Skocz do zawartości

Polecamy

Zapraszamy do sklepu

Zaprzyjaźnieni

Dobry Wędkarz
ZPW
WWG-Wędkujący Internauci najlepsza strona dla wędkarzy

Zdjęcie

gumy

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adams

Adams

Weteran

• Members
  • 225 postów
  • Zainteresowania:Sztuki walki, wędkarstwo, komputery

Napisano 13 May 2006 - 08:45 AM

witam

Mam pytanie jakie są najlepsze gumy na szczupaka? chodzi mi o tym (twister kopytko?) i o kolor? z góry dzięki za pomoc
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni...

#2 karku

karku

Weteran

• Members
  • 291 postów

Napisano 13 May 2006 - 10:11 AM

Osobiście wyspecjalizowałem się w kopytkach i praktycznie nie łapię na inne przynęty. 7-centymetrowe w kolorach perłowy lub fluo. Do zmiany przynęty może mnie zmusić tylko dużo twardych zawad (obrotówki się od nich odbijają z łatwością), mętna woda (gumki są wtedy mniej skuteczne) i kompletni brak pobić icon_smile.gif

#3 kurpiak

kurpiak

Wędkarz

• Members
  • 48 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo,kobiety,grzyby,motoryzacja

Napisano 13 May 2006 - 06:58 PM

Z reguły to jest tak, ilu spiningistów tyle odpowiedzi!,
a mnie się najlepiej łowi na obrotówki icon_lol.gif
Jedz ryby będziesz Wielki, i to te co sam złapiesz.

#4 KlAkIeRR

KlAkIeRR

Wędkarz

• Members
  • 87 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo i akwarystyka

Napisano 13 May 2006 - 08:35 PM

A ja łowie na "przeszczepy", czyli ripper z ogonkiem od kopyta icon_cool.gif
POZDRAWIAM 8)

Przepraszam za ortografie, jestem dyslektykiem :oops:

#5 szkiel1552

szkiel1552

Wędkarz

• Members
  • 49 postów
  • Zainteresowania:spinning. motoryzacja

Napisano 15 May 2006 - 08:48 PM

ripper i kopyto to jest to samo

#6 PeTeR_15

PeTeR_15

Weteran

• Members
  • 572 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo:D

Napisano 15 May 2006 - 08:53 PM

I tu się mylisz, bo to sa może nie zupełnie inne przynęty ale wyraźnie się różnią icon_razz.gif
http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=32876 Każde Wasze kliknięcie pomaga mi się rozwijać. W tej grze nazywam się PLANT i jestem wampirem. Dołączcie do niej jako wampiry, a służe Wam pomocą na servie 7 :)

#7 urbichampion

urbichampion

Weteran

• Members
  • 629 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo:)

Napisano 15 May 2006 - 08:56 PM

ja uwazam ze na szczuplego z gumowych przynet najlepsze sa duze twistery w kolorze perlowym, bialym ewentualnie motoroil

#8 Harry

Harry

Wędkarz

• Members
  • 30 postów

Napisano 15 May 2006 - 11:56 PM

QUOTE(szkiel1552)
ripper i kopyto to jest to samo

QUOTE(PeTeR_15)
I tu się mylisz, bo to sa może nie zupełnie inne przynęty ale wyraźnie się różnią

Kopyto to ripper, któremu nadano osobna nazwę tak więc każde kopyto to ripper ale nie każdy ripper to kopyto. Amen

#9 tomek wedkarz

tomek wedkarz

Weteran

• Members
  • 698 postów

Napisano 16 May 2006 - 01:21 PM

w róznych lowiskach sprawdzają sie rozne przynęty i kolory
takze trzeba próbowac .
nie tylko gumami ;p
połamania kija

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Toggle shoutbox Shoutbox

@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) Co do mobilnej wersji strony - to chyba najważniejsza zmiana, faktycznie
@  Arti/W-wa : (31 August 2015 - 10:00 PM) zobaczymy jak search będzie działał, jakoś nie korzystałem jeszcze - zawsze szukam na piechotę :P
@  wolfik : (29 August 2015 - 09:40 AM) @Arti/W-wa no i chyba najwazniejsza rzecz - responsywna wersja strony (mobilna)
@  wolfik : (29 August 2015 - 08:18 AM) @Arti/W-wa ficzery, ot chociażby rozbudowany i dobrze działający:
http://www.splawik.c...arch_app=forums
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:42 AM) @Arti/W-wa przyprowadź kolegów, będzie nas więcej :)
@  wolfik : (29 August 2015 - 07:41 AM) @Arti/W-wa czas ustawiasz sobie sam w panelu.
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:09 PM) z resztą, co tu sprzątać? środek sezonu a tu 50 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 5 minut)

1 użytkowników, 49 gości, 0 anonimowych
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:06 PM) @wolfik, jakie to ficzery wpływają teraz na większą użyteczność forum? Bo z punktu widzenia zwykłego usera nie widzę żadnych, może w panelu moderatorskim jest coś więcej ale nie widzę, żeby tu ktokolwiek sprzątał.. :P Ot, po prostu ktoś ziścił swoją zachcewankę a reszta musi się przyzwyczaić...
@  Arti/W-wa : (28 August 2015 - 10:00 PM) zmieniliście szatę forum to może by i tak zegar ustawić, co?
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:02 AM) Szybkość ładowania strony jest dużo większa co daje większy komfort użytkowania
@  wolfik : (28 August 2015 - 09:01 AM) @OLEK NAUTIC przyzwyczaisz się, po tylu latach patrzenia na stara wersję też na początku wydawało mi się dziwnie, ale po 2 dniach zacząłem odkrywać i doceniać nowe :)
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:43 AM) Dla mnie stare forum było bardziej przejrzyste, to moje zdanie. Szybkość? Do pisania i czytania postów?
@  OLEK NAUTIC : (28 August 2015 - 07:38 AM) @wolfik przecież sam wiesz, że nie chodzi o przerost w angielskim
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:25 PM) Pod względem użyteczności jesteśmy teraz lata świetlne do przodu. Poklikasz trochę i sam zobaczysz, że jest o wiele wygodniej i czytelniej niz było.
No i szybciej.
@  wolfik : (27 August 2015 - 02:23 PM) @OLEK NAUTIC brak spolszczenia w niektórych miejscach jest przerostem formy nad treścią ? :)
@  OLEK NAUTIC : (27 August 2015 - 12:01 PM) Jak dla mnie to forma przerosła treść w nowej odsłonie forum. Poprzednie było bardziej przejrzyste, daty i godziny mogły być polskie. Teraz wszystko przypomina inne forum. Takie skromne moje zdanie. Teraz chciałem wysłać lub opublikować a tu SHOUT
@  wolfik : (27 August 2015 - 08:57 AM) @BartasL2 dzięki :)
@  BartasL2 : (26 August 2015 - 04:48 PM) No no robi wrażenie:) pewnie sporo pracy kosztowała ta zabawa ale musze przyznać ze jest dużo lepiej :)
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:13 PM) niespecjalnie jest tez możliwość robienia tutaj grup
@  wolfik : (26 August 2015 - 12:12 PM) do tej pory było to mało używane medium