Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzęt Wędkarski Z Lidla?

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 dawid_jedlnia

dawid_jedlnia

Weteran

• Members
  • 199 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 20:49

Wy podajecie swoje przypadki czy mówicie co się może zdarzyć, no bo jak tylko mówicie, że to gów...o no to tylkoo dradzcie niesprawdzone bajery

#22 Patryk218

Patryk218

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 15 kwiecień 2011 - 13:48

dzisiaj kupoiłem żyłkę i chaczyki i z chaczyków naprawde jestem zadowolony

#23 Solan

Solan

Weteran

• Members
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo :D

Napisano 15 kwiecień 2011 - 14:43

CYTAT(Patryk218 @ pią, 15 kwi 2011 - 13:48) Wyświetl post
dzisiaj kupoiłem żyłkę i chaczyki i z chaczyków naprawde jestem zadowolony

Jako kolejny zakup proponuję słownik ortograficzny icon_biggrin.gif
--------------------------------------------------------------------------------------
Aby życie miało smaczek raz płoteczka, raz szczupaczek!

#24 Yasio

Yasio

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 15 kwiecień 2011 - 15:49

Byłem przy okazji w Lidlu na zakupach i oglądałem cały ten "sprzęt wędkarski". Powiem że nic godnego uwagi, a tym bardziej pieniędzy. Oczywiście znajdą się "niedzielni wędkarze" którzy coś tam kupią ale i tak odradzam.

#25 DuDi555

DuDi555

Weteran

• Members
  • 230 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 00:17

Też oglądałem, chociaż Lidl w Będzinie niewielki icon_smile.gif Kołowrotki "przerośnięte", nieporęczne i zatrzymujące się po 1,5-2 obrotach... Jedynym solidnym produktem wydawał się podbierak za 45 zł. Nie muszę kupować, także do rąk nie brałem, ale "na oko" wyglądał fajnie...
"Bynajmniej" to nie "przynajmniej"!
Znaj znaczenie słów, których używasz.

#26 Solan

Solan

Weteran

• Members
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, wędkarstwo i jeszcze raz wędkarstwo :D

Napisano 16 kwiecień 2011 - 15:59

Z ciekawości chciałem zobaczyć na własne oczy sprzęt dostępny w Lidl'u, ale o dziwo wszystko rozeszło się jak tzw świeże bułeczki. Więc muszę wam wierzyć na słowo.
--------------------------------------------------------------------------------------
Aby życie miało smaczek raz płoteczka, raz szczupaczek!

#27 dawid_jedlnia

dawid_jedlnia

Weteran

• Members
  • 199 postów

Napisano 16 kwiecień 2011 - 22:56

No j akupiłem żyłki i zestaw na pstraga/okonia jutro ide n arybki i tak: wędka dawna, kołowrotek dawny, żyłka dawna, stoper lidlowy, spławik lidlowy, karanińczyk lidlowy, krętlik dawny, zyłka przyponowa dawna, haczyk lidlowy, ciekawe co z tego bdzie ale jestem nastawiony pozytywnie icon_smile.gif

#28 artek.76

artek.76

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 17 kwiecień 2011 - 02:26

Ja trzy lata temu kupiłem kołowrotek w lidlu B-SQUARE 10Ti dla bratanka . Od dwóch sezonów pracuje przy gruntówce, ciężarki po 70 gram. I miło mnie ten kołowrotek zaskoczył. Ma drobne wady ale porównując go do kołowrotków które wym czasie miałem. Po kilku wypadach lądowały na śmietniku. Szukam tego samego modelu tylko w rozmiarze 2000-3000. I wtedy kosztował 29zł. Śmiało polecam ten kołowrotek do gruntu.

#29 avallone78

avallone78

Weteran

• Members
  • 236 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo :)

Napisano 17 kwiecień 2011 - 10:17

A ja wielokrotnie kupowałem rzeczy z Lidla i chwalę i jakość i cenę.
Posiadam w moim wyposażeniu sporo dobrego sprzętu z wyższej półki ale typowe pierdoły to kupuje tanie i jak dla mnie w promocjach LIDLa warto się zaopatrywać. Dodam też że całość mojego sprzętu kosztuje 5 cyfrowo z 2 z przodu a mimo to nie gardzę tanizną jeśli ma wystarczającą jakość i przydatność.
Pozdrawiam
Wędkarstwo sumowe
Portal dla ludzi z pasją - Tworzony przez ludzi z pasją

#30 wadziu

wadziu

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 17 kwiecień 2011 - 12:58

ja też się zaopatruje w drobiazgi w LIDLu i jakoś mnie nie zawiodły jeszcze
WĘDKARSTWO To ludzie z pasją, o której ty nie masz pojęcia. Dlatego nigdy nie zrozumiesz ich wytrwałości i poświęcenia.

#31 dawid_jedlnia

dawid_jedlnia

Weteran

• Members
  • 199 postów

Napisano 17 kwiecień 2011 - 16:54

Ja dziś byłem n arybach z uzbrojeniem: wędka dawna, kołowrotek dawny, żyłka dawna, stoper lidlowy, spławik lidlowy, karanińczyk lidlowy, krętlik dawny, zyłka przyponowa dawna, haczyk lidlowy, na haczyk robak z ogródka kopany....złowiłem około 20 okoników chyba 4 były wymiarowe (pływają w wodzie, nie biore ryb do domu) potem przezbroiłem się na spining: wolfram dawny, przynety lidlowe i n ajedną małą obrotówkę wzieło mi coś, nie wiem co , raczej okoń dośc duży, al esię zerwał <placze> icon_sad.gif Streszczając jestem zadowolony (kupiłem żyłki i zestaw na pstrąga/okonia)

#32 Patryk218

Patryk218

Wędkarz

• Members
  • 35 postów

Napisano 17 kwiecień 2011 - 18:43

Zgadzam się z wami ja z haczyków i żyłki jestem zadowolony,dzisiaj na ten haczyk z lidla złowiłem okonia na kanale.Na prawde polecam takie rzeczy dla początkujących w zupełności wystarczy.

Pozdrawiam

#33 ziemniak

ziemniak

Weteran

• Members
  • 101 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 12:51

CYTAT(Patryk218 @ śro, 13 kwi 2011 - 15:03) Wyświetl post
Ok dzięki jeszcze zobaczę jak to wygląda w realu bo takie oglądanie z obrazka nic mi nie da icon_biggrin.gif

w realu też nie kupuj, ani w tesco icon_wink.gif

CYTAT(Solan @ sob, 16 kwi 2011 - 19:59) Wyświetl post
Z ciekawości chciałem zobaczyć na własne oczy sprzęt dostępny w Lidl'u, ale o dziwo wszystko rozeszło się jak tzw świeże bułeczki. Więc muszę wam wierzyć na słowo.

no bo niedzielnych wędkarzy, ich żon i mamuś ci u nas nie brak.
skądś to całe bydło które okupuje tabunami brzegi rzek i jezior musi brać tani sprzęt żeby oprócz grilla i piwa coś pakować jadąc nad wodę.

Użytkownik ziemniak edytował ten post 18 kwiecień 2011 - 12:53

#34 dawid_jedlnia

dawid_jedlnia

Weteran

• Members
  • 199 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 18:18

Ja jestem początkujący, al enie jestem wędkarzem niedzielnym jak to wy mówicie, a to, że mnie nie stać n alepszy sprzęt jest przez was odbierane jako to, że jestem niedzielnym wedkarzem....nie mam kast dlatego kupuje taki, pozatym nie jest az taki zły...z pozdrowieniami NIEDZIELNY wędkarz

#35 wadziu

wadziu

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 21:41

dawid_jedlnia ja mam tą samą sytuacje co ty mało kasy to kupuje tani sprzęt ale okazuje się super
WĘDKARSTWO To ludzie z pasją, o której ty nie masz pojęcia. Dlatego nigdy nie zrozumiesz ich wytrwałości i poświęcenia.

#36 dawid_jedlnia

dawid_jedlnia

Weteran

• Members
  • 199 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 21:51

OOO to witam kolejnego tak samo jak j aniedzielnego wędkarza... miło mi

#37 avallone78

avallone78

Weteran

• Members
  • 236 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo :)

Napisano 18 kwiecień 2011 - 21:51

CYTAT(ziemniak @ pon, 18 kwi 2011 - 15:51) Wyświetl post
no bo niedzielnych wędkarzy, ich żon i mamuś ci u nas nie brak.
skądś to całe bydło które okupuje tabunami brzegi rzek i jezior musi brać tani sprzęt żeby oprócz grilla i piwa coś pakować jadąc nad wodę.

Ciesz się że jesteś anonimowy bo ktoś by ci mógł wyprostować nad wodą te gówniarskie stwierdzenia o bydle rodzinnym nad wodą....
Zaraportowałem ten post bo kultury nie masz za grosz i mógłbyś się zdziwić jak czyjaś żona czy mamusia by Cię ręcznie kultury nauczyła co Ci się solennie za takie stwierdzenia należy.
Bydło nad woda to nie ci co w Lidlu kupują ale Ci co kultury nad woda nie mają.
Pomijam sprawy techniczne sprzętu bo jak już mówiłem 95% wędkarzy chciało by mieć połowę tego sprzętu co ja a mimo to jednak niektóre rzeczy z Lidla kupuje reguralnie ze względu na to że zaspokajają moje potrzeby.

Wędkarstwo sumowe
Portal dla ludzi z pasją - Tworzony przez ludzi z pasją

#38 dawid_jedlnia

dawid_jedlnia

Weteran

• Members
  • 199 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 22:03

Nie wiem szczerze kogo nazywacie mianem niedzielnego wędkarza, bo moim zdaniem niedzielny wędkrz to taki, który ma taki sb sprzet, jak ma kase to dobry jest n arybach raz n amiesiąc, a każdą złowioną rybę n apatelnię .... A to, że ktos ma żonę, mame n arybach to źle, przecież chyba trzeb arozwijać wędkarstwo...co??? popieram na górze

#39 HANI

HANI

Weteran

• Members
  • 348 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 22:22

Piero... głupoty a jesli dl ciebie czlowiek ktory nie zarabia 5 tys miesiecznie i nie kupuje sprzetu za Bóg wie ile to jest niedzielnym wedkarzem? Myslisz, ze to sprzet czyni Ciebie wedkarzem? Mam osobiscie kolowrotek z lidla, posiada 2 metalowe szpule, wolny bieg itp ... niedzielnym wedkarzem nie jestem a sobie go bardzo chwale .... Ziemniak a jesli masz cos przeciw rodzinnemu spedzaniu czasu nad woda to przyjdz i powiedz mi to prosto w oczy .... no chyba ze Twoja rodzina nie ma ochoty z toba spedzac czasu .... nie wiem nie wnikam .... i Skończcie piwedzielic o niedzielnych wedkarzach .... wielu ludzi zarabia 1500 zl i musi za to rodzine utrzymac.... wezcie otwórzcie oczy ... Bardzo często spedzam czas nad woda ale na sprzt nie wydaje fortuny bo prawda jest taka ze jesli umiesz lowic to na zwykly kij z leszczyny zlowisz rybe ..... ale sie wkurw... Zawodowcy sie odezwali ....

Niedzielni wedkarze łaczmy sie icon_biggrin.gif

#40 dawid_jedlnia

dawid_jedlnia

Weteran

• Members
  • 199 postów

Napisano 19 kwiecień 2011 - 06:56

UUUU nareszcie czuję, że na tym forum biore udział w mądrej rozmowi ei mamy rację...icon_biggrin.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych