Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomówienia Strażników Rybackich

149 odpowiedzi w tym temacie

#41 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 11:16

CYTAT(toms2m @ pon, 01 sie 2011 - 16:11) Wyświetl post
Wędki dla zmylenia przeciwnika? OK tylko że nie można łowić z pontonu na tym zbiorniku? To fajna taktyka. Jeżeli się myle to przepraszam.

@toms2m łowić można ze środków pływających od 01.06 jednak zdjęcia przedstawiają fakt że środek pływający SSR nie ma numerów rejestracyjnych które umożliwiają połów ryb. Na drugim zdjęciu strażnik wyraźnie trzyma wędkę którą trolingowali i mam na to świadka.
Zatem trzeba zadzwonić po pogotowie bo obydwa kolana są przestrzelone. Złamanie RAPR

#42 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 11:33

CYTAT(spigot @ pon, 01 sie 2011 - 14:16) Wyświetl post
@toms2m łowić można ze środków pływających od 01.06 jednak zdjęcia przedstawiają fakt że środek pływający SSR nie ma numerów rejestracyjnych które umożliwiają połów ryb. Na drugim zdjęciu strażnik wyraźnie trzyma wędkę którą trolingowali i mam na to świadka.
Zatem trzeba zadzwonić po pogotowie bo obydwa kolana są przestrzelone. Złamanie RAPR

no to zgłaszaj spigottto organom icon_wink.gif Trzymaj się ciepło.

#43 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2995 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 01 sierpień 2011 - 11:41

icon_mrgreen.gif

Użytkownik jaguar56 edytował ten post 24 styczeń 2012 - 09:48

Umieraliście tak młodo,
ulicami płynie wasza krew.
To stolica płonie w smutku,
śmierć zabiera wszystkie dzieci jej.

Śpijcie słodko me aniołki,
kule wroga już nie groźne wam.
Teraz już was nie dostaną
wrogie szpony okupanta łap.

#44 jarek001

jarek001

Wędkarz

• Members
  • 55 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 11:46

Co za typ z tego całego komendanta hahahahaha!!!!! Wędka dla zmyłki przeciwnika??!! To ja od dziś chodze na ryby też dla zmyłki. Panie komendant zycze powodzenia w wypełnianiu obowiazków służbowych... Ale tak jest w całej Polsce, jak mam kontrole PSR czy policji zawsze jest git wszystko a ssr zawsze cos wymysli. Mentalność konduktora z autobusu......

#45 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 11:50

CYTAT(jaguar56 @ pon, 01 sie 2011 - 16:41) Wyświetl post
Z tego co wyczytałem komendant SSR jest komendantem Straży Wiejskiej. Co wyjaśnia dlaczego tak traktuje innych wędkarzy. Czuje się bezkarny.
Skoro pływał niezarejestrowanym pontonem to łamał przepisy.
Ciekawe jaką będzie miał opinię w środowisku jeśli przegra sprawę w sądzie? I czy będzie mógł być w Straży Wiejskiej? Jeśli nie to już wiadomo czemu tak łapie się wszystkich możliwych sposobów by rację przyznano jemu.

Jedno co mi się ciśnie na usta teraz to: Szuja i Szowinistyczna Świnia.

Już na zakończenie przytoczę Wam jeszcze jeden artykuł w roli głównej vel Mirosław Kurzeja tylko w innym mundurze. Też warto poczytać bo to głośna sprawa dotycząca wędkarzy na tym samym jeziorze.

źródło zdjęcia www.grodzkie.pl

Polecam artykuł

#46 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:04

jaguar napisał:" Jedno co mi się ciśnie na usta teraz to: Szuja i Szowinistyczna Świnia." no wiesz ty nie potrafisz się inaczej zachowywać tylko wyzywać , tylko to potrafisz to znaczy,że nie jesteś dobrze wychowany i dziwię się ,że administrator nie reaguje chcesz abym wykręcił ci sprawę za zniważenie na forum publicznym , pamiętaj w internecie nie jesteś anonimowy. A ty spigot już nie wiesz czego się chwytać wnikasz w moje prywatne życie, szykanujesz, pomawiasz, śledzisz, poniżasz , fotografujesz i co ja mam z tobą zrobić el Vipo sponsorze koła Grodzkie? czy faktycznie chcesz abym zrobił ci bubę w sądzie z art. 212 KK za pomówienia? to się dobrze zastanów zanim coś znowu napiszesz, lub zrób 10 głębokich oddechów klepnij starą w pupę i będzie ok.

Użytkownik meridianon edytował ten post 01 sierpień 2011 - 12:04

#47 jarek001

jarek001

Wędkarz

• Members
  • 55 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:17

Jaguar nie tak ostro bo jeszcze poda Cie do sądu o zniesławienie icon_razz.gif. Choć nie wiem czy ten owy komendant wie jak to zrobić haha...

#48 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:19

CYTAT(jarek001 @ pon, 01 sie 2011 - 15:17) Wyświetl post
Jaguar nie tak ostro bo jeszcze poda Cie do sądu o zniesławienie icon_razz.gif. Choć nie wiem czy ten owy komendant wie jak to zrobić haha...

zrzut ekranu zrobiony, strona wydrukowana -prosta sprawa będziem sie sądzić- chyba ,że ładnie przeprosisz mnie tu przy wszystkich

#49 jarek001

jarek001

Wędkarz

• Members
  • 55 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:21

icon_eek.gif

Użytkownik jarek001 edytował ten post 01 sierpień 2011 - 12:53

#50 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:23

CYTAT(jarek001 @ pon, 01 sie 2011 - 15:21) Wyświetl post
O co??!!

o to "Jedno co mi się ciśnie na usta teraz to: Szuja i Szowinistyczna Świnia."

chciałbyś abym ja cię tak nazwał na forum publicznym? czy byś chciał? Jareczku K. członku Koła PZW Grodzkie Jelenia Góra?

Użytkownik meridianon edytował ten post 01 sierpień 2011 - 12:24

#51 jarek001

jarek001

Wędkarz

• Members
  • 55 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:25

CYTAT(meridianon @ pon, 01 sie 2011 - 15:23) Wyświetl post
o to "Jedno co mi się ciśnie na usta teraz to: Szuja i Szowinistyczna Świnia."

chciałbyś abym ja cię tak nazwał na forum publicznym? czy byś chciał? Jareczku K. członku Koła PZW Grodzkie Jelenia Góra?

Ale nie ja to napisałem kolego...

#52 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:25

CYTAT(jarek001 @ pon, 01 sie 2011 - 15:21) Wyświetl post
przepraszam Panie komendancie.

ty nie musisz Jaguar 56 przegiął daję mu szansę naprawienia swojego błędu

#53 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:31

Proszę użytkowników o przemyślane słowa w stronę komendanta. On już połowę członków koła grodzkiego podaje do sądu albo każe się przepraszać. Nie piszcie , a tym bardziej nie przepraszajcie.

@jarek001 napisz mu że nie jesteś z Jeleniej bo myśli że jesteś administratorem www.grodzkie.pl i zaraz będzie chryja że go w końcu przeprosił.

Nie bójcie się jego zastraszeń on to czyni prawie w każdym ze swoich wątków.

#54 toms2m

toms2m

Weteran

• Members
  • 227 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:35

Nie żebym coś mówił ale zaczyna wrzeć w tym temacie i zaraz wykipi. Przestancie się tu straszyć sądami i wypowiadajcie się z szacunkiem...

#55 jarek001

jarek001

Wędkarz

• Members
  • 55 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:52

CYTAT(spigot @ pon, 01 sie 2011 - 15:31) Wyświetl post
@jarek001 napisz mu że nie jesteś z Jeleniej bo myśli że jesteś administratorem www.grodzkie.pl i zaraz będzie chryja że go w końcu przeprosił.

No fakt adminem na tamtej stronie nie jestem... Ale fakt jest faktem że nie wypada obrażać itp na forum jednak grozi to jakimiś konsekwęcjami. A wine owego strażnika udowodni bądz nie sąd...

#56 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:53

szacunku tu brakuje - myślałem ,że tak wykwintne forum ma swoje zasdy lecz jednak nie jareek, spigot, jaguar poniżej godności ludzkiej na prawdę wstyd mi za was, wasze oblicze i do czego jesteście zdolni wychodzi szydło z worka jak pisałem zrzuty ekranu porobione nie odpuszczę tak beszczelnym zachowaniom-ja tu nikogo nie wyzywam i oczekuję tego ze strony innych .Poprawiam cię Jarek winę owego spigota wedkarza koła Grodzkie Jelenia Góra orzecze Sąd Państwowy.

Użytkownik meridianon edytował ten post 01 sierpień 2011 - 12:55

#57 jarek001

jarek001

Wędkarz

• Members
  • 55 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:55

A ja Cie wyzwałem obraziłem czy coś?

#58 Zbynek

Zbynek

Szajbus

• Members
  • 1129 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:57

Widzę gorąco zrobiło się w temacie.
Chciałem jeszcze poruszyć jedną wcześniejszą kwestię od której chyba się wszystko zaczęło.

CYTAT(meridianon @ pon, 01 sie 2011 - 12:25) Wyświetl post
Chodzi o sam fakt pomówienia nas o działania nie zgodne z prawem i pokazania na jakie sytuacje skazani są czasami ciężko pracujący uczciwi społecznicy w tym przypadku Społeczna Straż Rybacka kiedy naciskana jest przez różnych znajomków "aby nic nie zrobić el vipo", czy ten co się nie poddaje naciskom jest zły?

Jak już wcześniej pisałem jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas może o czymś zapomnieć i każdemu na pewno się to zdarzyło, koledze meridianon również.
Więc jeśli spigot zapomniał tej karty, a mógł za pomocą znanego kolegi potwierdzić, że ją posiada to dlaczego by nie ?
W końcu w ssr i sm czy innych służbach pracują ludzie a nie roboty i mogą zrozumieć drugiego człowieka. Ale nie! Bo poco, lepiej dołożyć mandat! I to najwyraźniej tak rozzłościło strażników, że poskutkowało dalszymi wydarzeniami.
Więc kolego meridianon do puki do póty służby porządkowe jakiekolwiek będą się tak zachowywały nigdy nie zdobędą szacunku obywatela, a jedynie kojarzyły się z PRL-owskim organem ucisku obywatela. Ale widoczne służbom zależy chyba na takim postrzeganiu bo nic nie robią aby to zmienić.

#59 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:57

Wstyd mi za was i tyle dorośli ludzie a zachowują się jak zwierzęta.

CYTAT(Zbynek @ pon, 01 sie 2011 - 15:57) Wyświetl post
Widzę gorąco zrobiło się w temacie.
Chciałem jeszcze poruszyć jedną wcześniejszą kwestię od której chyba się wszystko zaczęło.
Jak już wcześniej pisałem jesteśmy tylko ludźmi i każdy z nas może o czymś zapomnieć i każdemu na pewno się to zdarzyło, koledze meridianon również.
Więc jeśli spigot zapomniał tej karty, a mógł za pomocą znanego kolegi potwierdzić, że ją posiada to dlaczego by nie ?
W końcu w ssr i sm czy innych służbach pracują ludzie a nie roboty i mogą zrozumieć drugiego człowieka. Ale nie! Bo poco, lepiej dołożyć mandat! I to najwyraźniej tak rozzłościło strażników, że poskutkowało dalszymi wydarzeniami.
Więc kolego meridianon do puki do póty służby porządkowe jakiekolwiek będą się tak zachowywały nigdy nie zdobędą szacunku obywatela, a jedynie kojarzyły się z PRL-owskim organem ucisku obywatela. Ale widoczne służbom zależy chyba na takim postrzeganiu bo nic nie robią aby to zmienić.

w pierwszym dniu kol. spigot też zachowywał się arogancko w stosunku do strażników co jest udokumentowane notatką urzędową przez nich sporządzoną , oraz wywierał na nich wpływ znajomościami to też jest w notatce, więc czego oczekujesz, że serenady miał mieć grane- został potraktowany jak książka pisze, a może telefony to zmuszanie f-sza do odstąpienia od czynności służbowych -co następne zawiadomienie mamy składać wtedy pociągnie spigot za sobą prezesa pewnego koła, który to na mnie osobiście wywierał wpływ i nie potwierdzał tylko wywierał , zeby nie karać??-na bilingach telefonicznych wszystko się będzie zgadzać nie znając szczegółów sprawy lepiej się nie wypowiadać.Na pewno gdyby zachowywał sie normalnie nie został by na niego sporządzony wniosek o ukaranie do sądu- przecież wszyscy jesteśmy ludźmi. A co było w drugim dniu to inna bajka szczegółów nie będę pisał bo nie mogę. Więc życzę wszystkim forumowiczom wzajemnegop szacunku wobec siebie bo wyzwiska, wnikanie w życie prywatne i zawodowe może komuś poważnie zaszkodzić tak samo jak posługiwanie się fotografiami.

Użytkownik Kamil Z. edytował ten post 01 sierpień 2011 - 13:23

#60 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 13:06

[quot name='meridianon' date='pon, 01 sie 2011 - 17:57' post='304572']
Wstyd mi za was i tyle dorośli ludzie a zachowują się jak zwierzęta.

oraz

lub zrób 10 głębokich oddechów klepnij starą w pupę i będzie ok
[/quote]

tylko zacytowałem i nikt tu nie ryczy jak to pan nazwał forumowiczów grodzkiego krowami wklejając film.

10 oddechów polecam i nie nazywaj mojej żony starą bo jest o wiele młodsza od Ciebie

Użytkownik spigot edytował ten post 01 sierpień 2011 - 13:07

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych