Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomówienia Strażników Rybackich

149 odpowiedzi w tym temacie

#141 resu

resu

Weteran

• Members
  • 220 postów

Napisano 11 listopad 2011 - 01:27

Kiedyś to czytałem i szczerze mówiąc byłem bezstronny, ale teraz kiedy widze ze gość mataczy, ze niby jego żona za niego pisze posty czy coś... teraz jeszcze sponsor okazał sie osobą z trudną sytuacją materialną.No ludzie ! weź Ty komendancie juz zamilcz bo mi sie w kieszeni... Działam w SSR, ale takiego czegoś jeszcze nie widzialem. Tu chodzi o sprawiedliwość ? GÓWNO nie sprawiedliwość, tylko o to ze "moja biel jest bielsza od Twojej". Zamiast smarować posty i przepychać sie, idź pilnuj wody bo do tego sie zdeklarowałeś.
Parę lat temu na patrolu strzelano do nas z broni palnej,policja robiła obławę na kłusowników,w ostatnich tygodniach sciągamy po kilka sieci dziennie zastawionych na salmonidy, TO JEST PROBLEM a nie jakieś wasze żałosne przepychanki i ZAWRACANIE DUPY sądom.

#142 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 11 listopad 2011 - 22:50

Koledzy , użytkownicy portalu

W dniu 09.11.2011 odbyła się sprawa w Sądzie Powiatowym w Kamiennej Górze w sprawie dość dobrze Wam już znanej. Jestem bardzo zadowolony z wyroku Sądu i te informacje które przekazałem na stronę www.grodzkie.pl są ogólnikowe.

http://www.grodzkie....e...r=0&thold=0

Obiecuję że po upływie 7 dni i uprawomocnieniu się wyroku napiszę kilka zdań z momentu ogłoszenia wyroku które Wysoki Sąd kierował również do strażników SSR z Kamiennej Góry. A nie ukrywam było gorąco. Na wzgląd powagi sprawy oraz zaczepek @mirmon-a na portalu w moją stronę , proszę mnie zrozumieć że nic więcej napisać nie mogę do momentu uprawomocnienia się wyroku.

Z Poważaniem :

#143 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 11 listopad 2011 - 23:11

CYTAT(spigot @ sob, 12 lis 2011 - 00:50) Wyświetl post
Koledzy , użytkownicy portalu

W dniu 09.11.2011 odbyła się sprawa w Sądzie Powiatowym w Kamiennej Górze w sprawie dość dobrze Wam już znanej. Jestem bardzo zadowolony z wyroku Sądu i te informacje które przekazałem na stronę www.grodzkie.pl są ogólnikowe.

http://www.grodzkie....e...r=0&thold=0

Obiecuję że po upływie 7 dni i uprawomocnieniu się wyroku napiszę kilka zdań z momentu ogłoszenia wyroku które Wysoki Sąd kierował również do strażników SSR z Kamiennej Góry. A nie ukrywam było gorąco. Na wzgląd powagi sprawy oraz zaczepek @mirmon-a na portalu w moją stronę , proszę mnie zrozumieć że nic więcej napisać nie mogę do momentu uprawomocnienia się wyroku.

Z Poważaniem :

winny: winny -
osoba ponosząca winę; osoba będąca sprawcą lub przyczyną czegoś, odpowiedzialna za coś; winowajca" orzeczono wobec ciebie naganę co oznacza:" Kara nagany – najrzadziej stosowana kara za wykroczenie. Nie wywołuje ona faktycznych skutków względem osoby ukaranej, ma na celu wyłącznie przywrócenie jej do porządku prawnego. Ukaranie naganą nie powoduje umieszczenia w KRK. Kary nagany nie można warunkowo zawiesić, tak jak innych kar orzekanych za wykroczenia z wyjątkiem kary aresztu." orzeczona została tylko dlatego , że " Dopuszczalność orzekania nagany
Sąd może orzec karę nagany tylko wtedy, gdy ze względu na charakter i okoliczności popełnienia wykroczenia lub właściwości i warunki osobiste sprawcy należy przypuszczać, że zastosowanie tej kary jest wystarczające do wdrożenia go do poszanowania prawa i zasad współżycia społecznego. Kary nagany nie można zastosować w stosunku do sprawcy wykroczenia o charakterze chuligańskim. Praktycznie nie orzeka się kary nagany wobec osób karanych za wykroczenia lub przestępstwa, w szczególności podobne gdyż stanowi to znaczną okoliczność obciążającą." - a tu sąd wział pod uwagę sytuację materialną i bardzo dobrze Wysoki Sąd postąpił wg. mnie i moich kolegów , którzy byli dziś na odczytaniu wyroku. Już nigdy nie napiszesz, że byłeś niewinny bo stwierdził to ponad wszelką wątpliwość niezawisły Państwowy Sąd panie @ spigot. Teraz przygoda z Sądem Koleżeńskim-Rzecznik dyscyplinarny Koła zeznaje jako strona w sprawie obwinionego ,którą prowadzi ot paradoks...? moze mi to ktoś logicznie wytłumaczyć?

2:0

CYTAT(meridianon @ sob, 12 lis 2011 - 01:11) Wyświetl post
winny: winny -
osoba ponosząca winę; osoba będąca sprawcą lub przyczyną czegoś, odpowiedzialna za coś; winowajca" orzeczono wobec ciebie naganę co oznacza:" Kara nagany – najrzadziej stosowana kara za wykroczenie. Nie wywołuje ona faktycznych skutków względem osoby ukaranej, ma na celu wyłącznie przywrócenie jej do porządku prawnego. Ukaranie naganą nie powoduje umieszczenia w KRK. Kary nagany nie można warunkowo zawiesić, tak jak innych kar orzekanych za wykroczenia z wyjątkiem kary aresztu." orzeczona została tylko dlatego , że " Dopuszczalność orzekania nagany
Sąd może orzec karę nagany tylko wtedy, gdy ze względu na charakter i okoliczności popełnienia wykroczenia lub właściwości i warunki osobiste sprawcy należy przypuszczać, że zastosowanie tej kary jest wystarczające do wdrożenia go do poszanowania prawa i zasad współżycia społecznego. Kary nagany nie można zastosować w stosunku do sprawcy wykroczenia o charakterze chuligańskim. Praktycznie nie orzeka się kary nagany wobec osób karanych za wykroczenia lub przestępstwa, w szczególności podobne gdyż stanowi to znaczną okoliczność obciążającą." - a tu sąd wział pod uwagę sytuację materialną i bardzo dobrze Wysoki Sąd postąpił wg. mnie i moich kolegów , którzy byli dziś na odczytaniu wyroku. Już nigdy nie napiszesz, że byłeś niewinny bo stwierdził to ponad wszelką wątpliwość niezawisły Państwowy Sąd panie @ spigot. Teraz przygoda z Sądem Koleżeńskim-Rzecznik dyscyplinarny Koła zeznaje jako strona w sprawie obwinionego ,którą prowadzi ot paradoks...? moze mi to ktoś logicznie wytłumaczyć?

2:0

http://www.spoleczna...e...3&Itemid=74

Użytkownik Kamil Z. edytował ten post 12 listopad 2011 - 08:51

#144 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 11 listopad 2011 - 23:20

... icon_wink.gif

#145 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 11 listopad 2011 - 23:30

CYTAT(spigot @ sob, 12 lis 2011 - 01:20) Wyświetl post
... icon_wink.gif

icon_eek.gif

#146 franeczek

franeczek

Weteran

• Members
  • 148 postów

Napisano 12 listopad 2011 - 19:06

Czy sąd zmienił wyrok z kary finansowej na naganę dlatego, że p. spigot ma trudną sytuację czy dlatego, że umiejętnie przedstawił kontgrargumenty?

#147 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2995 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 12 listopad 2011 - 19:16

icon_mrgreen.gif

Użytkownik jaguar56 edytował ten post 24 styczeń 2012 - 10:10

Umieraliście tak młodo,
ulicami płynie wasza krew.
To stolica płonie w smutku,
śmierć zabiera wszystkie dzieci jej.

Śpijcie słodko me aniołki,
kule wroga już nie groźne wam.
Teraz już was nie dostaną
wrogie szpony okupanta łap.

#148 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 12 listopad 2011 - 21:12

Poczekajcie koledzy jeszcze kilka dni , czekam na uprawomocnienie się wyroku. icon_wink.gif Podzielę się z Wami każdym szczegółem z rozprawy , dostałem wspaniałego sędziego który był perfekto przygotowany , miał nawet RAPR wydrukowany.

#149 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 12 listopad 2011 - 22:12

CYTAT(spigot @ sob, 12 lis 2011 - 23:12) Wyświetl post
Poczekajcie koledzy jeszcze kilka dni , czekam na uprawomocnienie się wyroku. icon_wink.gif Podzielę się z Wami każdym szczegółem z rozprawy , dostałem wspaniałego sędziego który był perfekto przygotowany , miał nawet RAPR wydrukowany.

spigot 0:2 no i sąd koleżeński cię czeka jeszcze:) obowiazkowo II instancjei odpowiesz dlaczego rzecznik dyscyplinarny waszego koła który prowadzi twoją sprawę majacy być niezawisłym występował jako strona - świadek broniacy ciebie w sądzie państwowym?

Użytkownik meridianon edytował ten post 12 listopad 2011 - 22:15

#150 Mortik

Mortik

Weteran

• Members
  • 108 postów

Napisano 13 listopad 2011 - 12:15

eh, Panie komendant. Zostałeś człowiekiem roku 2007, za czym było ponad 450 osób a to o czymś świadczy, nie był Ci obojętny los obcej kobiety, którą żekomo zgwałcono, wywalczyłeś godność swojego urzędu w sądzie w sprawie znieważenia na posterunku i pewnie wiele innych pozytywnych rzeczy o których nie wiem bo Cie nie znam. Spędziłem tylko chwilę w wyszukiwarce.

A potem zalogowałeś się tutaj i od dłużeszego czasu starannie kroczek po kroczku psujesz swój wizerunek głupią grą, pieniactwem, ciągłym edytowaniem swoich postów, na które często padły już odpowiedzi(co jest zwykłą manipulacją). Jak czytam Twoje wpisy to w głowie mimowolnie mam obraz takiego małego biednego chłopczyka którego nikt nie lubi i nie wspiera i który nie potrafi się pogodzić z tym, że może źle wyraża swoja opinię a może poprostu nie ma racji bo troszkę dał się ponieść władzy(której może brakowało mu w przeszłości/dzieciństwie). Wierzę, że jesteś dobrym człowiekiem, tylko ta sprawa trochę wymknęła się spod Twojej kontroli i ciągnie Cię w dół, nie pozwól na to i przykładem Spigota wycofaj się trochę.
Pozdrawiam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych