Skocz do zawartości

Zdjęcie

Booster Do Zanęt

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qlimax123416

Qlimax123416

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 15 maj 2012 - 15:36

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy jest sens dopalania kupnej zanęty boosterem o innym zapachu ? Czy w ten sposób nie otrzymam całkowicie odwrotnego efektu ? Z góry dzięki za odpowiedź icon_smile.gif

#2 CinCinek

CinCinek

Weteran

• Members
  • 427 postów
  • Zainteresowania:Spławik, Spining

Napisano 15 maj 2012 - 17:09

Cała sztuka polega na tym żeby odpowiednio dodać zapach do zanęty tak aby się wzajemnie nie "gryzły". Raczej nie powinno mieszać się np. jakiegoś zapachu słodkiego z czosnkowym czy jakimś innym.

#3 Qlimax123416

Qlimax123416

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 15 maj 2012 - 21:14

A jest sens mieszać dwa zapachy owocowe ? Tzn. przykładowo zanęta truskawka, a booster tutti frutti.

#4 arek2202

arek2202

Szajbus

• Members
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Grunt, Spławik,Spinning

Napisano 15 maj 2012 - 21:14

A u mnie czesto to działa odwrotnie - zanęta na słodko,a booster wali tak, że w promieniu 20 metrówmuchy padają icon_wink.gif
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

#5 Yahoo88

Yahoo88

Początkujący

• Members
  • 9 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 13:46

Nie ma sensu mieszać boosterów. Nie przynosi to efektu. Dobierz jedynie odpowiedni zapach pod rybę która planujesz złowić. Mi ostatnio robotę zrobił bardzo ten łososiowy booster http://www.vimarco.p...n-oil-98.p.html Jakby ktos planował zakupy to polecam. Na priw opisze swoje doświadczenia jakby ktoś chciał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych