Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nysa Kłodzka

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Robert'o

Robert'o

Wędkarz

• Members
  • 93 postów

Napisano 23 luty 2012 - 19:32

Witam !

Temperatura idze w górę a ja tęsknię za rybkami więc na początek sezonu nastawiam się na klenia !
Chodzi mi o odcinek w lewinie brzeskim . Czy na klenia można liczyć o tej porze roku ? (oczywiśćie zdaję sobie sprawę, że mogę zastać wysoką wodę ; ) ).

Pozdrawiam !
Robert'o

#2 -M-A-T-I-_ESOX_

-M-A-T-I-_ESOX_

Wędkarz

• Members
  • 45 postów
  • Zainteresowania:motocykle

Napisano 23 luty 2012 - 20:19

raczej tak sprubuj to zobaczymy pisz jak coś może i ja się wybiore na nyse

Użytkownik -M-A-T-I-_ESOX_ edytował ten post 23 luty 2012 - 21:50

#3 Robert'o

Robert'o

Wędkarz

• Members
  • 93 postów

Napisano 23 luty 2012 - 20:45

CYTAT(-M-A-T-I-_ESOX_ @ czw, 23 lut 2012 - 23:19) Wyświetl post
raczej tak sprubuj to zobaczymy pisz jak coś morze i ja się wybiore na nyse

Ok. , ale coś bym chciał się jeszcze dowiedzieć na co i jakie miejsca pomoże ktoś ??

a i może ; ))

#4 -M-A-T-I-_ESOX_

-M-A-T-I-_ESOX_

Wędkarz

• Members
  • 45 postów
  • Zainteresowania:motocykle

Napisano 23 luty 2012 - 21:55

ja zazwyczaj to ze spinem biegam małe woblerki czy obrotówka miejsca to ja łowie zazwyczaj na wyskośći saren wielkich poniżej tamy na lewine jest sporo miejscówek

#5 OLO

OLO

Szajbus

• Members
  • 1410 postów
  • Zainteresowania:Muzyka ( Workstation Tyros 2 ), fotografika, strategiczne gry komputerowe, rozpoznawanie grzybów, magic the gathering, gry planszowe, sport wszelaki

Napisano 24 luty 2012 - 07:24

Hmmmm... no obecnie ciężko coś powiedzieć. Mieszkam przy samej Nysie w Lewinie i znałem miejscówki, jednak obecnie wszystkie blisko mnie są całkowicie rozkopane gdyż jak zapewne wiecie praca nad wałami po zakończeniu licznych przekrętów ruszyła ( od 97' minęło tylko 15 lat, mają reflex .... ). Jednak nysa jest tutaj pogłębiana i fakt, że nie ma starych miejscówek nie oznacza, że nie ma nowych. Właśnie dokładnie dziś puścił całkiem lód przy brzegach i dojście do wody jest już całkowicie wolne. Wybieram się jutro jak będzie pogoda.

Woda obecnie niska. Obserwuję, ale ryb nie widać, aczkolwiek w tym miejscu praktycznie nigdy ryb nie widać. Polecam spróbować wyżej pod kantorowicami, nad nowymi regulacjami ... później przy ujściu do starej nysy w parku, ale miejscowka mocno rozkopana i nie wiem co w niej piszczy, a na koniec podjechać niżej, w okolice skorogoszczy, rok w rok łowię tam fajne ryby.

Użytkownik OLO edytował ten post 24 luty 2012 - 07:29

#6 KubaSt

KubaSt

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 10:38

Witam, chciałbym odświeżyć trochę temat.
Łowił ktoś na odcinku Głębocko-Radoszowice-Sarny W./M.?

#7 ergie1

ergie1

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:43

Rafting pontonowy na Nysie Kłodzkiej to skandal !!!
Presja kajakarzy jest tak ogromna, że ta woda jest "zabita", wszelka ryba i inna zwierzyna wodna wypłoszona na amen. Natężenie spływu to kilkadziesiąt do stokilkadziesiąt kajaków na godzinę !!! Od Młynowa do Barda nie da się łowić ani złowić ryby !!! SKANDAL I NISZCZENIE WODY !!!

Kto pozwala na takie niszczenie wody !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych