Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Jezioro Powidzkie

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 kuter

kuter

Początkujący

• Members
  • 4 postów

Napisano 27 May 2006 - 07:53 AM

Slyszal ktos albo lowil na tym jeziorze? Moge dodac ze jest to najwieksze jezioro w wojewodztwie Wielkopolskim...

#2 egonix

egonix

Wędkarz

• Members
  • 57 postów
  • Zainteresowania:Wedkarstwo/akwarystyka

Napisano 27 May 2006 - 11:22 AM

Powiem Ci tylko że na tym jeziorze jest strefa ciszy i nie można używać silników spalinowych. Niestety nigdy tam nie łowiłem chociaż nieraz o tym myślałem...
DS,Spinning

#3 rexxx

rexxx

Początkujący

• Members
  • 8 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo i Turystyka

Napisano 27 May 2006 - 02:18 PM

Podobno pływaja tam ogromne szupaki a woda ma przejrzystość 7 m icon_neutral.gif

#4 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1236 postów

Napisano 27 May 2006 - 04:13 PM

Przyłączam się do prośby autora o przybliżenie monografi łowiska. To raczej nie woda PZW...z tego co wiem. Jade tam za jakies dwa tygodnie, i zabieram kije...mam nadzieje że problemów nie bede miał.

#5 wilk

wilk

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 27 May 2006 - 05:11 PM

bardzo ładne jezioro... duże i głębokie.. 38 m.. piaszczyste dno z niewielką ilościa mułu (wiem, bo nurkowałem tam) a co do ryb.. myślę że warto spróbować icon_biggrin.gif szkoda tylko że tak daleko ode mnie .. za często tam jeździć nie mogę icon_sad.gif

#6 Tomala

Tomala

Początkujący

• Members
  • 9 postów

Napisano 28 May 2006 - 07:24 PM

Blem tam 2 razy pod namiotem blisko miejscowosci Kosewo
jeziorko b. czyste, glebokie. Ja lowilem sporo okonia calkiem ladnego i to bez zadnych przygotowan necenia itd. takze polecam

ps. wez jakas wiatrowke bo czesto dosc mocno wieje icon_smile.gif

#7 egonix

egonix

Wędkarz

• Members
  • 57 postów

Napisano 29 May 2006 - 10:55 AM

A kto jest właścicielem?Gdzie i ile opłat trzeba uiścić?
DS,Spinning

#8 Uklejowy_magik

Uklejowy_magik

Bulterier Spławika

• Moderator
  • 1236 postów

Napisano 29 May 2006 - 12:02 PM

Tak własnie egonix. Ja bywam nad samym jeziorem bardzo często. Raczej jeżdże do Kosewa czasem wykąpać się do Kochowa, do Giewka nigdy icon_smile.gif Za dużo ludu latem...
Nigdy jednak tam nie łowiłem, a artykuł w Eldorado wskazuje na to że nie jest to woda PZW...

#9 egonix

egonix

Wędkarz

• Members
  • 57 postów

Napisano 29 May 2006 - 05:46 PM

QUOTE(Uklejowy_magik)
nie jest to woda PZW...

Tego to się domyślam bo w tej części Wielkopolski chyba nie ma jeziora należącego tylko i wyłącznie do PZW.Większość jest pod władaniem PGRybackich i są na nich potrzebne osobne zezwolenia icon_confused.gif A w Giewartowie to nie jest przypadkiem inne jezioro icon_question.gif
DS,Spinning

#10 kolay

kolay

Wędkarz

• Members
  • 50 postów

Napisano 29 May 2006 - 09:36 PM

hej,
zarządca wody jest Rybmar spólka w Powidzu - maja we władaniu 4 jeziora w okolicy m.in. Powidzkie i Budzisławskie. Zezwolenie można nabyć w Powidzu ( kady wie z miesjcowych gdzie to jest bo ryby tam można kupić) , lub w Koninie na ul. Wyspianskiego z Zarządzie Okregu.

Giewartów i Kosewo leżą nad jeziorem Powidzkim. Ja na nim nie łowię, ale jeśli panowie rybacy zrobili z nim - to co z Budzisławkim to wielka szkoda.

Połamania kija.

#11 egonix

egonix

Wędkarz

• Members
  • 57 postów

Napisano 30 May 2006 - 11:29 AM

Dzięki za info kolay! Musze kiedyś zabrać tam łódeczkę i pospinnignować.
DS,Spinning

#12 Szymon

Szymon

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 31 May 2006 - 01:27 PM

Słyszałem, że lustro wody obiżyło się o kilka metrów ostatnio - to prawda?

#13 PIK_POK

PIK_POK

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 25 January 2007 - 02:10 PM

QUOTE(Szymon @ śro, 31 maj 2006 - 17:27) Wyświetl post

Słyszałem, że lustro wody obiżyło się o kilka metrów ostatnio - to prawda?

Niestety to prawda
Zamieszczam linka z wyjaśnieniami dlaczego tak się dzieje:
http://witkowo.fora....ewtopic.php?t=7

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium