Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pokrowiec Na Wędki.

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 jimmy

jimmy

Wędkarz

• Members
  • 43 postów

Napisano 24 styczeń 2011 - 15:09

Witam
Szukam pokrowca do 110 cm.Jakie firmy polecacie może coś z allegro.Zapraszam również do wklejania linków chętnie obejrzę.Ceny od 40-60zł.I żeby dało się z nim poruszać rowerem icon_biggrin.gif

Użytkownik jimmy edytował ten post 24 styczeń 2011 - 15:09

#2 RyBcia54

RyBcia54

Wędkarz

• Members
  • 26 postów

Napisano 24 styczeń 2011 - 15:40

Wystarczy poszukać!
http://allegro.pl/po...1423991725.html
http://allegro.pl/3-...1421262930.html Moim zdaniem warto kupic
http://allegro.pl/po...1427524918.html

#3 Stary52

Stary52

Szajbus

• Members
  • 1110 postów
  • Zainteresowania:ryby woda i przygoda

Napisano 24 styczeń 2011 - 21:03

CYTAT(jimmy @ pon, 24 sty 2011 - 18:09) Wyświetl post
Witam
Szukam pokrowca do 110 cm.Jakie firmy polecacie może coś z allegro.Zapraszam również do wklejania linków chętnie obejrzę.Ceny od 40-60zł.I żeby dało się z nim poruszać rowerem icon_biggrin.gif

Witam .
Nie wiem jak w Twoim rejonie , u mnie do wyboru i koloru na ... bazarze . W cenie którą podałeś powinieneś się zmieścić - zdecydowanie taniej niż na allegro . icon_wink.gif

#4 Jazgarz

Jazgarz

Wędkarz

• Members
  • 45 postów

Napisano 25 styczeń 2011 - 22:25

CYTAT(RyBcia54 @ pon, 24 sty 2011 - 18:40) Wyświetl post
Wystarczy poszukać!
http://allegro.pl/3-...1421262930.html Moim zdaniem warto kupic

Wystarczy poszukac w internecie zeby sie dowiedziec o tym pokrowcu, ze jest strasznie lichy.
Osobiscie radze dorzudzic paredziesiat zlotych (to na prawde nie jest duzo) i kupic sobie np. pokrowiec dragona, ktory nie zniszczy sie po jednym sezonie

Ja mam team dragona, ale myślę że ten
http://allegro.pl/dr...1427320009.html
też będzie ci dobrze służył. Zanim kupisz pokrowiec to poczytaj co pisza w internecie o tych tańszych.

#5 Ryan93

Ryan93

Wędkarz

• Members
  • 36 postów

Napisano 25 styczeń 2011 - 22:58

Ja posiadam pokrowiec wymieniony przez kolegę wyżej "Jazgarza". Dałem za niego 82,- i wykonany jest przepięknie... co do bazarówek to nie umywają się... co do team dragona to jeszcze wyższe niebo po słyszałem że jest ściułany w środku przez to jest "konkretniejszy. Ja wybrałem powyższy model Dragona właśnie 2 komory tylko 155 długości. jesli szukasz czegos do 60,- radze poczekac jeszcze i kupic dragona. solidnie wykonany i pakowny! Posłuży.

#6 Radek-c57

Radek-c57

Weteran

• Members
  • 289 postów

Napisano 28 grudzień 2011 - 21:55

Elo
Kupuje pokrowiec Dragona i nie wiem który doradźcie coś
91-00 Team Dragon
91-02 Dragon
92-00
Długość to już sobie sam dobiorę chodzi mi o model który najlepszy i dlaczego?

Jeszcze pytanko czy ten modeli 91-02 mieści wędki z dolnikiem i długim jak przy karpiówce i z dolnikiem bardzo króciótkim takim 20cm? ma taki nietypowy kształt

Użytkownik Radek-c57 edytował ten post 28 grudzień 2011 - 22:01

Łowię, bo lubię;)
filmy online http://zalukaj.tv/polecony,668661/ filmy online
Nie bój się eksperymentów, amatorzy zbudowali Arkę Noego a fachowcy Titanic'a

#7 wiselka

wiselka

Weteran

• Members
  • 791 postów

Napisano 28 grudzień 2011 - 22:11

ja polecam pokrowiec trapera. Ostatnio teściowi kupiłem 130cm za 70zl i bardzo solidnie wykonany dużo lepszy od bazarówek i ma ładny zielony kolor.

#8 Wojtek@

Wojtek@

Szajbus

• Members
  • 1160 postów
  • Zainteresowania:Interesuje mnie wędkarstwo, gotowanie, film, książki (kucharskie i wędkarskie ;) )

Napisano 03 styczeń 2012 - 08:29

Witam

Jeżeli chodzi o pokrowce, to kilka lat wstecz na targach wędkarskich we Wrocławiu swoje pokrowce wystawiała czeska firma DOC FISHING i tej firmy wtedy nabyłem pokrowiec (potrzebowałem akurat do spinningu z kołowrotkiem dług. ok. 150cm). Na jej przykładzie chciałbym przekazać, że poza pokrowcami na wędki, szytymi z różnych materiałów (grubszych czy cieńszych), są także i takie pokrowce, które są podszywane warstwą pianki. Tak myślę, że nasz sprzęt jest w takim pokrowcu jeszcze lepiej zabezpieczony przed przypadkowymi uderzeniami z zewnątrz i może warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.
Zwykle w sklepach wędkarskich pokrowce to sam materiał a ja chciałbym polecić mimo wszystko poszukiwania pokrowców, które są wykonane z mocnych materiałów ale podszytych także grubą pianką (zaznaczam że chodzi o piankę lub coś w tym stylu, bo zdarzyło mi się spotkać pokrowce z jakąś cieniutką gąbką, która raczej swojej roli nie spełnia ale jak to mówią "lepsze to niż nic").
Jeżeli nie uda się takiego (opisanego powyżej) pokrowca namierzyć to pozostaje jeszcze opcja skorzystania z usług firmy szyjącej pokrowce m.in. wędkarskie na zamówienie. Także na targach wędkarskich (tym razem w Zabrzu) natknąłem się na taką firmę (Huzar). Nie wiem czy jeszcze ta firma jest na rynku, ale tak jak rozmawiałem z kobietą, to mówiła, że szyje na zamówienia niemieckie czy na rynek niemiecki i wykonanie także było całkiem solidne (co najważniejsze na zamówienie, więc można samemu o coś poprosić).

Pozdrawiam
Wojtek icon_smile.gif

#9 Rafaal111

Rafaal111

Wędkarz

• Members
  • 94 postów

Napisano 08 styczeń 2012 - 18:27

Mam dwa pokrowce Shakespeare duzy i mniejszy. W mojej opinii sa naprawde dobre uzywam ich kilka sezonow i jestem z nich naprawde zadowolony. Nawet po opadach deszczu nie mam wrazenia ze pija wode.

#10 resu

resu

Weteran

• Members
  • 220 postów

Napisano 12 styczeń 2012 - 16:30

myśle ze warto dodać tę informację...

Otóż potrzebowałem nietypowego pokrowca do wędzisk surfcastingowych gdzie dolnik miał az 80 cm,co za tym idzie kieszeń na kołowrotki musiała być duża i umiejscowiona dostatecznie wysoko. Zaden z pokrowców dostępnych w sklepach nie był w stanie spełnić moich oczekiwań. Jednak po pewnym czasie znalazłem pewne przesympatyczne małżeństwo, które zajmuje się szyciem pokrowców na miarę. Narysowałem szkic z wymiarami w paint'cie po czym zamówiłem u Nich 2 pokrowce. W przesyłce otrzymałem poprostu cuda... materiał codura [parametry do wyboru] pozatem pięknie szycia,mocne zamki, taśmy do noszenia obszywane dookoła korupsu pokrowca [a nie punktowo, jak w ruskiej czy chińskiej popelinie]. Jestem zadowolony do tego stopnia ze pragnę polecić tych Państwa. Jezeli ktos miałby problem w dobraniu odpowiedniego pokrowca do swojego sprzętu, Ci ludzie są prawdziwym ratunkiem.

Podaje namiary:
Stankowski Krzysztof
krzysztof.leszcz@poczta.fm
nr tel. 501 674 659
nick z allegro : leszczuniu

ps. mozemy podawać przeróżne wymary, kolory, niezliczoną ilość kieszonek... mozemy poprostu sami zaprojektować swój pokrowiec od a do z. I co bardzo ważne,ceny NIE są wygórowane! A kontakt z Panem Krzysztofem czy jego Żoną... poprostu cud miód icon_smile.gif Aż chce sie zadzwonić kolejnego dnia i zamówić następny pokrowiec icon_smile.gif

A oto mój kolos z pod ręki Państwa Stankowskich. Wreszcie zmieszcze WSZYSTKO co na plaże potrzebne, plus koń z kopytami icon_wink.gif :
pokrowiec.jpg

#11 Radek-c57

Radek-c57

Weteran

• Members
  • 289 postów

Napisano 24 styczeń 2012 - 16:32

91-02 pokrowiec dragon
Używa ktoś tego pokrowca, jeśli tak to proszę o info czy mieści bez problemu wędki z bardzo krótkim dolnikiem jak i te z długim jak na przykład przy karpiówkach?
Łowię, bo lubię;)
filmy online http://zalukaj.tv/polecony,668661/ filmy online
Nie bój się eksperymentów, amatorzy zbudowali Arkę Noego a fachowcy Titanic'a

#12 resu

resu

Weteran

• Members
  • 220 postów

Napisano 28 styczeń 2012 - 19:12

CYTAT(Radek-c57 @ wto, 24 sty 2012 - 17:32) Wyświetl post
91-02 pokrowiec dragon
Używa ktoś tego pokrowca, jeśli tak to proszę o info czy mieści bez problemu wędki z bardzo krótkim dolnikiem jak i te z długim jak na przykład przy karpiówkach?

zadzwoń do sklepu, i dowiedz sie na jakiej dłgości kończy sie rozszerzenie komór. bez problemu zmierzą i podadzą Ci wymiar.

#13 Szym3k

Szym3k

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 07:41

Witam,
Nie chcę zakładać nowego wątku, więc dopiszę się tutaj. Co sądzicie o takim pokrowcu. http://allegro.pl/po...2562763106.html.
Linki zamieszczone powyżej są już nieaktywne, więc nie wiem czy dotyczą tego wyrobu.
Opłaca się go kupić czy lepiej dołożyć parę złotych i wybrać coś firmowego?
Dodam, że na "gratisach" raczej mi nie zależy.
Pozdrawiam,
Sz.

#14 wiselka

wiselka

Weteran

• Members
  • 791 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 09:13

Ja nie polecam.

Miałem kiedyś taką tandete i materiał masakra.

Okleina pod materiałem się kruszyła o ile ten wogule jest z oklejonym materiałem.

Porwał się bardzo szybko.

Dołóż troche i kup trapera bo ten naprawde warto.

#15 Szym3k

Szym3k

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 09:23

Fajnie, że krajan odpowiedział:D (ja też z Ostrowca, ale życie wygnało w inner rejony Polski). W takim razie polecasz jakieś konkretne firmy (właśnie Traper?) czy to już bez różnicy?

Użytkownik Szym3k edytował ten post 25 sierpień 2012 - 09:26

#16 adam1987

adam1987

Wędkarz

• Members
  • 89 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 12:32

CYTAT(Szym3k @ sob, 25 sie 2012 - 12:23) Wyświetl post
Fajnie, że krajan odpowiedział:D (ja też z Ostrowca, ale życie wygnało w inner rejony Polski). W takim razie polecasz jakieś konkretne firmy (właśnie Traper?) czy to już bez różnicy?

Ja polecam pokrowiec DRAGON 3 komorowy jest wiekszy i pakowniejszy od pokrowca TEAM DRAGON a przede wszystkim jest tańszy bo płacić dodatkowo 50zł za przedrostek TEAM mija się z celem. A o pokrowcu DRAGONA mogę powiedzieć, że ma dobry materiał mocne zamki jest pakowny więc spełnia swoje zadanie. POLECAM icon_smile.gif
Falubaz Zielona Góra
Drużynowy Mistrz Polski 1981, 1982, 1985, 1991, 2009, 2011, 2013

#17 Zbynek

Zbynek

Szajbus

• Members
  • 1129 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 12:41

Ja mam z tego typu co podał kolega tylko 3 komorowy i rozszerzany u dołu. Jest przede wszystkim tańszszy od markowych.
Jest wykonany z mocnego grubego materiału, ma grube mocne zamki błyskawiczne.
Jeśli nie potrzebujesz markowego i nie chcesz dużo wydawać to on na prawdę spełnia swoje funkcje. Dobrym dodatkiem jest pokrowiec na siatkę.

#18 Tuńczyk92

Tuńczyk92

Wędkarz

• Members
  • 32 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 15:17

Witam! podepnę się pod temat icon_smile.gif potrzebuję pokrowieć uniwersalny abym mógł schować do niego wędki, kołowrotki, i podpórki, wędki mają długość po złożeniu 2x1.80 cm, potrzebuję na 2 wedki i 2 kołowrotki żeby wszystko było w jednym. Nad cena się zastanowię jak podacie mi propozycje, ale myśle ze do 250 zł:)

#19 A95

A95

Weteran

• Members
  • 112 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 20:49

tu masz coś fajnego wędki sie zmieszczą a i jeszcze jakieś graty można dorzucić icon_smile.gif

http://allegro.pl/co...2548275586.html

#20 Kartofel

Kartofel

Weteran

• Members
  • 470 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo ;p, różne sporty, muzyka, komputer

Napisano 25 sierpień 2012 - 20:57

2x po 1,8cm ? icon_biggrin.gif co to za wędki icon_smile.gif)))

To musisz kupić pokrowiec o długości 1.8m bo domyślam się, że pomyliłeś jednostki ;d Nie wiem czy nie będzie za długi bo Ja mam pokrowiec 1,6m i przewozi sie dobrze jedynie wygląda mi 20cm wędki z pokrowca ( na kiju jest jeszcze materiałowy pokrowiec )

http://allegro.pl/po...2570792114.html taki

lub taki ale ten to już 3 komory

http://allegro.pl/po...2574450998.html

Ale czasem i np. spinning weźmiesz dodatkowo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych