Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomówienia Strażników Rybackich

149 odpowiedzi w tym temacie

#21 jaguar56

jaguar56

Szajbus

• Members
  • 2995 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, herpetologia

Napisano 31 lipiec 2011 - 18:14

icon_mrgreen.gif

Użytkownik jaguar56 edytował ten post 24 styczeń 2012 - 09:43

#22 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 19:55

CYTAT(esox2b @ nie, 31 lip 2011 - 20:50) Wyświetl post
Wszystkie te wypowiedzi kol. meridianon@ każą zastanowić się nad tym czy nie jest to sen o powrocie do "dawnych dobrych lat" gdzie grupa umundurowanych zawsze miała racje ... A może przeczuwacie wyrok sądu i dlatego rozpaczliwie szukacie poparcia?

temat miał dotyczyć tego do czego posuwają się wędkarze przyłapani na wykroczeniach i jakich imają się sposobów aby się bronić- jaki będzie wyrok sądu nie długo się przekonamy bo 50% informacji które posiadacie z w.w forum to nie cały materiał dowodowy .Poparcie o jakim ty poparciu piszesz? nikt od ciebie nic nie wymaga. Pamiętajcie przeczytaliście relację tylko jednej ze stron.

#23 Zbynek

Zbynek

Szajbus

• Members
  • 1129 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 20:18

Skoro wiedziałeś, że przeczytamy tylko relację jednej stron to czego oczekiwałeś ? Poparcia straży? Jest do przeczytania odpowiedź komendanta więc jak by i wersja straży jest znana.
Chciałeś pokazać jakich sposobów imają się wędkarze żeby się bronić ? tzn, że co ? że opisali sytuacje na forum to jest obrona ?
Bronić to się będzie musiał przez straż w sądzie.

Użytkownik Zbynek edytował ten post 31 lipiec 2011 - 20:20

#24 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 20:29

No i bardzo dobrze od tego jest Sąd. A nie wiedziałeś, ze najlepszą obroną jest atak icon_eek.gif i Pan z tego korzysta icon_eek.gif

Użytkownik meridianon edytował ten post 31 lipiec 2011 - 20:31

#25 Zbynek

Zbynek

Szajbus

• Members
  • 1129 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 20:36

Tylko co ten sąd będzie miał za dowody słowo jednego wędkarza ew. dziecka przeciw 4 strażnikom

#26 Czarnyy

Czarnyy

Szajbus

• Members
  • 2407 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 20:40

Tyle, że postów tego Pana nie ma na spławiku czy pogawędkach wędkarskich...
www.carpholic.pl

#27 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 20:44

no widzisz Kolego z Jeleniej Góry a my teraz pokazujemy wszędzie do czego posuwa się wędkarz aby się wybielić akurat w tym przypadku tzw. VIP

#28 toms2m

toms2m

Weteran

• Members
  • 227 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 21:52

Nie wiem po co w ogóle ten temat? żeby się poużalać nad losem strażników i wędkarza? Wydaje mi się po prostu że strażnicy chcieli sie odgryźć za wcześniejszy dzień. Morał jest krótki w dzisiejszych czasach każdy powinien nosić kamere HD na głowie albo dyktafon który zapisuje nawet nasze myśli... bo inaczej nic nie udowodnisz. Jeżeli wędkarz nie zrobiłby tych zdjęć to sądzę że nie udowodniłby swojej wersji przy zeznaniach 4 strażników. Zobaczymy jak się potoczy sprawa w sądzie...

#29 Bubu

Bubu

Weteran

• Members
  • 142 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 22:09

Przeczytałem artykuł i jestem po stronie wędkującego , dlaczego ? Otóż sam miałem okazje natrafić sie na negatywne zachowanie SSR podczas kontroli .

1. W Marcu 2008 r. podczas wędkowania przyjechała SSR , zatrzymano mi i koledze karty wędkarskie pod zarzutem " zaśmieconego stanowiska " tymi śmieciami było dosłownie KILKA ziarenek kukurydzy , no cóż , kuku sie pozbierało to i strażnik z pełnym niezadowoleniem oddał to co nie jego .

2. Miało to miejsce dokładnie 1,5 roku później kiedy to przyjechałem wcześnie ze spiningiem, zagadałem do dwóch wędkujących którzy siedzieli nocke , panowie stwierdzili iż chu..a bierze , następnie obserwowali mnie podczas spiningowania , brało wtedy dobrze bo przy kilku rzutach złowiłem juz 2 sztuki i kilka zerwało się. W momencie kiedy złowiłem możliwe ze życiówke , szczupak był w podbieraku w wodzie a ja próbowałem odpalić cyfrówke , podbił jeden z dwóch wczesniej mi znanych kolesi . Rozmowa od samego początku była niemiła , koleś zaczął co raz bardziej sie mnie czepiać , ostatecznie kazał mi wypier...lać stąd bo inaczej mi zabierze kij heh ...

Także po przeczytaniu artykułu jestem jak najbardziej po stronie wędkarza , telefon mający na celu potwierdzenie opłaconego zezwolenia nie jest powodem to tego typu zachowania , nie wspominając o opisanym zachowaniu przy dziecku icon_neutral.gif

#30 Darczez

Darczez

Szajbus

• Members
  • 1289 postów

Napisano 31 lipiec 2011 - 23:51

CYTAT(meridianon @ nie, 31 lip 2011 - 18:01) Wyświetl post
do Darczez ty to nie lubisz straży rybackiej? co cyt. twój post

31 maja 2009 ... natknąłęm się na pływajacą kontrolę społecznej straży rybackiej ...Sam fakt kontroli mnie nie zdziwił ..

Panowie poruszli się niezarejestrowaną łodzią ze sporym silnikiem spalinowym.

Towarzysze kontrolerzy w najlepsze zaczeli sobie spinningować z niezarejestrowanego sprzętu pływającego co wydaje się być czystej wody KŁUSOWNICTWEM.

więc obiektywnej oceny od ciebie nie można oczekiwać icon_twisted.gif

Ha, Ha, Ha

I oto z racji przyłapania "strażników" na kłusownictwie nie jestem obiektywny.
Jak widać potwierdzasz moją opinię, że z racji przynależności uważasz się za lepszego i mądrzejszego od innych, a może też "łowisz" z tego niezarejestrowanego pontonu Strażników.

To, że od służb kontrolujących wymaga się szczególnie starannego przestrzegania prawa nie dziwi jak widać tylko zwykłych ludzi.

Wracając do tematu...
to we wszystkich przytoczonych dokumentach i wcześniejszych wypowiedziach nie ma słowa o tym, że winny spiningował pod zaporą - coś kolega @meridianon plącze się w zeznaniach wynajdując nowe okoliczności na poparcie własnej tezy...

... ale to moja nieobiektywna ocena

Użytkownik Darczez edytował ten post 31 lipiec 2011 - 23:52

Ten post jest moją subiektywną w tej chwili opinią mimo chęci zachowania obiektywizmu. Nie może on służyć przeciwko mnie w następnych po tym terminie, gdyż zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

#31 Gugcio

Gugcio

Weteran

• Members
  • 852 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 00:07

@Meridianon, nie wiem w jakim stopniu jestes zwiazany z ta sprawa ale powiem Ci ze znam osobe poszkodowana. Uwazam ze trzeba miec nie rowno pod sufitem zeby szukac rozglosu na innych Forach. Kolega opisal ta sytuacje na stronie regionalnej gdzie jak widac posypalo sie wiele przykladow nie kompentecji straznikow i to co najgorsze w roznych zakatkach kraju.

Jako ze sprawa toczy sie przed sadem i nie znalazla jeszcze finalu, prosze o usuniecie lub przynajmniej zamkniecie watku. Zadna z obu stron nie jest czlonkiem tego forum i uwazam ze takie grzebanie w mrowisku jest nie na miejscu.
Homemade pracownia G-rod madafaka killa ;D

#32 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 09:17

Na wstępie WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW w kilku pierwszych moich słowach i pozdrawiam @meridianon który dla Waszego wyjaśnienia jest komendantem SSR oraz po za działaniami społecznika Komendantem Straży Miejskiej w Lubawce w woj. dolnośląskim.
Ja nazywam się Rafał Malinowski i jestem tym wędkarzem którego oskarżono o podwójne wykroczenie.

Nie będę pisał swoich wywodów , jednak cieszę się że stoicie po jasnej stronie tego całego cyrku. Jedynie co napiszę to to że nie popuszczę i nie pozwolę aby taki człowiek jak pan M. Kurzeja traktował wędkarzy jak myśliwy na ambonie strzelając w zwierzynę.
Artykuł na stronie mojego koła www.grodzkie.plzostał napisany bardzo delikatnie i po to aby sprawa ujrzała światło dzienne. Nikt nikogo nie pomawia a jedynie opisuje czy oby o taką kontrolę nam chodzi. Nie było naruszenia k.k. 212 a vel komendant wyszukuje własnej obrony. Nawet posunął się do postawienia strony web o SSR co można pośledzić i zobaczyć na jego wpisy jak brzydko mówiąc sam siebie kopie.
Kiedy użytkownicy forum www.grodzkie.pl otworzyli wątek o całej tej sprawie na forum który Wam polecam, oczywiście jeśli chcecie pośledzić zachowanie @meridianon i zaśmiecać niepotrzebnie głowy. A myślę że warto

Społeczna Straż Rybacka - uprawnienia i możliwości.

oraz o stronie SSR , gdzie również zachowanie komendanta wiele daje do myślenia

SSR Kamienna Góra w internecie

Z góry przepraszam za zaśmiecanie forum , ale skoro komendant @meridianon chce rozgłosu ....
a ja się wahałem czy nie umieścić artykułu na głównych stronach zaprzyjaźnionych portali.
No cóż najwyraźniej mam darmową reklamę której tak na prawdę nie potrzebuję.

Pozdrawiam wszystkich gorąco w te jesienne dni icon_wink.gif

Do zobaczenia może nad wodą:

#33 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 09:25

CYTAT(Gugcio @ pon, 01 sie 2011 - 03:07) Wyświetl post
@Meridianon, nie wiem w jakim stopniu jestes zwiazany z ta sprawa ale powiem Ci ze znam osobe poszkodowana. Uwazam ze trzeba miec nie rowno pod sufitem zeby szukac rozglosu na innych Forach. Kolega opisal ta sytuacje na stronie regionalnej gdzie jak widac posypalo sie wiele przykladow nie kompentecji straznikow i to co najgorsze w roznych zakatkach kraju.

Jako ze sprawa toczy sie przed sadem i nie znalazla jeszcze finalu, prosze o usuniecie lub przynajmniej zamkniecie watku. Zadna z obu stron nie jest czlonkiem tego forum i uwazam ze takie grzebanie w mrowisku jest nie na miejscu.

ja napisałem to po to aby pokazać do czego zdolny i jak daleko może posunąć się osobnik el VIPO jak by się mogło mu wydawać do tej pory "nietykalny" aby się "obronić", tu codzi do jakich pomówień się dopuszcza pisząc takie rzeczy za pomocą środków masowego przekazu. Nikt z was nie wie jak było na prawdę więc wyrokowanie z waszej strony jest nie na miejscu. Chodzi o sam fakt pomówienia nas o działania nie zgodne z prawem i pokazania na jakie sytuacje skazani są czasami ciężko pracujący uczciwi społecznicy w tym przypadku Społeczna Straż Rybacka kiedy naciskana jest przez różnych znajomków "aby nic nie zrobić el vipo", czy ten co się nie poddaje naciskom jest zły?.Nie wolno się bać takim zjawiskom jak pomówienia przeciwstawiać i trzeba o tym głośno mówić i temat naświetlać. Na tym kończę z mojej strony temat.Pozdrawiam

Użytkownik meridianon edytował ten post 01 sierpień 2011 - 09:33

#34 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 09:38

CYTAT(meridianon @ pon, 01 sie 2011 - 14:25) Wyświetl post
ja napisałem to po to aby pokazać do czego zdolny i jak daleko może posunąć się osobnik aby się "obronić", tu codzi do jakich pomówień się dopuszcza pisząc takie rzeczy za pomocą środków masowego przekazu. Nikt z was nie wie jak było na prawdę więc wyrokowanie z waszej strony jest nie na miejscu. Chodzi o sam fakt pomówienia nas o działania nie zgodne z prawem i pokazania na jakie sytuacje skazani są czasami ciężko pracujący społecznicy w tym przypadku Społeczna Straż Rybacka.Nie wolno się bać takim zjawiskom jak pomówienia przeciwstawiać i trzeba o tym głośno mówić i temat naświetlać. Na tym kończę z mojej strony temat.Pozdrawiam

Widzę że posuwasz się dość nierozsądnie panie Kurzeja i chyba zmuszasz mnie do publikacji tej sprawy na skalę nie regionalną lecz ogólnopolską. Co chcesz pokazać ? W co pogrywasz? Sprawa jest prosta jak to często piszesz od tego są Sądy. Może już wystarczy , nie sądzisz ? I proszę nie odpisuj mi , bo nie odpowiem na kolejne Twoje chore wywody. Uszanuj prywatność tego forum i nie siej złego zdania o SSR w całej Polsce skoro Wasza z Kamiennej Góry jest jaka jest.

CYTAT(Darczez @ pon, 01 sie 2011 - 04:51) Wyświetl post
Ha, Ha, Ha

I oto z racji przyłapania "strażników" na kłusownictwie nie jestem obiektywny.
Jak widać potwierdzasz moją opinię, że z racji przynależności uważasz się za lepszego i mądrzejszego od innych, a może też "łowisz" z tego niezarejestrowanego pontonu Strażników.

To, że od służb kontrolujących wymaga się szczególnie starannego przestrzegania prawa nie dziwi jak widać tylko zwykłych ludzi.

Wracając do tematu...
to we wszystkich przytoczonych dokumentach i wcześniejszych wypowiedziach nie ma słowa o tym, że winny spiningował pod zaporą - coś kolega @meridianon plącze się w zeznaniach wynajdując nowe okoliczności na poparcie własnej tezy...

... ale to moja nieobiektywna ocena

No cóż chyba trafiłeś @Darczez , miałem tego nie publikować. Ostatnia kontrola na Bukówce w tamtym tygodniu.
Historia lubi się powtarzać b/k

przed kontrolą:

po kontroli zdjęcie z daleka:

Zdjęcia są moja własnością

Pozdrawiam Rafał

#35 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 10:12

CYTAT(spigot @ pon, 01 sie 2011 - 12:38) Wyświetl post
Widzę że posuwasz się dość nierozsądnie panie Kurzeja i chyba zmuszasz mnie do publikacji tej sprawy na skalę nie regionalną lecz ogólnopolską. Co chcesz pokazać ? W co pogrywasz? Sprawa jest prosta jak to często piszesz od tego są Sądy. Może już wystarczy , nie sądzisz ? I proszę nie odpisuj mi , bo nie odpowiem na kolejne Twoje chore wywody. Uszanuj prywatność tego forum i nie siej złego zdania o SSR w całej Polsce skoro Wasza z Kamiennej Góry jest jaka jest.

SSR Kamienna Góra ma dobre zdanie a ja bronię jego dobrego imienia przed Tobą. Przez 10 lat działalności nigdy taki przypadek nie miał miejsca i Ty Panie Malinowski el spigot- brzydko pogrywasz pisząc na forach wraz ze swoim koegom o nas nieprawdziwe artykuły 212 kk pomóweinia. Sam Komendant Państwowej Straży Rybackiej poinformował Cię wszak ,że nie potwierdza Twoich skarg? Będę piętnował takie zachowania. Ty piszesz bo wymaga tego linia twojej obrony a ja piszę bo udowodniłem ,że nas pomawiasz.

http://img708.images...1051900000.jpg/

http://img690.images...1051900001.jpg/

kij dla zmylenia przeciwnika a kłusola podchodzi się taktycznie:wink: widzisz kolega nawet na ciebie patrzy przez lornetkę :shock:my cię spigoot widzieliśmy już dużo wcześniej na brzegu od strony Miszkowic twoje autko stało icon_wink.gif a my przecież wiemy ,że ty jesteś fotograf icon_eek.gif może jeszcze napiszesz,że zostałeś źle skontrolowany, że krzyczeli na ciebie itp. icon_wink.gif

Użytkownik meridianon edytował ten post 01 sierpień 2011 - 10:29

#36 toms2m

toms2m

Weteran

• Members
  • 227 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 10:16

No to się chyba komendant zdziwi xD jak straci stołeczek ... Masz jeszcze spigot jakieś ciekawe zdjęcia. Szkoda że nie widzę teraz miny całego komusia hehe

#37 spigot

spigot

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 10:37

CYTAT(meridianon @ pon, 01 sie 2011 - 15:12) Wyświetl post
SSR Kamienna Góra ma dobre zdanie a ja bronię jego dobrego imienia przed Tobą. Przez 10 lat działalności nigdy taki przypadek nie miał miejsca i Ty Panie Malinowski el spigot- brzydko pogrywasz pisząc na forach wraz ze swoim koegom o nas nieprawdziwe artykuły 212 kk pomóweinia. Sam Komendant Państwowej Straży Rybackiej poinformował Cię wszak ,że nie potwierdza Twoich skarg? Będę piętnował takie zachowania. Ty piszesz bo wymaga tego linia twojej obrony a ja piszę bo udowodniłem ,że nas pomawiasz.

http://img708.images...1051900000.jpg/

http://img690.images...1051900001.jpg/

kij dla zmylenia przeciwnika a kłusola podchodzi się taktycznie:wink: widzisz kolega nawet na ciebie patrzy przez lornetkę :shock:my cię spigoot widzieliśmy już dużo wcześniej na brzegu od strony Miszkowic twoje autko stało icon_wink.gif a my przecież wiemy ,że ty jesteś fotograf icon_eek.gif może jeszcze napiszesz,że zostałeś źle skontrolowany, że krzyczeli na ciebie itp. icon_wink.gif

nie gorączkuj się trzeci raz edytujesz swojego posta zacytowałem abyś już nic więcej nie dopisywał czy usuwał. Masz w tym praktykę prawda? Ja się nie będę chwalił przebiegiem kontroli bo Ty to zrobiłeś

forum SSR KG

ja mam dokument jako plik MP4 z kontroli a Ty jedynie wspomnienia icon_wink.gif

Ps. Skoro byliście o wiele wcześniej nad wodą to zastanawia mnie fakt dlaczego nie podpłynęliście do tego człowieka który jak gdyby nigdy nic mył sobie kłada w jeziorze. Już teraz nie wiem czy myć wolno ?? Z tego co pamiętam w Kamiennej Górze ścigaliście myjących samochody , jest nawet gdzieś artykuł.

SSR Kamienna Góra

tablice rej. są bardzo widoczne jednak .... no właśnie po co Wam mam pomagać.

Użytkownik spigot edytował ten post 01 sierpień 2011 - 11:40

#38 meridianon

meridianon

Wędkarz

• Members
  • 59 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 10:41

CYTAT(spigot @ pon, 01 sie 2011 - 13:37) Wyświetl post
nie gorączkuj się trzeci raz edytujesz swojego posta zacytowałem abyś już nic więcej nie dopisywał czy usuwał. Masz w tym praktykę prawda? Ja się nie będę chwalił przebiegiem kontroli bo Ty to zrobiłeś

forum SSR KG

ja mam dokument jako plik MP4 z kontroli a Ty jedynie wspomnienia icon_wink.gif

ja też

#39 Gugcio

Gugcio

Weteran

• Members
  • 852 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 11:08

A ja sie tylko grzecznie zapytam jak tacy ludzie jak meridianon moga zostac komendantem w ssr? Zero oglady i samo krytyki. Teorie snute przez Pana komendanta to scenariusz do Holywood a moze nawet do Bolywood. Ludzie powazni i rozsadni siedza cicha i wykorzystuja swoja energie przed sadem a nie na publiczne przepychanki. Niestety ale takie kontrole maja miejsce w wielu miejscach w Polsce. Dostalem info od Wujka ktory jest czlonkiem zarzadu w jednym z kol. Dostal dreszczy jak mu starszy czlowiek opisal jak zostal skontrolowany. Tak biedaka zastraszyli ze wrazenia nie umial znalezsc papierow ktore przez dziurawa kieszen wsunely mu sie pod podszewke kurtki. Nie dosc ze 200zl mandatu to kilka przykrych slow tez uslyszal. Tak jest jak gownazeria lub zastraszeni pantoflarze maja w jakims stopniu wladze nad czescia spolecznosci. Niestety w szeregach PSR jak i SSR nie ma miejsca na Buractwo i kozactwo.

Co do powyzszych zdjec to rzeczywiscie prywata ale tak bylo jest i bedzie. A Pan komendant niech wkoncu zrozumie ze nie wszyscy bedziemy robili co on zechce. Niech najpierw sam przestrzega prawa a potem pokazuje palcem na innych.

P.S Super ponton, to z LIDLA?
Homemade pracownia G-rod madafaka killa ;D

#40 toms2m

toms2m

Weteran

• Members
  • 227 postów

Napisano 01 sierpień 2011 - 11:11

Wędki dla zmylenia przeciwnika? OK tylko że nie można łowić z pontonu na tym zbiorniku? To fajna taktyka. Jeżeli się myle to przepraszam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych