Skocz do zawartości

Konkurs

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kuba_*

Guest_Kuba_*
  • Guests

Napisano 21 kwiecień 2005 - 17:08

Hejka

Widzę że na pierwsze miejsce wyszedł "Konkurs fotograficzny - wędkarz + obozowisko, łono przyrody, pejzaż itp itd" ....a to dobrze sie składa ponieważ jutro jadę do Szwecji...a na dodatek pozyczyłem całkiem fajny aparacik Canon EOS 300 D...tak wiec obiecuje że będe się starał icon_smile.gif

Oczywiście jeżeli konkurs będzie na jakis inny temat to fotki tez zamieszczę no i postaram się opisać całą wyprawę/najskuteczniejsze przynęty/ największe (zerwane) ryby icon_smile.gif

W ramach uściślenie powiem że jadę nad jezioro Asnen,oczywiście główny cel to szczupak ale nie obraże się jakimś kilowym okonkiem,w zeszłym roku kumple kilka takich złowili przy okazji łowienia kaczodziobych.

Wracam 30 kwietnia i jak najprędzej zdam relację !!

Panowie trzymajcie kciuki !!

Pozdr.

#2 Guest_asiak_*

Guest_asiak_*
  • Guests

Napisano 21 kwiecień 2005 - 23:13

no cóż, ja niestety nie mogę wybrac sie tak jak kolega do Szwecji, ale tez będe sie starala bo i nad naszymi wodami pejzaze bywają niebiańskie... icon_biggrin.gif

#3 Guest_Kuba_*

Guest_Kuba_*
  • Guests

Napisano 22 kwiecień 2005 - 12:31

Witam

Zgadzam się w 100 % że u nas pejzaże są niebiańskie !! icon_smile.gif
Mam kilka /kilkadziesiąt/kilkaset a nawet kilka tysiecy zdjęć zrobionych nad wodą....ehhhh...aparaty cyfrowe dają wręcz nieskończone możliwości !!
Teraz już nie mam czasu na zamieszczanie zdjęć ale obiecuję że po powrocie ze Szwecji się to zmieni !! icon_smile.gif

To koleżanka też wędkuje ? icon_smile.gif

"Nie"dziękuje za życzenie powodzenia icon_smile.gif

Pozdr.

#4 Corristo

Corristo

Weteran

• Members
  • 536 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, przyroda Polski, łowiectwo, racjonalne wykorzystywanie zasobów przyrody, japońska kreska i animacja

Napisano 22 kwiecień 2005 - 17:30

A mi szkoda. Ja odpadam, a gdyby było opowiadanie... Oj to bym się już postarał icon_twisted.gif . Wierszyk też mógłby być, ale cóż icon_wink.gif ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych