Skocz do zawartości

Sklep Dragon

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

Jaka Plecionka - Pomocy

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 kozi

kozi

Weteran

• Members
  • 103 postów

Napisano 07 June 2011 - 06:41 PM

Witam, jaką polecacie Plecionkę na Karpia, chcę łowić na proteinę tylko nie wiem jaka firma plecionek jest najlepsza
około 150m
Każda podpowiedz będzie cenna:D

#2 arek2202

arek2202

Szajbus

• Members
  • 1114 postów
  • Zainteresowania:Grunt, Spławik,Spinning

Napisano 07 June 2011 - 09:36 PM

Najlepszej nie ma, mozesz jedynie wybrać kompromis pomiedzy ceną, a jakością. Niemalże każda jest pływająca, a to bywa problem. Ja zakupiłem Power Pro, trudno o coś lepszego w tej cenie, a tańsze produkty mogą nie trzymac parametrów.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

#3 relu82

relu82

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 08 June 2011 - 04:23 PM

jesli to polowy gruntowe daruj se plecionki one plywaja a tego ryba nie lubi
plecionki uzywa sie do spiningow przewaznie i do polowow na czucie trzymajac zylke w dloni ,a nie na bombke typowa grunt , ja poda;em wlasnie pare modeli zylek zapraszam do watku

Użytkownik relu82 edytował ten post 08 June 2011 - 04:24 PM

#4 arek2202

arek2202

Szajbus

• Members
  • 1114 postów

Napisano 08 June 2011 - 04:54 PM

Relu, są sytuacje lub miejsca, gdzie plecionka staje sie nieodzowna, a naszym zadaniem jest takie położenie zesatwu, żeby rybki się nie skumały, że coś im pływa koło ogona icon_wink.gif
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

#5 relu82

relu82

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 08 June 2011 - 05:00 PM

CYTAT(arek2202 @ śro, 08 cze 2011 - 19:54) Wyświetl post
Relu, są sytuacje lub miejsca, gdzie plecionka staje sie nieodzowna, a naszym zadaniem jest takie położenie zesatwu, żeby rybki się nie skumały, że coś im pływa koło ogona icon_wink.gif

tym bardziej zylka ;];]
jak bys nie polozyl ona plywa UNOSI SIE ROBI LUK NIE TONIE nie jest okragla jak zylka i naciaga wode itp ;]
TA MI PROPONUJA ZYLKE I CHYBA SIE SKUSZE MA DOBRE OPNIE ITP
http://www.google.pl...0l0l230l230l2-1

Użytkownik relu82 edytował ten post 08 June 2011 - 05:43 PM

#6 arek2202

arek2202

Szajbus

• Members
  • 1114 postów

Napisano 08 June 2011 - 05:50 PM

Relu, nasz dyskusja zaczyna sie robić bezcelowa, bo myslimy obaj o skrajnnie różnych sytuacjach. Głownym i najważniejszym atutem plecionek jest sztywność (niemalże zerowa rozciągliwość) i wytzrymałośc na przetarcie. W łowisku pełnym np muszli lub racicznic oddalonym od Ciebie o 150-200 metrów brania mozesz nawet nie zauwazyć, a potencjalna zdobycz szybko przetnie żyłkę na ostrych krawędziach muszli lub innego paskudztwa.

Reasumując, obecnie posiadam jedno i drugie na szpulach i w zależnosci od okolicznosci zakładam żyłkę lub plecionkę. Z żyłki sotsuję obecnie Trabucco Carp Camou.

#7 relu82

relu82

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 08 June 2011 - 05:56 PM

CYTAT(arek2202 @ śro, 08 cze 2011 - 20:50) Wyświetl post
Relu, nasz dyskusja zaczyna sie robić bezcelowa, bo myslimy obaj o skrajnnie różnych sytuacjach. Głownym i najważniejszym atutem plecionek jest sztywność (niemalże zerowa rozciągliwość) i wytzrymałośc na przetarcie. W łowisku pełnym np muszli lub racicznic oddalonym od Ciebie o 150-200 metrów brania mozesz nawet nie zauwazyć, a potencjalna zdobycz szybko przetnie żyłkę na ostrych krawędziach muszli lub innego paskudztwa.

Reasumując, obecnie posiadam jedno i drugie na szpulach i w zależnosci od okolicznosci zakładam żyłkę lub plecionkę. Z żyłki sotsuję obecnie Trabucco Carp Camou.

to ta shimano ma wlasnie te waloiry ;]
ale oki skoro masz zylke i lowisz na to i na to to spoko

#8 blazmex

blazmex

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 08 June 2011 - 08:20 PM

polecam PowerPro icon_smile.gif

#9 relu82

relu82

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 09 June 2011 - 08:44 AM

http://www.jerkbait.pl/?p=56
Tu mozesz poczytać o plecionkach
polecam Tuf Line l

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  wolfik : (01 September 2015 - 01:29 PM) @esox2b to nie jest reanimacja tylko zmiana :)
@  esox2b : (01 September 2015 - 12:26 PM) Dzięki za wyjaśnienie co znaczy "gość" i "użytkownicy". Jeśli około czterdziestu użytkowników (z grona ponad 13700 zarejestrowanych) to nic dziwnego... Trudno nie zauważyć - z przykrością - że forum ma tendencję do zaniku. Naprawdę chciałbym aby zmiany te przyczyniły się do większej aktywacji Forum. Obawiam się, że to nieco spóźniona reanimacja.Ponieważ to nie miejsce na polemikę ... kończę i Pozdrawiam !
@  wolfik : (01 September 2015 - 11:08 AM) @esox2b ale co w tym dziwnego? Użytkownicy to zalogowani, goście to niezalogowani.
Pokazuje statystyke za ostatnie 5 minut
@  esox2b : (01 September 2015 - 10:46 AM) Przed chwilą było 0 użytkowników i 39 gości ... To chyba nie przez zmiany na forum?
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT