Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pogoria 1, 2, 3, 4 (zalew Kuźnica Warężyńska)

479 odpowiedzi w tym temacie

#21 Essox

Essox

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 08 sierpień 2008 - 08:12

wczoraj w sam skwar pojechałem na Pogorie1 za rybaczówke, zarzucam wędki około 11 i wsumie miałem pewność że nic niezłowie, godzina 14 branie, takie delikatne że nawet bombka niedojechała do kija zacinam a tu leszcz 54cm icon_eek.gif , za godzine powtórka identyczne branie i leszcz 51cm ląduje na brzegu. Wiem że leszcze idą jak "szmaty" ale naprawde były waleczne ledwo je wyciągłem...

#22 kamyczek

kamyczek

Weteran

• Members
  • 114 postów

Napisano 08 sierpień 2008 - 09:05

ja wczoraj na pogori 1 złapałem swojego życiowego karpia 66cmd na splawik duze ryby tez sie wyciaga
bat z amorkiem xd

#23 Essox

Essox

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 08 sierpień 2008 - 16:56

CYTAT(kamyczek @ pią, 08 sie 2008 - 12:05) Wyświetl post
ja wczoraj na pogori 1 złapałem swojego życiowego karpia 66cmd na splawik duze ryby tez sie wyciaga
bat z amorkiem xd

hej a gdzie łowiłeś za rybaczówką a o której godzinie wyciągłeś tego karpia?

#24 killer1994

killer1994

Weteran

• Members
  • 377 postów

Napisano 08 sierpień 2008 - 18:21

przegladajac rekordy na plan padlo kilka duzych szczupakow na tych stawach a glownie na I I I trzeci staw

#25 MarekŚ

MarekŚ

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 12 sierpień 2008 - 23:35

bylem dzisiaj na pogori 1 ale zadnych efektow niewiem moze zle miejsce co caly czas wyciagalem jakies glony jak daleko rzucacie bylem tak z 500 metrów za jachtami

#26 wild

wild

Weteran

• Members
  • 270 postów

Napisano 17 sierpień 2008 - 09:06

Witaj musisz blisko rzucać max 30 metrow i raczej nie poprawiac zestawow...

#27 MarekŚ

MarekŚ

Wędkarz

• Members
  • 51 postów

Napisano 18 sierpień 2008 - 00:29

no strasznie tam zarosniete rzucalem tak z 10 metrow od brzegu i pozadnie podnecilem bo weszlem do wody po pas i pomimo tego nic no nie poddaje sie tak latwo nastepnym razem bedzie lepiej:)

#28 wild

wild

Weteran

• Members
  • 270 postów

Napisano 18 sierpień 2008 - 08:29

No niestety do Pogori musisz miec cierpliwosc czasami potrafi nas zaskoczyc i obdarowac fajnymi rybkami ciesto tam ciagne karpiki wegorze .....i to zazwyczaj karp na białego wegorz tradycyjnie rosowka ..

#29 VideCuiFide

VideCuiFide

Wędkarz

• Members
  • 96 postów

Napisano 14 wrzesień 2008 - 16:08

Zamierzam wybrać się na Pogorie w weekend. 2 dni i 2 noce łowienia. Interesuje mnie łowienie na koszyk i na żywca. Poradźcie mi na którym zbiorniku mogę liczyć na efekty, na jakich miejscówkach i jakie przynęty icon_wink.gif

#30 VideCuiFide

VideCuiFide

Wędkarz

• Members
  • 96 postów

Napisano 21 wrzesień 2008 - 21:00

W ten weekend mi nie pojechałem z uwagi na złą pogode. Łowi tam ktoś w ogóle ??

#31 Muszkarz

Muszkarz

Szajbus

• Members
  • 1532 postów

Napisano 21 wrzesień 2008 - 21:06

Ja łowię icon_smile.gif Też miałem się tam wybrać w weekend, ale padało. Za tydzień postaram się przejść ze spinningiem na Pogorie 1

#32 VideCuiFide

VideCuiFide

Wędkarz

• Members
  • 96 postów

Napisano 23 wrzesień 2008 - 11:38

Jak efekty ?? biała ryba bierze ?? gdzie postawić żywca ??

#33 Muszkarz

Muszkarz

Szajbus

• Members
  • 1532 postów

Napisano 23 wrzesień 2008 - 21:31

Biała ryba słabo. Jeżeli chodzi o drapieżnika na żywca, to spróbuj na Pogorii 1, na wale.

#34 VideCuiFide

VideCuiFide

Wędkarz

• Members
  • 96 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 12:29

Wykupiłem sobie domki na weekend w ośrodku Omega na Pogorii 1. Orientujesz sie może jak dojść z tego ośrodka na wyżej wspomniany wał ??? Lepiej połowić na żywca na Pogorii 1 czy 2 ??

#35 Muszkarz

Muszkarz

Szajbus

• Members
  • 1532 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 20:33

Opiszę Ci tą drogę, tak jak się dojeżdża autem. Wychodzisz na tą ulicę przy ośrodku (ta z przejazdem kolejowym) i idziesz prosto przez las aż do przystanku autobusowego. Przy tym przystanku będzie zjazd i idziesz nie na wprost tylko w tą uliczkę po lewej stronie (czyli jak będziesz schodzić z tej głównej ulicy to idziesz prosto przed siebie, a nie tą drogą, która będzie biec za przystankiem icon_wink.gif ). Dochodzisz do końca tej uliczki (będzie ślepa) i będzie taki stromy brzeg, na dole zobaczysz przycumowane łódki. Zejdziesz na dół i tam już wybierzesz sobie miejsce.
Troche to pomieszałem, ale mam nadzieję, że trafisz icon_biggrin.gif Jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości, to pisz.
Co do drugiego pytania, to myślę, że Pogoria 2 to słabe łowisko, a więc łowiłbym na Twoim miejscu na 1.

#36 VideCuiFide

VideCuiFide

Wędkarz

• Members
  • 96 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 22:28

Dzięki wielkie, z takim opisem na pewno trafie. A żywczyki da rade połapać z brzegu na bata czy radzisz wcześniej się zaopatrzyć ??

#37 Muszkarz

Muszkarz

Szajbus

• Members
  • 1532 postów

Napisano 26 wrzesień 2008 - 15:45

CYTAT(VideCuiFide @ czw, 25 wrz 2008 - 23:28) Wyświetl post
Dzięki wielkie, z takim opisem na pewno trafie. A żywczyki da rade połapać z brzegu na bata czy radzisz wcześniej się zaopatrzyć ??

Jak ostatnio próbowałem złowić tam żywca na bata, to mi się nie udało. Dlatego radzę kupić już wcześniej jakieś rybki icon_wink.gif

#38 VideCuiFide

VideCuiFide

Wędkarz

• Members
  • 96 postów

Napisano 28 wrzesień 2008 - 14:21

Wypad ogólnie średnio udany. W piątek od 18-22 złowiłem 15 leszczy takich 20-30cm i kilka wzdręg, wszystko na koszyczek. Potem rano łowiłem żywce na bata i nie było z tym problemu. Płoteczki brały jak głupie icon_wink.gif ale na żywca i tak nic nie brało. Obok mnie siedzieli od 4 rano do 20 i złapali 2 szczupaczki po 40cm ;/

#39 Muszkarz

Muszkarz

Szajbus

• Members
  • 1532 postów

Napisano 28 wrzesień 2008 - 16:03

CYTAT(VideCuiFide @ nie, 28 wrz 2008 - 15:21) Wyświetl post
Wypad ogólnie średnio udany. W piątek od 18-22 złowiłem 15 leszczy takich 20-30cm i kilka wzdręg, wszystko na koszyczek. Potem rano łowiłem żywce na bata i nie było z tym problemu. Płoteczki brały jak głupie icon_wink.gif ale na żywca i tak nic nie brało. Obok mnie siedzieli od 4 rano do 20 i złapali 2 szczupaczki po 40cm ;/

No te leszczyki biorą tam jak głupie. A łowił ktoś jazie?
PS. 1000 post icon_biggrin.gif

Użytkownik Muszkarz edytował ten post 28 wrzesień 2008 - 16:05

#40 VideCuiFide

VideCuiFide

Wędkarz

• Members
  • 96 postów

Napisano 28 wrzesień 2008 - 19:31

O jaziach nie słyszałem. W następny weekend chyba też sie tam wybiorę ale w inne miejsce, może na skarpe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych