Skocz do zawartości

Zdjęcie

Małe Zmiany Kosmetyczne

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 hubert

hubert

Wędkarz

• Root Admin
  • 50 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 20:54

Ahoj forumowicze,

wprowadziliśmy kilka zmian kosmetycznych w nagłówku forum. Usunęliśmy zbędne elementy i wycentrowaliśmy całą stronę. W planach mamy jeszcze jedną, większą zmianę, ale o tym pod koniec tygodnia.

Dajcie znać czy wszystko działa jak należy, jak się na zmiany zapatrujecie i czy wogóle je zauważyliście icon_smile.gif

--
Pozdrawiam,
Hubert

#2 Zając

Zając

Weteran

• Members
  • 151 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 21:16

Jak dla mnie zmiany na gorsze i to o wiele. I wcale nie są kosmetyczne tylko poważne. Wolałem kiedy forum rozciągało mi się na cały ekran. Teraz jest zwężone wszystko. Ktoś kto korzysta z małej rozdzielczości ekranu pewnie nawet nie zauważył zmiany lub nie jest to dla niego kolosalna zmiana wizualna. Jednak osoby posiadające duże monitory i wysoką rozdzielczość jak ja, gdy wejdą na forum zauważą stronę znacznie zwężoną. Ech.. no trudno - to pewnie dla wygody administratorów te zmiany, łatwiej dopasować reklamy itp do stałej szerokości witryny, niż do takiej, która zmienia szerokość w zależności od rozdzielczości. Trudno, minie sporo czasu zanim się przyzwyczaję do nowego wyglądu. Pozdrawiam. icon_wink.gif
Wędkarstwo

Na stronie:
Jak przygotować się do łowienia. Jak skonstruować zestawy do poszczególnych metod. Opisy akcesoriów wędkarskich i ich samodzielne wykonanie. Porady w połowie poszczególnych gatunków ryb słodkowodnych występujących w polskich jeziorach. Mapy batymetryczne polskich jezior do pobrania. Konserwacja i naprawa sprzętu wędkarskiego. Techniki i sztuczki wędkarskie.

#3 byju

byju

Wędkarz

• Members
  • 65 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 21:26

Ja juz pisałem w innym temacie rozwala się nieco skalowanie ( macie przykład ze screenami)
Po za tym potwierdzam co pisze Zając na dużej rozdziałce kiepsko to wyglącda

Użytkownik byju edytował ten post 12 marzec 2012 - 21:27

#4 hubert

hubert

Wędkarz

• Root Admin
  • 50 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 21:31

Stała szerokość jest przygotowaniem do kolejnej zmiany, która nastąpi już niebawem. Na pewno będziemy jeszcze eksperymentować w przyszłym tygodniu i jeśli uda się wrócić do autoszerokości to na pewno wrócimy. Niemniej mogę Cię zapewnić, że zmiana ta nie ma zupełnie związku z reklamami.

#5 hubert

hubert

Wędkarz

• Root Admin
  • 50 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 21:35

CYTAT(byju @ pon, 12 mar 2012 - 22:26) Wyświetl post
Ja juz pisałem w innym temacie rozwala się nieco skalowanie ( macie przykład ze screenami)
Po za tym potwierdzam co pisze Zając na dużej rozdziałce kiepsko to wyglącda

Skalowanie weźmiemy na tapetę w przyszłym tygodniu. Co do rozdziałek zobaczymy, co da się zrobić - wytrzymajcie do weekendu.

#6 Kartofel

Kartofel

Weteran

• Members
  • 470 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo ;p, różne sporty, muzyka, komputer

Napisano 12 marzec 2012 - 22:03

Aha w takim razie Ja potwierdzam, że nawet zmian nie zauważyłem ... U mnie tak jak było icon_mrgreen.gif

#7 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2995 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 12 marzec 2012 - 22:49

Wrzucie na luz. Zmiany są spoko. Trzeba się przyzwyczaić. Dobrze że w ogóle są jakieś zmiany bo dużo for zmienia wygląd a spławik mimo upływu lat nadal bez zmian. Do dzisiaj.
Tak trzymać. Czekamy na kolejne zmiany.

Umieraliście tak młodo,
ulicami płynie wasza krew.
To stolica płonie w smutku,
śmierć zabiera wszystkie dzieci jej.

Śpijcie słodko me aniołki,
kule wroga już nie groźne wam.
Teraz już was nie dostaną
wrogie szpony okupanta łap.

#8 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 12 marzec 2012 - 23:02

no raz na 5 lat coś trzeba zmienić icon_smile.gif

#9 -arek-

-arek-

Weteran

• Members
  • 312 postów
Napisano 13 marzec 2012 - 09:39

Ja też wolałem szerokość na cały ekran bo strona była bardziej czytelna ale jeśli to początek zmian i ostateczne jeszcze nie są wprowadzone to poczekam na efekt końcowy icon_smile.gif

#10 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 15 marzec 2012 - 18:04

Heheh a ja myslałem ze sam cos poknociłem sobie w ustawieniach.... icon_mrgreen.gif
... Sama Wedka Wedkarzem Nie Czyni...

#11 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 17 marzec 2012 - 17:27

CYTAT(Greg #2# @ czw, 15 mar 2012 - 19:04) Wyświetl post
Heheh a ja myslałem ze sam cos poknociłem sobie w ustawieniach.... icon_mrgreen.gif

No i jest zmiana !! icon_smile.gif na nagłówku !! icon_mrgreen.gif

#12 hubert

hubert

Wędkarz

• Root Admin
  • 50 postów

Napisano 17 marzec 2012 - 17:52

I jak się podoba nowy nagłówek?

#13 Greg #2#

Greg #2#

Szajbus

• Members
  • 2691 postów

Napisano 17 marzec 2012 - 18:09

A niech jest ja tam jestem koserwatysta ale ten nowy mi nie przeszkadza icon_wink.gif icon_wink.gif

#14 Radek-c57

Radek-c57

Weteran

• Members
  • 288 postów

Napisano 17 marzec 2012 - 20:46

Nagłówek jak nagłówek (ładny) ale teraz nie mogę sobie powiększyć za bardzo, tylko do wielkości ekranu... wcześniej podczas powiększania wszystko się jak gdyby ściskało i było ,,duże i wszystko" na ekranie
Łowię, bo lubię;)
filmy online http://zalukaj.tv/polecony,668661/ filmy online
Nie bój się eksperymentów, amatorzy zbudowali Arkę Noego a fachowcy Titanic'a

#15 mirgag

mirgag

Wędkarz

• Members
  • 70 postów
  • Zainteresowania:biznes, NLP, psychologia, wędkarstwo, fotografia, technika i inne

Napisano 19 marzec 2012 - 22:18

wprowadziliśmy kilka zmian kosmetycznych w nagłówku forum. Usunęliśmy zbędne elementy i wycentrowaliśmy całą stronę. W planach mamy jeszcze jedną, większą zmianę, ale o tym pod koniec tygodnia.

Dajcie znać czy wszystko działa jak należy, jak się na zmiany zapatrujecie i czy wogóle je zauważyliście icon_smile.gif

--

Wszystko w porządu prócz jednego:

nienawidzę otwierać każdego forumowicza by przeczytać jego tekst. Wręcz musi być funkcja szybkiego przeglądania/czytania tekstów Naszych Kolegów, czyli "rozwinięcie".

Pomyślcie o tych, co mają wolny internet i muszą każdy post otworzyć, przeczytać, zamknąć, następny otworzyć itd.

Coś takiego jak tutaj: "Ostatnie 10 postów [w odwrotnej kolejności]". To jest w porządku, ale taki widok poniżej tematu i jestem zadowolony, bo zrozumiem, że szanujecie mój czas.

#16 skrzypek95

skrzypek95

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 19 marzec 2012 - 22:45

czy da rade jakos zmienic ustawienia by nie trzeba co chwile klikac na drzewko czytajac jakis temat
kiedys było normalnie ze sie przewijało a teraz jest cos takiego..
sa niby opcji przełacz na standardowy ale mi nie działaja nawet nie wiem czy to jest do tego
?

#17 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2995 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 20 marzec 2012 - 20:53

Nie działa funkcja "ostatni post", zamiast ostatniego wyświetla się pierwszy. Pozdr

Umieraliście tak młodo,
ulicami płynie wasza krew.
To stolica płonie w smutku,
śmierć zabiera wszystkie dzieci jej.

Śpijcie słodko me aniołki,
kule wroga już nie groźne wam.
Teraz już was nie dostaną
wrogie szpony okupanta łap.

#18 kozik152

kozik152

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 21 marzec 2012 - 10:01

Podzielam opinie mam 17 cali i te pustki po bokach okropnie wyglądają jak powieksze trzcionkę to już wogule padaczka po co cos poprawiać jeżeli było ok

#19 Mała

Mała

Weteran

• Members
  • 157 postów
  • Zainteresowania:Różne takie...

Napisano 21 marzec 2012 - 12:10

CYTAT(hubert @ pon, 12 mar 2012 - 21:54) Wyświetl post
Ahoj forumowicze,

--
Pozdrawiam,
Hubert

Witam.
Zmiany wydają sie na niekorzyść. Kiedyś można było wyświetlić "ostatni post" w danym temacie, teraz zaczynamy czytanie od pierwszej strony. Mam nadzieję że to się zmieni icon_lol.gif
Pozdrawiam.

#20 czaplak1983

czaplak1983

Weteran

• Members
  • 144 postów

Napisano 21 marzec 2012 - 12:30

CYTAT(Mała @ śro, 21 mar 2012 - 13:10) Wyświetl post
Witam.
Zmiany wydają sie na niekorzyść. Kiedyś można było wyświetlić "ostatni post" w danym temacie, teraz zaczynamy czytanie od pierwszej strony. Mam nadzieję że to się zmieni icon_lol.gif
Pozdrawiam.

U mnie z tym ostatnim postem w danym temacie niema problemu.
CTRL + scroll i macie po staremu icon_smile.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych