Skocz do zawartości

Zdjęcie

Blogi Wędkarskie

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2996 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 05 listopad 2011 - 19:49

Na początek wspomnę że nie jest to żaden atak na osoby piszące blogi, wręcz przeciwnie chętnie czytam takowe w szczególności o tematyce wędkarskiej. Fajnie że coraz więcej osób tworzy swoje blogi jednak jest jedna kwestia która szalenie mnie wkurza.
Chodzi o oryginalność zawartych w nich treści. Coraz to częściej na forum pojawia się autor reklamujący swoje dzieło czy to przy okazji jakiegoś tematu czy to namolnie po wiele razy w Shoutboxie.
Rozumiem że każdy chce by duża ilość osób odwiedzało ich blogi ale namolne "reklamowanie" ich może przynieść wręcz odwrotny skutek. Ile to razy dostawałem jeszcze wiadomości na PW typu "odwiedź mój blog megaciekawy" Gdzie oryginalnego tekstu było nie więcej jak w tytule bloga a takie reklamowanie mnie już bardziej wkurza jak nie wk****a.

Więc ludzie, autorzy zamieszczajcie w swoich dziełach własnoręcznie pisane arty i swoje przygody a nie zrzynajcie słowo w słowo prace innych bo to zwykłe cwaniactwo i lenistwo w jednym. A takie twory to dla mnie osobiście zwykłe śmiecie od których net pęka w szwach.
A jeśli kogoś jednak bawi kopiowanie roboty innych to proszę chociaż nie katujcie innych reklamami swoich badziewi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych