Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co Z Tym Konkursem ?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 01 sierpień 2012 - 08:51

Panowie administratorzy - co się dzieje z konkursem ? Został odpuszczony czy jak ? Bo widze, że koledzy powstawiali recenzje, miała byc jakaś sonda do głosowania a tymczasem nic się w tym temacie nie dzieje ? Wg. mnie mało poważne jest takie podejście do osób które włożyły wkład w testowanie produktu....

#2 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 14:11

Spokojnie, wszystko pod kontrolą, nie musisz przelewać krwi za testerów icon_smile.gif

#3 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 14:25

Wolfik nie przelewam tylko miało się dziać a tu nic... icon_smile.gif

Użytkownik Czarnyy edytował ten post 02 sierpień 2012 - 14:25

www.carpholic.pl

#4 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 02 sierpień 2012 - 14:29

jest tak gorąco, że nawet rybom się pływać nie chce icon_smile.gif

1-2 dni i ruszamy dalej icon_smile.gif

#5 Wojtek@

Wojtek@

Szajbus

• Members
  • 1160 postów
  • Zainteresowania:Interesuje mnie wędkarstwo, gotowanie, film, książki (kucharskie i wędkarskie ;) )

Napisano 03 sierpień 2012 - 13:43

O czym wy właściwie mówicie ? Co to za produkt i co chodzi ?

#6 Rafaello

Rafaello

Wędkarz

• Members
  • 89 postów

Napisano 03 sierpień 2012 - 15:21

CYTAT(Wojtek@ @ pią, 03 sie 2012 - 16:43) Wyświetl post
O czym wy właściwie mówicie ? Co to za produkt i co chodzi ?

http://www.splawik.c...OSENNY-2012__68

#7 Darczez

Darczez

Szajbus

• Members
  • 1289 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 12:28

CYTAT(Czarnyy @ śro, 01 sie 2012 - 09:51) Wyświetl post
Panowie administratorzy - co się dzieje z konkursem ? Został odpuszczony czy jak ? Bo widze, że koledzy powstawiali recenzje, miała byc jakaś sonda do głosowania a tymczasem nic się w tym temacie nie dzieje ? Wg. mnie mało poważne jest takie podejście do osób które włożyły wkład w testowanie produktu....

tak, tak ....
.... pomiętam ja tu pewien konkurs i to zdaje się też nazywał się WIOSENNY, co był lipą na kółkach, a olanych uczestników nawet nikt nie raczył przeprosić ...

... to też bym sobie mega nadziei nie robił, że tym razem będzie zgodnie z obietnicami

Ten post jest moją subiektywną w tej chwili opinią mimo chęci zachowania obiektywizmu. Nie może on służyć przeciwko mnie w następnych po tym terminie, gdyż zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

#8 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 16:36

Darczez, może jakieś konkrety?
Czy przejrzenie kilku tematów na forum, w szczególności w dziale konkursó jest dla Ciebie za skomplikowane?

Dam Ci 24h na odpowiedni wpis w tym temacie, który będzie zawierał:
- link do opublikowanych prac i głosowania w obecnym konkursie
- link do poprzedniego konkursu wiosennego
- Twoje przeprosiny

#9 Darczez

Darczez

Szajbus

• Members
  • 1289 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 20:53

CYTAT(wolfik @ nie, 05 sie 2012 - 17:36) Wyświetl post
Darczez, może jakieś konkrety?
Czy przejrzenie kilku tematów na forum, w szczególności w dziale konkursó jest dla Ciebie za skomplikowane?

Dam Ci 24h na odpowiedni wpis w tym temacie, który będzie zawierał:
- link do opublikowanych prac i głosowania w obecnym konkursie
- link do poprzedniego konkursu wiosennego
- Twoje przeprosiny

Kolego jeżeli zależy Ci na konkretach to proszę bardzo:
link do obecnego konkursu - KONKURS WIOSENNY 2012 - prace konkursowe
lekceważąca odpowiedź udzielona koledze @Czarny nie usprawiedliwia opóźnień w toku konkursu

link do poprzedniego konkursu wiosennego ogłoszonego również przez szanownego kolegę @wolfik - WIOSENNY KONKURS EDYCJA 2008

link do listy nagród: WIOSENNY KONKURS EDYCJA 2008 - NAGRODY
zwracam uwagę na następujący zapis:
Dodatkowo:
•autor każdej opublikowanej pracy otrzyma gratis 2 naszywki z logo forum

link do wyników: Wyniki - WIOSENNY KONKURS edycja 2008

Pragnę zwrócić uwagę, że uczestników konkursu było 23, PRACE KONKURSOWE 2008, wśród listy nagrodzonych zostało pominiętych 20 uczestników którzy mieli otrzymać naszywki z logo forum zgodnie z zasadami konkursu.

po ok 2 miesiącach od zakończenia konkursu tj w dniu 30 czerwca 2008 , w powyższej sprawie interweniowałem u Moderatora @Homegeon, który to był wówczas bardzo aktywny i który to miał kontaktować się z @wolfik. Osobiście z moderatorem @wolfik, nie był możliwy kontakt - przepełniona skrzynka wiadomości.
Sprawa oczywiście ostatecznie zamieciona pod dywan.

Fakty mówią za siebie.
Przeprosiny należą się uczestnikom konkursu z 2008 roku, jak również obecnego jeżeli zdażyły się niedociągnięcia.

Czy się mylę i podaję nieprawdę za którą mam przepraszać ?

Ten post jest moją subiektywną w tej chwili opinią mimo chęci zachowania obiektywizmu. Nie może on służyć przeciwko mnie w następnych po tym terminie, gdyż zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

#10 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 05 sierpień 2012 - 22:09

CYTAT(Darczez @ nie, 05 sie 2012 - 21:53) Wyświetl post
Kolego jeżeli zależy Ci na konkretach to proszę bardzo:
link do obecnego konkursu - KONKURS WIOSENNY 2012 - prace konkursowe
lekceważąca odpowiedź udzielona koledze @Czarny nie usprawiedliwia opóźnień w toku konkursu

Nie ma żadnych opóźnień, na dodatek swój post napisałeś dwie doby po tym, jak pojawiła się ankieta dotycząca głosowania:
http://www.splawik.c...osujemy___37904

Jak zauważyłeś (?) kolega @Czarny nie poczuł sie urażony, natomiast Ty jak najbardziej

CYTAT
link do poprzedniego konkursu wiosennego ogłoszonego również przez szanownego kolegę @wolfik - WIOSENNY KONKURS EDYCJA 2008

link do listy nagród: WIOSENNY KONKURS EDYCJA 2008 - NAGRODY
zwracam uwagę na następujący zapis:
Dodatkowo:
•autor każdej opublikowanej pracy otrzyma gratis 2 naszywki z logo forum

link do wyników: Wyniki - WIOSENNY KONKURS edycja 2008

Pragnę zwrócić uwagę, że uczestników konkursu było 23, PRACE KONKURSOWE 2008, wśród listy nagrodzonych zostało pominiętych 20 uczestników którzy mieli otrzymać naszywki z logo forum zgodnie z zasadami konkursu.

po ok 2 miesiącach od zakończenia konkursu tj w dniu 30 czerwca 2008 , w powyższej sprawie interweniowałem u Moderatora @Homegeon, który to był wówczas bardzo aktywny i który to miał kontaktować się z @wolfik. Osobiście z moderatorem @wolfik, nie był możliwy kontakt - przepełniona skrzynka wiadomości.
Sprawa oczywiście ostatecznie zamieciona pod dywan.

Po pierwsze - nie wiem skąd masz informację ilu uczestników naszywki otrzymało, a ilu nie. Jeśli Ty nie dostałeś naszywek - patrz niżej
Po drugie - w sprawach dotyczących konkursu wszystkie informacje do uczestników i zwycięzców przesyłane były drogą mailową, tą również drogą prosiliśmy o przesyłanie adresów do wysłania nagród - Regulamin konkursu wiosennego 2008, punkt 6
Po trzecie - @Homegeon ani żaden inny moderator (wyłączając Hubus i Wolfik) nie byli organizatorami tego konkursu i nie mieli żadnej szczegółowej wiedzy na temat wysyłania nagród i obsługi konkursu. Oficjalny kontakt mailowy w sprawie konkursu był podany na stronach o konkursie, wszystkie nagrody zostały wysłane, pod warunkiem, że uczestnik podał nam adres korespondencyjny.

CYTAT
Fakty mówią za siebie.
Przeprosiny należą się uczestnikom konkursu z 2008 roku, jak również obecnego jeżeli zdażyły się niedociągnięcia.

Czy się mylę i podaję nieprawdę za którą mam przepraszać ?

Mylisz się, przekręcasz fakty, sugerujesz że oszukujemy, występujesz w imieniu osób, które Cię do tego nie upoważniły.
Nie ma żadnych niedociągnięć w tym konkursie, ani nie było ich w żadnym poprzednim.

#11 Darczez

Darczez

Szajbus

• Members
  • 1289 postów

Napisano 06 sierpień 2012 - 19:16

CYTAT(wolfik @ nie, 05 sie 2012 - 23:09) Wyświetl post
Nie ma żadnych opóźnień, na dodatek swój post napisałeś dwie doby po tym, jak pojawiła się ankieta dotycząca głosowania:
http://www.splawik.c...osujemy___37904

Fakt , post pisałem jako odpowiedź w dyskusji, nie zwróciwszy uwagi, że pojawiła się ankieta - mój błąd - przepraszam.

Po pierwsze - nie wiem skąd masz informację ilu uczestników naszywki otrzymało, a ilu nie.

mówiłem o liście nagrodzonych i liczbie uczestników 3-23 = -20 nagordzonych na liście

Po drugie - w sprawach dotyczących konkursu wszystkie informacje do uczestników i zwycięzców przesyłane były drogą mailową, tą również drogą prosiliśmy o przesyłanie adresów do wysłania nagród - Regulamin konkursu wiosennego 2008, punkt 6

Cóż, pod warunkiem że e-mail został wysłany, do mnie raczej nie dotarł, bo po co bym podnosił temat u innego moderatora.
Dla potwierdzenia proszę o przesłanie kopi tamtego e-maila.

Po trzecie - @Homegeon ani żaden inny moderator (wyłączając Hubus i Wolfik) nie byli organizatorami tego konkursu i nie mieli żadnej szczegółowej wiedzy na temat wysyłania nagród i obsługi konkursu. Oficjalny kontakt mailowy w sprawie konkursu był podany na stronach o konkursie, wszystkie nagrody zostały wysłane, pod warunkiem, że uczestnik podał nam adres korespondencyjny.

Zwrócenie się do innego moderatora było przy okazji i wynikało z braku kontaktu na PW organizatora.

Praca została wysłana, opublikowana, nie ma listy osób nagrodzonych naszywkami - to są fakty które są widoczne na forum.

Reszta to słowo przeciw słowu.
Czy kolega organizator dochował wszelkich starań by doprowadzić konkurs 2008 do końca - nie jestem wstanie obecnie sprawdzić.

... słowo przeciw słowu ... ale niesmak pozostał do tej pory.

Użytkownik Darczez edytował ten post 06 sierpień 2012 - 19:24

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych