Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dawka Humoru Od Peta

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damiano_gt

Damiano_gt

Weteran

• Members
  • 247 postów
  • Zainteresowania:Przemoc, seks i pogoda.

Napisano 26 wrzesień 2011 - 10:18

"Wędkarzu, to boli..."

Czas sprzedawać wędki, bo wkrótce zdelegalizują nam pasję! Hehehe. icon_biggrin.gif

Dyskutujmy, ale zachowajmy granice przyzwoitości i dobrego smaku....

#2 OLO

OLO

Szajbus

• Members
  • 1410 postów
  • Zainteresowania:Muzyka ( Workstation Tyros 2 ), fotografika, strategiczne gry komputerowe, rozpoznawanie grzybów, magic the gathering, gry planszowe, sport wszelaki

Napisano 26 wrzesień 2011 - 10:49

Fu, okropieństwo. To legalne na tym forum, takie fotki ? Widząc tych Panów zastanawiam się czy aby Ci narwani aktywiści z linka nie mają racji. Okropne zdjęcie, jak można tak robić.

Też wędkuję i nie jestem aniołem, ale nie zachowuję się tak ! Też mam obok po lewej fotkę z rybą, ale bez przesady. Złowienie ryby a kopanie jej buciorami dla zabawy przez godzinę to różnica.

Użytkownik OLO edytował ten post 26 wrzesień 2011 - 10:50

#3 Damiano_gt

Damiano_gt

Weteran

• Members
  • 247 postów
  • Zainteresowania:Przemoc, seks i pogoda.

Napisano 26 wrzesień 2011 - 13:29

CYTAT(OLO @ pon, 26 wrz 2011 - 11:49) Wyświetl post
Złowienie ryby a kopanie jej buciorami dla zabawy przez godzinę to różnica.

Spróbuj wytłumaczyć tą różnicę ekoterrorystom.

#4 OLO

OLO

Szajbus

• Members
  • 1410 postów
  • Zainteresowania:Muzyka ( Workstation Tyros 2 ), fotografika, strategiczne gry komputerowe, rozpoznawanie grzybów, magic the gathering, gry planszowe, sport wszelaki

Napisano 26 wrzesień 2011 - 13:31

Nie popieram ekoterrorystów i rozumiem, co chciałeś tu przekazać. Zgadzam się, że to przesada ( aczkolwiek to tylko moje zdanie, oni mają prawo mieć swoje ), ale ta fotka to dla mnie też przesada. To również tylko moje zdanie.

Użytkownik OLO edytował ten post 26 wrzesień 2011 - 13:32

#5 Stary52

Stary52

Szajbus

• Members
  • 1110 postów
  • Zainteresowania:ryby woda i przygoda

Napisano 26 wrzesień 2011 - 19:50

CYTAT(OLO @ pon, 26 wz 2011 - 16:31) Wyświetl post
Nie popieram ekoterrorystów

Witam .
Ja ich również nie popieram i uważam , że ci najwięksi " krzykacze " robią to głównie dla kasy !!.
Rośliny to też żywe organizmy ? .... to co mamy wreszcie jeść ?. icon_redface.gif
Nie próbujmy zmieniać naturalnego łańcucha pokarmowego , on był , jest i będzie icon_neutral.gif natomiast niebezpieczeństwo tkwi w tym aby nie zniszczyć któregoś z ogniw , byłoby to praktycznie katastrofą ekologiczną ze skutkami trudno wyobrażalnymi - równowaga tegoż łańcucha jest wprawdzie mocno naruszona ale przy odpowiedniej polityce można jeszcze tej katastrofie zapobiec .
Śmieszy mnie widok przykutych do drzew tych krzykaczy w niby obronie kilku z nich , jak codziennie wycina się tysiące hektarów głównie lasów deszczowych i to jest tylko jeden z przykładów . icon_wink.gif
Pozdrawiam .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych