Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ular Czy Ktoś Zna

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 zerom

zerom

Wędkarz

• Members
  • 50 postów

Napisano 20 sierpień 2010 - 15:05

Mam kilka blaszek dokładnie 3 stare znalezione w piwnicy 2 10g i 1 9g właśnie tej firmy czy ktoś je zna i nadają się do czegoś?

#2 Dadi

Dadi

Weteran

• Members
  • 177 postów

Napisano 20 sierpień 2010 - 15:33

wez nad wode i sprawdz, zajmie Ci to ok. 5 minut

#3 Tomek M

Tomek M

Weteran

• Members
  • 293 postów

Napisano 22 sierpień 2010 - 14:31

CYTAT(Dadi @ pią, 20 sie 2010 - 18:33) Wyświetl post
wez nad wode i sprawdz, zajmie Ci to ok. 5 minut

Bardzo słuszna uwaga. Nic prostszego

I na tym właściwie mógłbym zakończyć, ale dla tak krótkiej wypowiedzi nie warto by było zaczynać. Odzywam się ponieważ firma jest mi znana - mam parę obrotówek firmy ular w swoim pudełku. Zakupiłem jedną wiosną tego roku, a jej wykonanie i praca w relacji z naprawdę niską ceną były dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Skrzydełko w moich mosiężnych i srebrnych ularach kręci się intensywnie nawet przy wolnym prowadzeniu, co jest istotne, szczególnie przy połowach szczupaków. Zastosowane kotwice są przyzwoite, ostre i solidne. Skuteczność? Nie niższa niż innych moich wirówek. W związku z całokształtem przedstawionych wyżej okoliczności pogłowie ularów w moim pudełku wzrosło wkrótce kilkakrotnie.

także śmiało, to blachy o świetnej relacji jakość cena.

Pozdrawiam

Tomek
Pozdrawiam znad pięknego polskiego Bałtyku:D

Tomek

Piszę poprawnie po polsku.

#4 trebs

trebs

Weteran

• Members
  • 270 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, piłka nożna, piłka ręczna, słucham dużo Rocka, ale i jeszcze więcej Metalu, oraz grywam na gitarze

Napisano 22 sierpień 2010 - 15:46

co do tych obrotówek to się zgadzam, mam kilka w pudełku i jeszcze ani razu mnie nie zawiodły icon_biggrin.gif, więc polecam te blaszki icon_smile.gif
Catch & Release

#5 Rafi z mafi

Rafi z mafi

Weteran

• Members
  • 749 postów
  • Zainteresowania:Sport no i oczywiście wędkarstwo. Lubię też robić woblerki ;P

Napisano 22 sierpień 2010 - 19:03

Również posiadam kilka tych obrotówek w rozmiarze 0 i 1. Naprawde praca jest swietna jak za takie pieniądze a obrotówki okazały sie być lubiane przez okonie i to nie tylko przez te po 15cm icon_wink.gif
Pozdrawiam i taaakiej ryby- Rafał :D

#6 ciechan

ciechan

Weteran

• Members
  • 304 postów

Napisano 23 sierpień 2010 - 16:17

a co powiecie o Hobby Reflex model Alfa 3 - jak dla mnie całkiem spoko, pare okoni i szczupłych poszło na to a Wy co o niej myslicie?
Negatywnie zaskoczyły mnie Spinexy model firefly 1 i gad fly 1 - przy powolnym prowadzeniu nie pracują w ogóle.
Praca tylko przy szybkim ściąganiu.
Proszę o Wasze opinie o tych 2 firmach.

#7 ireneusz10

ireneusz10

Wędkarz

• Members
  • 49 postów

Napisano 29 wrzesień 2010 - 09:35

Moim zdaniem obrotówki w rozmiarze 00; 0 i 1 są nie warte nawet złamanego grosza. Zaczynają się kręcić dopiero po ok. 2m. Tylko ja mam takie spostrzeżenia ?
Catch and release.
Peace

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych