Skocz do zawartości


Zdjęcie

Regulamin Konkursu Wiosennego Edycja 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 hubert

hubert

    Wędkarz

  • Root Admin
  • 50 postów

Napisano 18 maj 2012 - 11:24

Witam!
Mam przyjemność zaprosić wszystkich zarejestrowanych użytkowników do udziału w Konkursie Wiosennym.

Latarka to nieodłączny element wyposażenia każdego wypadu wędkarskiego. Po zmroku dobrze jest mieć przy sobie źródło światła. Znalezienie latarki niezawodnej, odpornej na warunki pogodowe, a do tego mieszczącej się w dłoni stanowi nie lada wyzwanie. My mamy dla Ciebie taką latarkę. W dodatku możesz ją mieć za darmo.

Latarka Fenix LD12 jest wykonana w całości z duraluminium anodyzowanego, dzięki czemu jest odporna na uderzenia i upadki. Spełnia również wymogi wodoodporności w ramach normy IP-X8 (zanurzenie do 2 metrów w czasie 30 minut). Jest zasilana klasycznym paluszkiem (AA) i ma 6 trybów pracy (4 rodzaje natężenia światła, SOS, stroboskop). Może świecić do 97 godzin, ma 115 lumenów i zasięg ponad 100 metrów.

Na wypadzie przydaje się tym bardziej, że poprzez zastosowanie odpowiednich dyfuzorów, rozpraszających promienie światła, łatwo można ją przekształcić w poręczną lampkę.

Zestaw latarka + nakładki ma wartość około 350 złoty. Ty możesz go mieć za darmo.

Ogłaszamy konkurs na napisanie najlepszej recenzji z testów. Autor najlepszej z nich otrzymuje w nagrodę powyższy zestaw. Zdobywca drugiego miejsca otrzymuje 50% rabatu na zakup latarki, dyfuzory dostaje gratis. Za trzecie miejsce 30% rabatu plus nasadki. Każdy tester dostaje od nas poręczną latarkę E01, którą można przypiąć do kluczy.

Poniżej opis projektu, krok po kroku:

1. Wejdź na stronę: http://latarki-fenix...zostan-testerem
2. Uzupełnij dane. Napisz dlaczego właśnie Ty masz zostać testerem.
3. Nie zapomnij podać numeru telefonu kontaktowego. Jest potrzebny kurierowi, który przywiezie do Ciebie latarkę.
4. W ciągu 9 dni będziemy czekać na zgłoszenia. Następnie wybierzemy trzech testerów.
5. Każdy tester otrzymuje latarkę na 2 tygodnie, a następnie przekazuje ją dalej. Koszt przesyłki i logistykę bierzemy oczywiście na siebie.
6. Każdy tester tworzy opis – recenzję swoich testów. Może on być w formie tekstowej popartej zdjęciami lub w formie zapisu wideo.
7. W ciągu 7 dni od skończenia testów przez ostatniego uczestnika, każdy tester umieszcza swój test w niniejszym temacie.
8. Następnie wszyscy użytkownicy forum mogą oddać swój głos na najlepszą, ich zdaniem, recenzję, za pomocą ankiety umieszczonej na forum.
9. Po ogłoszeniu wyników, zwycięzca otrzyma wspomnianą wyżej nagrodę, a pozostali testerzy będą mogli wykorzystać swoje rabaty. Jednocześnie, każdy z uczestników otrzyma latarkę E01.
10. Jury wybierające testerów jest niezależne od forum w związku z czym w konkursie mogą brać udział Moderatorzy.
11. W konkursie nie mogą brać udziału Administratorzy forum.

WAŻNE!!!
Szczegółowy opis zasad gry opisanych powyżej znajduje się pod poniższymi linkami. Proszę o zapoznanie się z regulaminem zostania testerem:
http://latarki-fenix...esterem_splawik

oraz regulaminem recenzji, w którym opisane jest ze szczegółami w jakiej formie należy przedstawić swoją recenzję:
http://latarki-fenix...ecenzji_splawik


Zapraszamy do zabawy.

Pozdrawiam,
Hubert
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych