Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomówienia Strażników Rybackich

149 odpowiedzi w tym temacie

#61 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:08

no i co koleszko fajnie tak czytać "stara"? icon_wink.gif a skąd wiesz że chodziło mi o twoją żonę? icon_eek.gif

Tak więc Panie spigot mówię stanowcze STOP układom, układzikom i wywieraniom na mnie wpływu podczas pełnienia przezemnie czynności służbowych przez Pańskich kolegów. Proszę się nauczyć kultury wobec strażników wtedy zasłuży Pan na szacunek a w obecnej sytuacji niech Pan na to nie liczy.

Użytkownik meridianon edytował ten post 01 sierpień 2011 - 13:17

#62 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:16

CYTAT(meridianon @ pon, 01 sie 2011 - 18:08) Wyświetl post
no i co koleszko fajnie tak czytać "stara"? icon_wink.gif a skąd wiesz że chodziło mi o twoją żonę? icon_eek.gif

Tak więc Panie spigot mówię stanowcze STOP układom, układzikom i wywieraniom na mnie wpływu podczas pełnienia przezemnie czynności służbowych przez Pańskich kolegów. Proszę się tego nauczyć.

już ??? koniec ???? dziękuję choć dużo miałeś do powiedzenia

#63 toms2m

toms2m

Weteran

• Members
  • 227 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:18

OK meridianon skoro nie chodziło o żonę spigota to nie czepiaj się jaguara.

#64 Andrzej K.

Andrzej K.

Weteran

• Members
  • 164 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:18

A mnie już..... tak jak zapewne pozostałym 99% użytkowników forum - gówno "za przeproszeniem" obchodzą Wasze utarczki i przepychanki. Miałem się nie udzielać w tej farsie, ale poziom został osiągnięty wręcz smutny.
Zaprawdę - swoiste świadectwo dla SSR zostało tu wystawione.
Zastanawia mnie tylko, po co swoim szambem zalewacie forum spławik? Na Waszych własnych stronach i forach zabrakło miejsca? Dyskutantów? Argumentów? A może każdy z Was potrzebuje dowartościowania dla Swych racji?

Gdzie są admini i Moderatorzy spławika?!?
Takiego poziomu żenady i frustracji jeszcze tu nie widziałem...................

Wstyd to dla dorosłych ludzi brać udział w tych pyskówkach...... macie dowody, protokoły i fotografie - to do sądu się żalić i dochodzić sprawiedliwości a nie na forum internetowym po próżnicy gardłować !

#65 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:22

CYTAT(spigot @ pon, 01 sie 2011 - 16:16) Wyświetl post
już ??? koniec ???? dziękuję choć dużo miałeś do powiedzenia

pamiętaj stanowcze STOP układom. stanowcze STOP nieodpowiedniemu zachowaniu wobec strażników (dow. not. urzędowe sporządzane przez strażników), stop szykanowaniu mojej osoby, wnikaniu w moje życie prywatne i zawodowe STOP. Naucz się Vipe kultury bo nietykalność tak cię omamiła ,że trafiła kosa na kamień ale pamiętaj twardy kamień . może ja zacznę pisać ,że twoja firma np. to porażka itp? ale tego nie robię więc zastanów się cżłowieku co robisz i co już narobiłeś, pamiętaj szczekanie nic nie daje. Wiem jesteś zły bo stajesz przed temidą ale sam sobie na to zapracowałeś popełnianiem wykroczeń wędkarskich i swoim zachowaniem. ucz się życia spigot i nie szalej nie skacz bo jak za wysoko będziesz skakał to możesz się w łysinę mocno uderzyć i wtedy otrzeźwiejesz - wyjdź człowieku z amoku w jakim jesteś przeanaklizuj swoje zachowanie wobec innych i zobaczysz życie stanie się prostsze.

#66 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:23

CYTAT(Andrzej K. @ pon, 01 sie 2011 - 18:18) Wyświetl post
A mnie już..... tak jak zapewne pozostałym 99% użytkowników forum - gówno "za przeproszeniem" obchodzą Wasze utarczki i przepychanki. Miałem się nie udzielać w tej farsie, ale poziom został osiągnięty wręcz smutny.
Zaprawdę - swoiste świadectwo dla SSR zostało tu wystawione.
Zastanawia mnie tylko, po co swoim szambem zalewacie forum spławik? Na Waszych własnych stronach i forach zabrakło miejsca? Dyskutantów? Argumentów? A może każdy z Was potrzebuje dowartościowania dla Swych racji?

Gdzie są admini i Moderatorzy spławika?!?
Takiego poziomu żenady i frustracji jeszcze tu nie widziałem...................

Wstyd to dla dorosłych ludzi brać udział w tych pyskówkach...... macie dowody, protokoły i fotografie - to do sądu się żalić i dochodzić sprawiedliwości a nie na forum internetowym po próżnicy gardłować !

Andrzeju przepraszam za siebie jeśli tak to odebrałeś.

#67 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:24

CYTAT(toms2m @ pon, 01 sie 2011 - 16:18) Wyświetl post
OK meridianon skoro nie chodziło o żonę spigota to nie czepiaj się jaguara.

jaguar ma pewną bubę jak nie przeprosi to zobaczysz co zrobię w sądzie nie pozwolę sobą pomiatać na forum publicznym

CYTAT(spigot @ pon, 01 sie 2011 - 16:23) Wyświetl post
Andrzeju przepraszam za siebie jeśli tak to odebrałeś.

oj ty bidulku męczenniku biedny jaki ty jesteś teraz bidulek . Ja też przepraszam za spigota.

#68 Józio

Józio

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:27

Bardzo dowcipny wątek się zrobił, przednia zabawa icon_smile.gif. Pozew za obrażenie w internecie. Mnie też możesz pozwać przy okazji, panie pieniaczu (za nazwanie pieniaczem). Będzie zabawnie icon_smile.gif .

#69 Zbynek

Zbynek

Szajbus

• Members
  • 1129 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:28

Kolego meridianon takimi tekstami to tylko ośmieszasz sam siebie. Daj sobie na wstrzymanie i skończ, czekaj na tę sprawę, tam dasz upust swoim emocjom.
Bo jak sam widzisz nie masz tu przychylnej ani jednej osoby.

#70 toms2m

toms2m

Weteran

• Members
  • 227 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:34

Mnie nie obchodzi co zrobisz jaguarowi możesz go nawet zabić. Tylko sam napisałeś że nie chodziło tobie o żonę spigota nazywając ją ''starą'' a jaguarowi może wcale nie chodziło o cb tylko o kogoś innego. Kto od miecza wojuje, ten od miecza ginie. Sam pracuje w niewdzięcznej pracy co czasami narażam życie bardziej niż nie jeden policjant strażnik(bez napinki bo szanuję pracę innych ludzi nawet jeżeli jest to zwykły szambonurek) i jeszcze dostanę po mordzie albo oskarża mnie o próbe zabójstwa choć ta kobieta bez mojej pomocy by już dawno nie żyła. Polska kraj absurdów.

#71 Zbynek

Zbynek

Szajbus

• Members
  • 1129 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:39

@meridianon A czy ty przypadkiem nie jesteś w pracy ? Bo jeśli tak, to tak wykonujesz czynności służbowe ? Siedząc na spławiku ? I Drukując zrzuty z ekranu na firmowym papierze ? Przecież to kradzież !

#72 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:58

CYTAT(Zbynek @ pon, 01 sie 2011 - 16:39) Wyświetl post
@meridianon A czy ty przypadkiem nie jesteś w pracy ? Bo jeśli tak, to tak wykonujesz czynności służbowe ? Siedząc na spławiku ? I Drukując zrzuty z ekranu na firmowym papierze ? Przecież to kradzież !

mam urlop ... tom forum bardzo mnie zaskoczyło wulgarność i więcej nic -nie macie szacunku do nikogo bo jesteście samoluby mądrzące się tylko poza forum nie odkrywające swojej tożsamości. Spigot pamiętaj ciągniesz za sobą w tej sprawie wielu ludzi a wystarczyło być po prostu miłym podczas pierwszej kontroli.

#73 esox2b

esox2b

Szajbus

• Members
  • 1529 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:58

CYTAT(meridianon @ pon, 01 sie 2011 - 15:57) Wyświetl post
Wstyd mi za was i tyle dorośli ludzie a zachowują się jak zwierzęta.

Skończ wreszcie z cała tą Twoją bufonadą !
To nie my jesteśmy zwierzętami. To Ty nadajesz się bardziej do jakiegoś "skansenu"...
Pojawiasz się na forum jedynie po to by rozpętać jakąś burzę, a kiedy nie znajdujesz dla Twoich teorii zwolenników to postanawiasz nas atakować.
Jeżeli chodzi o cytowane tyle razy pismo pokontrolne to ja w nim dostrzegłem, że jednak i Wam udzielono pouczenia. Chociaż zapewne jest to nic nie znacząca formułka to każe mnie się domyślać, że w Waszych szeregach też nie wszystko gra.
To wszystko co opisujesz i w jaki sposób skłania mnie do prośby o zamknięcie - z Twojej strony - tego tematu. Dalsze ciągnięcie tego wątku pokazuje pieniacki charakter autora i ośmiesza ludzi rzetelnie wykonujących swoje obowiązki.

P.S.Jeżeli ktoś (osoba publiczna) postanawia zabrać głos publicznie to musi liczyć się z tym, że odpowiedzi nie będą odzwierciedleniem jego myśli.
Gdybyś i w moim tekście dopatrzył się słów obrażających to pomogę:
- "bufonada"- jest to ocena skierowana pod adresem Twoich postów a nie określenie osoby.
- "nadajesz się ... do skansenu" - moja odpowiedź na nieuzasadnione poddanie w wątpliwość mojego wieku, oraz nazwanie "zwierzęciem".
- "pokazuje pieniacki charakter autora.."- jest to moje określenie zachowania. Na podstawie wcześniejszych postów.

#74 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:04

CYTAT(esox2b @ pon, 01 sie 2011 - 16:58) Wyświetl post
Skończ wreszcie z cała tą Twoją bufonadą !
To nie my jesteśmy zwierzętami. To Ty nadajesz się bardziej do jakiegoś "skansenu"...
Pojawiasz się na forum jedynie po to by rozpętać jakąś burzę, a kiedy nie znajdujesz dla Twoich teorii zwolenników to postanawiasz nas atakować.
Jeżeli chodzi o cytowane tyle razy pismo pokontrolne to ja w nim dostrzegłem, że jednak i Wam udzielono pouczenia. Chociaż zapewne jest to nic nie znacząca formułka to każe mnie się domyślać, że w Waszych szeregach też nie wszystko gra.
To wszystko co opisujesz i w jaki sposób skłania mnie do prośby o zamknięcie - z Twojej strony - tego tematu. Dalsze ciągnięcie tego wątku pokazuje pieniacki charakter autora i ośmiesza ludzi rzetelnie wykonujących swoje obowiązki.

P.S.Jeżeli ktoś (osoba publiczna) postanawia zabrać głos publicznie to musi liczyć się z tym, że odpowiedzi nie będą odzwierciedleniem jego myśli.
Gdybyś i w moim tekście dopatrzył się słów obrażających to pomogę:
- "bufonada"- jest to ocena skierowana pod adresem Twoich postów a nie określenie osoby.
- "nadajesz się ... do skansenu" - moja odpowiedź na nieuzasadnione poddanie w wątpliwość mojego wieku, oraz nazwanie "zwierzęciem".
- "pokazuje pieniacki charakter autora.."- jest to moje określenie zachowania. Na podstawie wcześniejszych postów.

to jak jesteś taki myndry to wytłumacz co oznacza określenie ze strony jaguara cyt: "szuja i szowinistyczna świnia ?" taka tu kultura panie wedkarzu , a jak bym cię tak nazwał bufonemitp. to jak byś się czuł np.gargamelu -miło? chyba nie więc zejdź do meritum tematu

Użytkownik meridianon edytował ten post 01 sierpień 2011 - 14:06

#75 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:11

Przykre jest to , że to kolejne forum w którym nie poparto komendanta. Nie dziwi mnie to że wszystkich autorów postów tego tematu obraził. Za chwilę napisze że jesteście wszyscy moimi przyjaciółmi i że to forum posiada wspólnych adoratorów.
Brakuje tylko aby powstawiał filmy z youtube ryczących krów czy szczekających psów .

#76 jarek001

jarek001

Wędkarz

• Members
  • 55 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:13

CYTAT(meridianon @ pon, 01 sie 2011 - 16:58) Wyświetl post
forum bardzo mnie zaskoczyło wulgarność i więcej nic -nie macie szacunku do nikogo bo jesteście samoluby mądrzące się tylko poza forum nie odkrywające swojej tożsamości

Jaka wulgarość! Myślałeś że ktoś stane za ssr-owcem? Myślałeś że będą cie po głowie głaksać jak w dużej częsci Polski ssr nie ma dobrej opinii. Dałeś mandat spooko ale po co piszesz na miłość Boską o tym na forum?? Co chcesz udowdnić i komu?? Kolejne pytanie a ty masz do nas szacunek??!!
"samoluby mądrzące" a czemu nie możemy sie "mądrzyć"?Zabronisz!? Mamy demokracje czy komune!

Użytkownik jarek001 edytował ten post 01 sierpień 2011 - 14:18

#77 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:14

do jarek:
wiem ,że ssr-owca raczej nikt nie lubi bo to przecież zawsze komuś taki na odcisk nadepnie. Mam wielki szacunek do wędkarzy potrafimy nawet z 30 minut podczas kontroli z miłym człowiekiem porozmawiać doradzić jak łowić na naszych łowiskach, powtarzam mamy szacunek dla wedkarzy bo po co chronilibyśmy ich wody na naszej stronie widać ile w to wkładamy pracy http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl .Od 10 lat naszego istnienia nikt nie napisał na nas skargi nawet ustnej nie było. Trafiliśmy na pieniacza i chciałem wskazać zamieszczając ten wątek do czego posuwają się ludzie aby chronić siebie . Pozdrawiam wszystkich uczciwych wędkarzy i żegnam to forum.

spigot ty najlepiej to wiesz co masz zrobić:

1.Nauczyć się kultury wobec strażników
2.Nie kłamać
3.Nie pomawiać
4.Nie ośmieszać
5.Nie mieszać życia zawodowego z wykonywaną pracą społeczną
6.Nie wysługiwać się znajomościami
7.Zająć się jakąś pracą społeczną oprócz nie licząc fundowania nagród na róznych imprezach.

Wtedy bedzie ci się żyło łatwiej no i zapraszamy na Bukówkę icon_wink.gif

Użytkownik meridianon edytował ten post 01 sierpień 2011 - 14:19

#78 jarek001

jarek001

Wędkarz

• Members
  • 55 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:29

No i git.. Tylko powiedz czemu tak jest że nie duża część wędkarzy nie ma szacunku do ssr?? To samo się tyczy straży miejskiej 2 lata temu jednemu kolesiowi strażnik połamał ręke (był o tym felieton na tvn) i potem dziwią się że nikt ich nie lubi.

#79 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:29

CYTAT(meridianon @ pon, 01 sie 2011 - 19:14) Wyświetl post
do jarek:
wiem ,że ssr-owca raczej nikt nie lubi bo to przecież zawsze komuś taki na odcisk nadepnie. Mam wielki szacunek do wędkarzy potrafimy nawet z 30 minut podczas kontroli z miłym człowiekiem porozmawiać doradzić jak łowić na naszych łowiskach, powtarzam mamy szacunek dla wedkarzy bo po co chronilibyśmy ich wody na naszej stronie widać ile w to wkładamy pracy http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl .Od 10 lat naszego istnienia nikt nie napisał na nas skargi nawet ustnej nie było. Trafiliśmy na pieniacza i chciałem wskazać zamieszczając ten wątek do czego posuwają się ludzie aby chronić siebie . Pozdrawiam wszystkich uczciwych wędkarzy i żegnam to forum.
spigot ty najlepiej to wiesz co masz zrobić:

1.Nauczyć się kultury wobec strażników
2.Nie kłamać
3.Nie pomawiać
4.Nie ośmieszać
5.Nie mieszać życia zawodowego z wykonywaną pracą społeczną
6.Nie wysługiwać się znajomościami
7.Zająć się jakąś pracą społeczną oprócz nie licząc fundowania nagród na róznych imprezach.

POSŁUCHAJ BELMONDO

PISZĘ NA CAPSIE BO TY WIDZĘ NIE ROZUMIESZ. FACET ZAPYTAM KOLEJNY RAZ WIESZ CZYM SIĘ RÓŻNI KOSIARZ OD KOSYNIERA ? NIE PROWOKUJ MNIE BO NIC Z MOJEGO TEKSTU CI NIE POSŁUŻY W SĄDZIE. I WIEDŹ JEDNO BĘDZIESZ CZÓŁ MÓJ CIEŃ DO MOMENTU AŻ SPRAWIEDLIWOŚCI NIE STANIE SIĘ ZADOŚĆ. MYŚLISZ ŻE JESTEM EMERYTEM KTÓREGO MOŻESZ SPONIEWIERAĆ CZY INWALIDĄ NA WÓZKU? POWIEM CI JESZCZE RAZ WYHAMUJ Z TYM PARCIEM MEDIALNYM NA SZKŁO BO JA ZACZNĘ DZIAŁAĆ.
A JAK WIDZISZ MOŻESZ MNIE JESZCZE GŁASKAĆ PO SWOJEMU.

I DAJ ŻE CHŁOPIE NA POWSTRZYMANIE BO ZAWAŁY SĄ TYLKO TRZY , A WYGLĄDASZ NIE NAJLEPIEJ W REALU JUŻ NIE WSPOMNĘ JAK WYGLĄDASZ W OCZACH LUDZI.

#80 esox2b

esox2b

Szajbus

• Members
  • 1529 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:32

CYTAT(meridianon @ pon, 01 sie 2011 - 17:14) Wyświetl post

Pomyśleć, że miałem w sierpniu tam "zawitać" ... Dzięki za przestrogę! icon_wink.gif
Połażę sobie nad Bobrem w znacznym oddaleniu od Kamiennej Góry.

Użytkownik esox2b edytował ten post 02 sierpień 2011 - 14:40

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych