Skocz do zawartości

Zdjęcie

moje wyprawy feederowe

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 Sebass

Sebass

Wędkarz

• Members
  • 80 postów

Napisano 27 luty 2007 - 19:15

mi się wydaje że albo te zbiornki należą do pzw albo do prywatnej osoby, w moim regionie są miejsca w których są 3 zbiornki wodne obok siebie i one należą do osby prywatnej i nie są to stawy hodowlane, tyle że o karpia w nich trudno raczej w nich rządzi lin

#62 fishman

fishman

Weteran

• Members
  • 105 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, fotografia, modelarstwo, paralotniarstwo, ojcostwo :)

Napisano 28 luty 2007 - 23:01

ehhh.... dzięki za wpisy, gdybym miał więcej czasu to opisałbym dokładniej moje zasiadki FEEDEROWE (wisząca małpa czy świnia ... eh ... liczy się efekt icon_wink.gif )

tak jak pisałem na początku to często łowię w Bełżcu - są tam komercyjne stawy (pięć) ... ja baaardzo cenię sobie mój czas wolny i nie wyobrażam sobie chodzenia na ryby tam gdzie ryb brak (pzw) ... czasami robimy wypad na zbiornik zaporowy ale bez wcześniejszego nęcenia to marne szanse karpika złapać ... piszcie co chcecie ale często jak w Bałżcu schodzimy z łowiska to inni wedkarze przesiadają się na naszą miejscówkę icon_biggrin.gif to że jest to komercja to nie znaczy, że każdy niedzielny wydkorz złapie tam poczciwego płetwala ... ale mam tez dobre informacje dla tych, którzy łowią tyyylko w wodach pzw, otóż w tym roku zamierzamy z kolegami zrobić pare dłuższych wypadów na nasze Zamojskie Morze ....

hej!

Użytkownik fishman edytował ten post 28 luty 2007 - 23:07

#63 Sebass

Sebass

Wędkarz

• Members
  • 80 postów

Napisano 01 marzec 2007 - 07:54

a Kiedy teraz planujesz pierwszą wyprawę na rybki?? ja wędkuje pickerem i raczej zasadzam się na leszcza, lina i w sumie niewiem kiedy mam w tym roku pierwszy raz wybrać się na nocke, w połowie lub pod koniec marca wybieram się z batem na płotke

#64 qba15.pl

qba15.pl

Weteran

• Members
  • 424 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, muzyka

Napisano 01 kwiecień 2007 - 19:25

Jak by nie patrzec komercja to komercja i łatwiej tam o rybe ... złap takie karpie w wiśle to Ci pogratuluje icon_biggrin.gif Teraz powiem tylko, ze ładne foty icon_wink.gif

PS: Jezdziłem kiedys na komercje w Kręznicy i stwierdziłem, ze ma to sens tylko wtedy, gdy wyprawa jest rodzinnym wypadem na łono przyrody. Tradycyjne zasiadki są tam całkowicie bezsensem ... nie sprawiają takiej przyjemnosci. Hol karpia dzikiego a takiego ze stawu hodowlanego, który zywi sie tylko tym co własciciel stawu wsypie do wody jest całkowicie bez porównania. Dziki jest pełen sił, walki itd. a hodowlany to zwykła gruba klucha, która prędzej czy pozniej trafi na patelnie. Od tamtej pory tylko łowiska PZW, a na wyniki i tak nie narzekam. Pozdro icon_wink.gif
NO KILL !!

RATUJ SZCZUPAKA !! http://www.szczupak.org

#65 pioput

pioput

Wędkarz

• Members
  • 19 postów
  • Zainteresowania:sport, wedkarstwo

Napisano 02 kwiecień 2007 - 08:39

Witam,
Tak sie sklada ze mam rodzine w okolicach Belzca i Tomaszowa Lub. Czasami tam przyjezdzam na urlop i zabieram swoje wedki ze soba. Bylem raz na takich stawach, ale na Zatylu (20 lub 25zl za dniowke). Nie wiedzialem, ze w Belzcu tez sa takie stawy. Fishman mozesz mi podac namiary na nie (dojazd, ceny, terminy i godziny otwarcia). Chetnie bym skorzystal z Twoich miejscowek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozdrawiam, pioput.

#66 Roman77

Roman77

Wędkarz

• Members
  • 41 postów

Napisano 02 kwiecień 2007 - 15:17

Wujo zmc te ryby co w nieliszu złowiłeś to feederem czy gruntówą???

#67 powerpauer

powerpauer

Szajbus

• Members
  • 1199 postów
  • Zainteresowania:Wendkarstwo<br />Fittnes<br />Hi-fi-kino domowe<br />Box-Pilka<br />Kuchnia<br />Motoryzacjia <br />Digilal,Fotografi<br />Blondynki z duzymi uszami !!!

Napisano 08 maj 2007 - 20:02

@ fishman

Moje gratulacje

Faine fotki faine Ryby - aby tak dalej czekamy na dalsze wyprawy i dokumentacje !!!

Pozdro Powerek icon_wink.gif
Brunetki Blondynki Kocham was Dziewczynki !!!Brunetki Blondynki Kocham was Dziewczynki !!!

#68 arcio99

arcio99

Szajbus

• Members
  • 2335 postów
  • Zainteresowania:wędkowanie, motoryzacja

Napisano 30 lipiec 2007 - 21:30

fishman, co jest? Nie jezdzisz nigdzie na rybki? Widze, ze ten temat obumiera icon_sad.gif
.....::::: !! WODOM CZEŚĆ !! :::::.....

Piszę poprawnie po polsku

#69 fishman

fishman

Weteran

• Members
  • 105 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, fotografia, modelarstwo, paralotniarstwo, ojcostwo :)

Napisano 12 wrzesień 2008 - 15:34

CYTAT(arcio99 @ pon, 30 lip 2007 - 22:30) Wyświetl post
fishman, co jest? Nie jezdzisz nigdzie na rybki? Widze, ze ten temat obumiera icon_sad.gif

Niestety, na rybach nie byłem już 14 miesięcy ... chyba się na jakiś czas z tego wyleczyłem :/ rzuciłem papierosy, siedzący tryb zycia a co z tym idzie to i wędkarstwo! tak, hehe, dostałem bzika na stare lata icon_biggrin.gif w głowie siedzą mi teraz latawce icon_smile.gif))) jak tylko wieje wiatr biorę mojego latawca ( http://pl.youtube.com/watch?v=EFVFlRE8AA0 ) i z kumplem śmigam po łąkach, lotnisku :)Nigdy bym się nie spodziewał , że tak można się fantastycznie bawić, krzyczeć z emocji, walczyć z wiatrem, potem w oczach, buzi i w przełyku ! tak , panowie, więcej wrażeń niż podczas łowienia ryb icon_smile.gif wspaniałe obcowanie z naturą, zabieram czasami dzieciaki i tak one jak i ja jesteśmy godzinami "sam na sam" z wiatrem - demonem prędkości ...

pzdr

fishman

#70 matrix

matrix

Weteran

• Members
  • 183 postów

Napisano 12 wrzesień 2008 - 20:21

Nie rozumiem tego ale wydaje mi się że to wina tych łowisk komercyjnych na których często się coś złapie... Fakt, że na wodach pzw ciężko o rybę ale gdy się już ją schwyta chce się więcej, większej... No a jednakowej wielkości karpie zawsze sie kiedyś znudzą. Inaczej jest np. na Wiśle- raz płotka, kiedy indziej leszcz a może sum. Nigdy nie wisz co przywali ci w małego białego robaczka... A kolejne branie na komeryjnym łowisku nie jest zaskoczeniem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych