razy. Film Dżonnego spodobał mi się, ale głos oddałem na kogo innego. Na sobowtóra Wojewódzkiego zagłosuję może przy innej okazji. To jest konkurs na portalu związanym z wędkarstwem i takiej też recenzji się spodziewam. A co do sposobu głosowania.. zdania nie zmienię, że do końca nie powinno być wiadamo kto ile ma głosów. Wtedy nie będzie podobnych sytuacji i oskarżeń.

#14 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 07 sierpień 2012 - 13:35

Panie karpiarz ja żem nie napisał,że Pan Panie karpiarzu sobie głosy dodaje:)
Jeżeli tak napisałem do Twojej osoby to proszę skopiuj i wklej icon_smile.gif
Każdy kto śledzi tematy konkursu wie kim Pan jest Panie:)

życzę ci Pan Panie karpiarz powodzenia..może wygrasz..no chyba ,że nadal jesteś obrażony na prawdę i rezygnujesz:)

#15 the_animal

the_animal

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 07 sierpień 2012 - 19:17

CYTAT(bobesku @ wto, 07 sie 2012 - 16:35) Wyświetl post
Panie karpiarz ja żem nie napisał,że Pan Panie karpiarzu sobie głosy dodaje:)
Jeżeli tak napisałem do Twojej osoby to proszę skopiuj i wklej icon_smile.gif
Każdy kto śledzi tematy konkursu wie kim Pan jest Panie:)

życzę ci Pan Panie karpiarz powodzenia..może wygrasz..no chyba ,że nadal jesteś obrażony na prawdę i rezygnujesz:)

Nie mój poziom...

Użytkownik the_animal edytował ten post 09 sierpień 2012 - 08:53

#16 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 07 sierpień 2012 - 19:51

CYTAT(the_animal @ wto, 07 sie 2012 - 20:17) Wyświetl post
Panie gówniarz - dla Twojej informacji Panie gówniarz - mam 45 lat, jestem osobą poważną,

Oj napisałem do @SSR a odpisał mi na to wszystko Pan karpiarz @animal..jaki zbieg okoliczności eheh

P.s-->Po tym twoim poście wyżej właśnie widać jaki poważny jesteś:)

Detektyw Kuba kończy..myślę,że wszystko jasne..kłucić się i wyzywać od gówniarzy nie będę bo jestem na to za młody:)

pozdrówki

#17 DynkaKokos

DynkaKokos

Weteran

• Members
  • 803 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo ,poszukiwanie skarbów,boks.

Napisano 08 sierpień 2012 - 13:13

Tez odaje swój głos na jonhego bo przecierz nie będe odawać głosu na tamtych 2 XXXX co uaktywnili się na forum z powodu konkursu .

Za obrażanie użytkowników forum otrzymujesz ostrzeżenie.
C&R

#18 SSR

SSR

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 09 sierpień 2012 - 08:07

dziecinada...

#19 m.krzyk

m.krzyk

Wędkarz

• Members
  • 79 postów

Napisano 09 sierpień 2012 - 09:10

Jestem na tak!!!!!!! Super podejście.. Oczywiście można było by się czepiać..ALE PO CO? Pozdrawiam

#20 SSR

SSR

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 11 sierpień 2012 - 07:07

OK dzieciaki, coś dorzucę od siebie.

Jak widać po moim loginie, należę do SSR (Społeczna Straż Rybacka). Wasze ukochane forum znam od dawna, ale nigdy nie miałem potrzeby zalogować się tutaj żeby prowadzić dyskusje. Po opublikowaniu pracy konkursowej nr 3 bliżej zainteresowałem się testowaną latarką. Zdjęcia z terenu bardziej do mnie przemówiły niż test domowy. A że obecnie ja i moi koledzy szukamy latarek na nocne patrole, które są naszym chlebem powszednim, zainteresowałem się bliżej tematem. Skontaktowałem się z autorem pracy nr 3 i już wiem coś więcej na temat tych latareczek. Być może wyposażymy się w ten sprzęt. Stąd też moja ocena na "plus" pracy nr 3.

Na koniec myślę, że autorowi pracy nr 3 należą się przeprosiny za posądzanie go o powielanie kont.

Pozdrawiam - SSR

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych