Skocz do zawartości

Zdjęcie

Adamek Vs Kliczko

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zbynek

Zbynek

Szajbus

• Members
  • 1129 postów

Napisano 11 wrzesień 2011 - 02:31

Jak wrażenia ? Przewidywaliście taki wynik ?
Dla tych co nie oglądali Adamek zbity w 10 rundzie tak jak przypuszczałem.
Ma serce, umiejętności ale brakuje mu warunków fizycznych do pokonania Kliczki.
Do tej pory miał dużo słabszych przeciwników, gdyby to były czasy Mike'a Tysona, Lennoxa Lewisa, Evandera Holyfielda to w ogóle nie miał by co szukać w wadze ciężkiej.
Teraz wystawią go pewnie z Davidem Haye może da radę.
Teraz musimy poczekać na Mariusza Wacha może on da radę Kliczkom bynajmniej ma warunki do tego.

#2 Stary52

Stary52

Szajbus

• Members
  • 1110 postów
  • Zainteresowania:ryby woda i przygoda

Napisano 11 wrzesień 2011 - 08:00

Walka Dawida z Goliatem ...... zdecydowanie wygrał lepszy . icon_evil.gif

#3 Guest_wind_*

Guest_wind_*
  • Guests

Napisano 11 wrzesień 2011 - 10:39

Przewidywałem TKO szybciej 7-8 runda. Trochę Adamek przesadził ze zmianami kategorii wagowej i takie są efekty. Oby się pozbieral i jeszcze powalczył ale na mistrzowski pas raczej nie ma co liczyć.

#4 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 12 wrzesień 2011 - 23:40

Niesamowity Kliczko. Z tak przygotowanym do walki przeciwnikiem i realizującym zadania raczej ciężko "dyskutować". Szkoda. Adamek pokazał, że ma wielkie serce i "pazur"- to jednak za mało na Witalija.

Czekam na walkę z Hayem icon_wink.gif
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#5 Wojtek@

Wojtek@

Szajbus

• Members
  • 1160 postów
  • Zainteresowania:Interesuje mnie wędkarstwo, gotowanie, film, książki (kucharskie i wędkarskie ;) )

Napisano 13 wrzesień 2011 - 06:03

CYTAT(wind @ nie, 11 wrz 2011 - 13:39) Wyświetl post
Przewidywałem TKO szybciej 7-8 runda. Trochę Adamek przesadził ze zmianami kategorii wagowej i takie są efekty. Oby się pozbieral i jeszcze powalczył ale na mistrzowski pas raczej nie ma co liczyć.

Dokładnie, trzeba oddać Adamkowi, że mistrzowsko wytrzymał do 10 rundy i sportowe nastawienie do walki Kliczki, że nie zadawał zbyt mocnych ciosów i naszego górala nie zabił icon_smile.gif hehe
Ja (ale to może tylko moje odczucie) mam wrażenie, że Adamek walczy dla kasy a nie o mistrzostwo i może dlatego mu kiepsko idzie. Z Davidem Haye to ja bym na jego miejscu nie wychodził, bo Haye nie będzie się tak pieścił jak Kliczko.

#6 fahgrh

fahgrh

Wędkarz

• Members
  • 97 postów

Napisano 13 wrzesień 2011 - 10:26

Na pewno też mu zależy na kasie ,ale chyba jak każdemu bokerowi ,a w szczególności w wadze ciężkiej gdzie podpisuje się kontrakty na grube miliony.

#7 Wojtek@

Wojtek@

Szajbus

• Members
  • 1160 postów
  • Zainteresowania:Interesuje mnie wędkarstwo, gotowanie, film, książki (kucharskie i wędkarskie ;) )

Napisano 07 październik 2011 - 16:29

Nie wiecie kto następny jest w kolejce do Adamka? icon_smile.gif

#8 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 07 październik 2011 - 17:43

E tam...

Tu był pokaz:
Proksa w walce o pas EBU -->jedna z najlepszych walk bokserskich jaką widziałem w wykonaniu jakiegokolwiek Polaka:)
Miazgę zrobił z niemca....Polecam obejrzeć gdzieś w necie kto nie widział:)

A miny siedzącego obok ringu Artura Abrahama na widok jak nasz bije niemca bezcenne:D

#9 mikeus

mikeus

Weteran

• Members
  • 904 postów

Napisano 07 październik 2011 - 23:08

CYTAT(bobesku @ pią, 07 paź 2011 - 18:43) Wyświetl post
E tam...

Tu był pokaz:
Proksa w walce o pas EBU -->jedna z najlepszych walk bokserskich jaką widziałem w wykonaniu jakiegokolwiek Polaka:)

A miny siedzącego obok ringu Artura Abrahama na widok jak nasz bije niemca bezcenne:D

Michał, 79', Okręg Konin

#10 hetti

hetti

Weteran

• Members
  • 462 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 20:39

CYTAT(bobesku @ pią, 07 paź 2011 - 19:43) Wyświetl post
E tam...

Tu był pokaz:

Bobi, dokładnie co napisałeś, podpisuję się pod każdym Twoim słowem, Grzesiek zrobił sobie z Silvestra przybory he he .
A co do Tomka... ma serce, ale w walce z Kliczkiem nie pokazał go ani trochę, więc nie piszcie chłopaki takich rzeczy!!
Od pierwszej rundy wyszedł bez wiary i "walczył" ale o przetrwanie. Lepiej by to wyglądało jakby wyszedł i przegrał przez nokaut w pierwszych rundach, ale chociaż spróbował zaskoczyc Witalija, wejsc zdecydowanie szybkimi seriami, przecież jest świetnym technicznie i szybkim pięściażem.
Ale nie oszukujmy się panowie, Tomek wyszedł z nastawieniem "Pieniądze już mam, byle jak najmniej dostac w łeb i jak najmniej dac dupy"
A wytrzymał do dziesiątej rundy tylko dlatego, że Witalij tak chciał.
Tyle ode mnie na ten temat, a myślę, że trochę pojęcia o tym sporcie mam icon_wink.gif
Pozdro.

Użytkownik hetti edytował ten post 15 listopad 2011 - 21:15

#11 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów

Napisano 16 listopad 2011 - 09:53

Hmm...Szczerze to...Ciężko, żeby Proksa tej walki nie wygrał-Niemiec wyprowadził może z 15ciosów(a raczej 15 razy wyprostował rękę) i to pojedynczych, żadnej akcji. On nawet nie spróbował walczyć z naszym, przez co Polak od samego początku mógł spokojnie spacerować z opuszczonymi rękami. Kontrolował tą walkę od pierwszego gongu, jednak ta kontrola wynikała najpierw z tego, że przeciwnik zaczął od cofania się i defensywy. Proksa poszedł za nim i zaczął go obijać jak worek treningowy(worek też nie oddaje).

Ciężko opisywać mianem "super walki" takie starcie. Ładne,efektowne zwycięstwo, ale w sumie inaczej to nie mogło wyglądać...

To tak jakby się "jarać", że FC Barcelona rozbiła 10-0 Iskrę Pasikurowice icon_mrgreen.gif

Pozdro
Kamil
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:

#12 hetti

hetti

Weteran

• Members
  • 462 postów

Napisano 16 listopad 2011 - 17:29

CYTAT(Kamil Z. @ śro, 16 lis 2011 - 10:53) Wyświetl post
Hmm...Szczerze to...Ciężko, żeby Proksa tej walki nie wygrał-Niemiec wyprowadził może z 15ciosów(a raczej 15 razy wyprostował rękę) i to pojedynczych, żadnej akcji. On nawet nie spróbował walczyć z naszym, przez co Polak od samego początku mógł spokojnie spacerować z opuszczonymi rękami. Kontrolował tą walkę od pierwszego gongu, jednak ta kontrola wynikała najpierw z tego, że przeciwnik zaczął od cofania się i defensywy. Proksa poszedł za nim i zaczął go obijać jak worek treningowy(worek też nie oddaje).

Ciężko opisywać mianem "super walki" takie starcie. Ładne,efektowne zwycięstwo, ale w sumie inaczej to nie mogło wyglądać...

To tak jakby się "jarać", że FC Barcelona rozbiła 10-0 Iskrę Pasikurowice icon_mrgreen.gif
Pozdro
Kamil

Nie ma się czym jarac, faktycznie nie jest to emocjonująca walka, kiedy lanie jest do jednej bramki...
...Tylko, weźmy pod uwagę to, że Sylvester był ponoc zdecydowanym faworytem i Grzechu nic sobie z tego nie zrobił, tylko wyszedł i go normalnie zbił. A to co opisałeś, to identyczny przebieg walki Adamek-Kliczko, Tomek też "nawet nie spróbował walczyc"
W tym pojedynku nie pokazał ani trochę serca, normalnie udawał że walczy, byle nie ucierpiec, kasa i tak jest, szkoda.
Aha jeszcze jedno, cofanie się i defensywa nie jest w pięściarstwie w żadnym wypadku oznaką słabości.
Floyd Mayweather Jr, Naseem Hamed czy wielki Cassius Clay wszyscy "na wstecznym" obijali najlepszych w swoich wagach icon_wink.gif

Użytkownik hetti edytował ten post 16 listopad 2011 - 17:37

#13 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 16 listopad 2011 - 17:58

CYTAT(hetti @ śro, 16 lis 2011 - 17:29) Wyświetl post
...Tylko, weźmy pod uwagę to, że Sylvester był ponoc zdecydowanym faworytem i Grzechu nic sobie z tego nie zrobił, tylko wyszedł i go normalnie zbił.

Dokładnie
W tym jest właśnie sedno sprawy...

Co by nie było mamy jeszcze "świrusa" Szpilkę heh

#14 hetti

hetti

Weteran

• Members
  • 462 postów

Napisano 16 listopad 2011 - 20:35

Co by nie było mamy jeszcze "świrusa" Szpilkę heh
[/quote]

Nie przekreślam rzecz jasna Tomka Adamka, jest znakomitym zawodnikiem i może wygrac z każdym, ale w swojej wadze, nie w ciężkiej.

#15 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów

Napisano 17 listopad 2011 - 09:15

Faworytem może i był, ale na papierze. Sam "zepchnął się" do defensywy, bo absolutnie nie było to spowodowane dobrą postawą Proksy. Niemiec po prostu od pierwszego gongu szedł do tyłu i był strasznie bierny....

Porównywanie tego zachowania do walki z Kliczko....Sorry, ale Proksa Witalijem nie jest i nie będzie.... icon_mrgreen.gif

Szpilka.....Hm..Siła jest...Szkoda, że tak mało techniki i taktyki..
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:

#16 hetti

hetti

Weteran

• Members
  • 462 postów

Napisano 17 listopad 2011 - 16:17

CYTAT(Kamil Z. @ czw, 17 lis 2011 - 10:15) Wyświetl post
Faworytem może i był, ale na papierze. Sam "zepchnął się" do defensywy, bo absolutnie nie było to spowodowane dobrą postawą Proksy. Niemiec po prostu od pierwszego gongu szedł do tyłu i był strasznie bierny....

Porównywanie tego zachowania do walki z Kliczko....Sorry, ale Proksa Witalijem nie jest i nie będzie.... icon_mrgreen.gif

Szpilka.....Hm..Siła jest...Szkoda, że tak mało techniki i taktyki..

Porównywanie zachowań zawodników z obu walk, jest jak najbardziej na miejscu.
Owszem nie ta waga i nie ta klasa, ale prawda jest taka, że ani Sylvester, ani Adamek nawet nie spróbowali powalczyc, więc mnie Tomek nie "oszukał" swoim sercem, bo go w tej walce w ogóle nie włożył.
Szpilka, tak jak piszesz, siła jest, szybkosc też, jak na tą wagę.
Jest i nawet technika, tylko on jeszcze nie walczył z nikim znaczącym, więc nie można jeszcze oceniac jego jakości.
Na pewno szybko traci nerwy i się napala, to bardzo zła cecha, kiedyś może go to zgubic icon_wink.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych