Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiosenny Konkurs Wędkarski - Wybrani Testerzy

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 hubert

hubert

Wędkarz

• Root Admin
  • 50 postów

Napisano 28 maj 2012 - 11:36

Dostaliśmy właśnie emaila od Organizatora konkursu z informacją kto zakwalifikował się do testów. Zgłosiło się kilkadziesiąt osób i wybór był bardzo ciężki. Oto lista szczęściarzy:

- John_Deere
- kuba3511
- the_animal

Latarki lada moment powędrują do zainteresowanych, a za kilka tygodni opublikujemy sprawozdania z testów i będziemy czekać na Wasze głosy, kto z nich spisał się najlepiej.

--
Pozdrawiam,
Hubert

#2 Kolba

Kolba

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 28 maj 2012 - 12:11

Witajcie,

Tak jak napisał Hubert, udało nam się wybrać trzech testerów. Nie ukrywam, że było dużo zgłoszeń i wybór tylko trzech był trudny. Dziękuję wszystkim za zgłoszenia i gratuluję testerom. Przedstawiam dalszy plan działania:

1. Każdy z testerów otrzyma latarkę LD12, jeden po drugim, na okres 2 tygodni. O kolejności decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszy jest John_Deere, po 2 tygodniach kolej na kuba3511, a następnie the_animal.
2. Do każdego testera została wysłana PW z prośbą o przesłanie danych potrzebnych do podpisania umowy przekazania latarki.
3. Za każdym razem gdy kurier będzie miał przywieźć latarkę do testera lub ją od niego odebrać, tester zostanie o tym poinformowany. Przy odsyłaniu prosze po prostu włożyć latarkę do opakowania (pudełka).
4. Kiedy testy skończy ostatni tester - czyli the_animal, wszyscy testerzy będą mieli 7 dni na opublikowanie swojej recenzji/ swoich testów.
5. Dopuszczalna forma recenzji została opisana w regulaminie.
6. Po opublikowaniu zwycięzcy, do każdego testera powędruje latarka E01, a do zwycięzcy LD12 wraz z kompletem nasadek rozpraszających. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymują spore rabaty (odpowienio 50% i 30%) + zestaw nasadek.
7. Swoich recenzji nie drukujcie i nie wysyłajcie z latarką. Należy je opublikować na forum splawik.com

Jeżeli macie jakieś pytania zadajcie je albo w niniejszym temacie albo poprzez prywatne wiadomości.

Pozdrawiam
Jakub

#3 John_Deere

John_Deere

Weteran

• Members
  • 379 postów

Napisano 04 czerwiec 2012 - 08:29

Siostry i Bracia, Bracia i Siostry:)
informuję że latarka jest od piątku u mnie i odbyły się już pierwsze testy! icon_smile.gif
Amen.
Catch and Release "C&R"

#4 Zbynek

Zbynek

Szajbus

• Members
  • 1129 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 00:35

Ciekaw jestem jak to jest, że wybrany został the_animal ? Jak ten "urzytkownik" nie ma ani jednego wpisu na forum ? Więc jaki z niego użytkownik ? Bo testy miały być dla użytkowników ?

Użytkownik Zbynek edytował ten post 08 czerwiec 2012 - 00:35

#5 hubert

hubert

Wędkarz

• Root Admin
  • 50 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 07:56

CYTAT(Zbynek @ pią, 08 cze 2012 - 01:35) Wyświetl post
Ciekaw jestem jak to jest, że wybrany został the_animal ? Jak ten "urzytkownik" nie ma ani jednego wpisu na forum ? Więc jaki z niego użytkownik ? Bo testy miały być dla użytkowników ?

Ilość postów nie było kryterium wyboru. Trzeba było napisać fajne zgłoszenie, które weryfikowali sponsorzy. Na pewno ilość postów użytkownika the_animal wzrośnie, gdyż będzie musiał napisać relację z testów icon_smile.gif

--
Pozdrawiam,
Hubert

#6 Zbynek

Zbynek

Szajbus

• Members
  • 1129 postów

Napisano 09 czerwiec 2012 - 15:09

Wiem, że nie była. Ale miała być dla użytkowników a taki użytkownik to nie użytkownik. Ale ok oby tylko w takich błachch sprawach takie rzeczy się zdażały.

Użytkownik Zbynek edytował ten post 09 czerwiec 2012 - 15:09

#7 hubert

hubert

Wędkarz

• Root Admin
  • 50 postów

Napisano 09 czerwiec 2012 - 17:02

CYTAT(Zbynek @ sob, 09 cze 2012 - 16:09) Wyświetl post
Wiem, że nie była. Ale miała być dla użytkowników a taki użytkownik to nie użytkownik. Ale ok oby tylko w takich błachch sprawach takie rzeczy się zdażały.

Jest na forum od około roku więc to raczej nie jest osoba, która pojawiła się tylko na ten konkurs.

#8 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 21:56

CYTAT(Zbynek @ sob, 09 cze 2012 - 18:09) Wyświetl post

Ważne, że jego argumenty przeważyły o tym , że jest w stanie obiektywnie ocenić latarkę. A użytkownik to zarejestrowana osoba na forum - za zasługi jak widać nic nie ma i oby tak dalej !
www.carpholic.pl

#9 kuba3511

kuba3511

Wędkarz

• Members
  • 62 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 13:46

Latarka dotarła i do mnie icon_smile.gif

#10 hubert

hubert

Wędkarz

• Root Admin
  • 50 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 17:20

CYTAT(kuba3511 @ śro, 20 cze 2012 - 14:46) Wyświetl post
Latarka dotarła i do mnie icon_smile.gif

Niech się zatem stanie światłość na Twej drodze - udanego testowania.

--
Pozdrawiam,
Hubert

#11 the_animal

the_animal

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 09:40

Witam piśmiennie po raz pierwszy na forum. Mało piszę, ale sporo czytam. Forum i portal to dla mnie kopalnia wiedzy. Dlatego koledzy nie miejscie żalu do tych, dla których jesteście inspiracją icon_biggrin.gif
Testuję od czwartku latareczkę i powiem Wam - jest niezła icon_twisted.gif

Użytkownik the_animal edytował ten post 09 lipiec 2012 - 09:42

#12 hubert

hubert

Wędkarz

• Root Admin
  • 50 postów

Napisano 10 lipiec 2012 - 07:18

CYTAT(the_animal @ pon, 09 lip 2012 - 10:40) Wyświetl post
Witam piśmiennie po raz pierwszy na forum. Mało piszę, ale sporo czytam. Forum i portal to dla mnie kopalnia wiedzy. Dlatego koledzy nie miejscie żalu do tych, dla których jesteście inspiracją icon_biggrin.gif
Testuję od czwartku latareczkę i powiem Wam - jest niezła icon_twisted.gif

Nadrobisz wszystkie lata przy pisaniu recenzji icon_smile.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych