Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z Muchówką Nad Morzem

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Streamer

Streamer

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 04 lipiec 2011 - 17:38

Oczekuje od was informacji na ten temat. Stworzyłem ten temat ponieważ jadę za za miesiąc do chorwacji i chciałbym zabrać muchówkę icon_wink.gif.

#2 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 04 lipiec 2011 - 18:03

CYTAT(Streamer @ pon, 04 lip 2011 - 18:38) Wyświetl post
Oczekuje od was informacji na ten temat. Stworzyłem ten temat ponieważ jadę za za miesiąc do chorwacji i chciałbym zabrać muchówkę icon_wink.gif.

A my oczekujemy od nowych na forum zwykłego "Dzień dobry".........

A na muchę możesz łowić jak wszędzie- suchar raczej odpada, ale wszelkie tonące imitacje morskich żyjątek powinny być chętnie zażerane....

Pozdrawiam
Kamil
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#3 Streamer

Streamer

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 04 lipiec 2011 - 22:30

Masz rację jestem tu nowy i powinienem pokazać że mnie rodzice dobrze wychowali. Witam wszystkich i dziękuję za odpowiedź Kamilu

#4 kapustaksg

kapustaksg

Wędkarz

• Members
  • 23 postów

Napisano 04 lipiec 2011 - 22:41

W Chorwacji szczerze to szkoda brać wędkę. Przynajmniej ja byłem w Rogoznicy okolice Splitu. Rybki tam przy brzegu takie po 10 cm. Aż żal było łowić. Zgarnąłem takie 2 przenioslem się i zarzuciłem o 500 dalej i po drugiej stronie ale też tylko takie efekty. Poza tym bardzo drogi jest wykup zezwolenia do połowu. Jeśli dobrze pamiętam to chyba 25 € za jeden dzień łowienia...

#5 Streamer

Streamer

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 04 lipiec 2011 - 23:16

Wiem, słyszałem że małe ale również słyszałem że niektóre są bardzo ładnie ubarwione. Już sie nad tym zastanawiałem jaką wędkę wziąść czytałem i doszedłem do wniosku że lepiej jest wziąść nie jedną a dwie wędki: spławikówkę i gruntówkę. Dziękuję za rady i zamykam ten temat icon_wink.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych