Skocz do zawartości

Zdjęcie

Behr Spodniobuty Pcv

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 10 sierpień 2010 - 21:24

Czesc, dziś kupiłem spodniobuty , miałem nadzieję że będe suchy a tu co?! Po użytkowaniu stopy suche ,ale spodnie mokre jak po deszczu. Zamierzam jutro iść je zwrócić. Zdziwiłem się ze cena wynosi 129zl a w tym samym sklepie wodery z tego samego materiału 100zl. Niewielka różnica. Zaraz po kupnie pojechałem je wypróbować, niestety nogi mokre jak po deszczu, może nie ciekło z nich lecz mokre jak cholera były. Stopy suche ale materiał nasiąknięty. Mam nadzieję że przyjmą je spowrotem .
Mieliście może takie same przypadki?

#2 radkacz

radkacz

Szajbus

• Members
  • 1354 postów

Napisano 10 sierpień 2010 - 21:27

Muszą przyjąć! Jesteś pewien, że się nie spociłeś?

#3 angor

angor

Weteran

• Members
  • 480 postów

Napisano 10 sierpień 2010 - 21:54

Może iałeś tak dobre brania ze zaworek puścił? icon_wink.gif
Kłusownik kradnie ryby, kiedyś za kradzież ucinano rękę...
Zasadniczo należy za wszelką cenę unikać postrzału w głowę...
Jeśli problem da się rozwiązać, martwić się nie ma czym. Jeśli problemu nie da się rozwiązać, martwić się nie ma po co...
P Z W = Polacy Zabierają Wszystko

#4 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 10 sierpień 2010 - 22:08

Te śpiochy nie "oddychają" będziesz zawsze miał wilgotne spodnie itd Reklamacji nie przyjmą bo one nie są dziurawe:P Myślisz ,że jak ja latam w Lemigo albo Jaxonach za 100-150 zł to nie mam mokro też mam:)

#5 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 10 sierpień 2010 - 22:12

Tak jak napisali chłopaki. Guma, nawet nie wiem jakby się starała, powietrza nie przepuści. A jak jest gorąco, to niestety ale wilgoć będzie się na nich osadzała od wewnątrz....
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#6 gregory641

gregory641

Weteran

• Members
  • 626 postów
  • Zainteresowania:rybki siatkówka plażowa, koszykówka

Napisano 10 sierpień 2010 - 23:02

potwierdzam, jest moro po łowieniu w gumie ale nie aż tak jak piszesz, no chyba ze bardzo się pocisz albo bylo b. gorąco
pozdro_600

#7 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 11 sierpień 2010 - 08:23

A jak by przyjeli, na zasadzie , ze bym wymienił je na WODERY to jak myslicie lepiej by było - w sensie mojgo pocenia się? W sumie pocić się to też powinne być stopy mokre a nie są. Nie wiem to może w takich za 300zl jest lepiej hehe. Spróbuję szczęścia może przyjmą mi. icon_smile.gif

#8 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 11 sierpień 2010 - 09:23

CYTAT(alann78 @ śro, 11 sie 2010 - 09:23) Wyświetl post
A jak by przyjeli, na zasadzie , ze bym wymienił je na WODERY to jak myslicie lepiej by było - w sensie mojgo pocenia się? W sumie pocić się to też powinne być stopy mokre a nie są. Nie wiem to może w takich za 300zl jest lepiej hehe. Spróbuję szczęścia może przyjmą mi. icon_smile.gif

W woderach spocą Ci się same nogawki icon_wink.gif
Lepiej by było w oddychających, a te za 300pln ciężko kupić- w tej cenie dostaniesz neopreny dobre na zimniejsze pory roku.
Z najtańszych oddychających, dostaniesz Solvkrokeny:
http://www.trotka.pl...solvkroken.html
Podobno jak za te pieniądze sprawują się świetnie, aczkolwiek pamiętaj, że musisz jeszcze do nich zakupic buty(albo specjalne do brodzenia, albo jakies inne ktore przeznaczysz do tego celu)

Pozdrawiam
Kamil
Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

#9 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 11 sierpień 2010 - 10:01

Dzięki, no nie stać mnie na takie . A kupiłem za 129zl aby spróbować jak to się włazi do wody w takim czymś. Stwierdziłem czytając w internecie że właśnie się poci jak cholera, cóż mówi sie trudno hehe. Teraz pod koniec lata połaże sobie i pożucam , tylko nie wiem co ubrać pod spodniobuty za materiał - piszą polar cienki- czy macie jeszcze jakieś pomysły co teraz ubierać pod spodniobuty ? Bo w samych gaciach to się sparzę hehe jajca odparzę . A ogólnie myslalem o kalisonach, lub dresach. Bo w jesieni podobnie, no a zimą raczej dam sobie spokuj. Znam fajne miejsce co gumowce starczą w tym okresie.
Czekam na wasze zdania. Dzięki icon_smile.gif

#10 radkacz

radkacz

Szajbus

• Members
  • 1354 postów

Napisano 11 sierpień 2010 - 10:18

Polar to syntetyk jeszcze bardziej się ugotujesz, jeśli juz musisz coś ubierać niech to będzie bawełna, która wchłania wilgoć i nie będziesz się kisił.

#11 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 11 sierpień 2010 - 10:28

czyli mogą to być np. kalesonki?

#12 radkacz

radkacz

Szajbus

• Members
  • 1354 postów

Napisano 11 sierpień 2010 - 10:35

Jak bawełniane to spoko, w syntetykach się spocisz i będzie smród jak ta lala, syntetyk zostaw sobie na zimę.

#13 alann78

alann78

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 11 sierpień 2010 - 10:46

He he dzięki, spoczko. Dzięki, bo wczoraj w spodniach wlazłem do nich i chodziłem sobie bez żadnych problemów, potem jak sciągałem to myslalem ze sie zlałem się w nogawki hehe. Nie wiedzialem że to tak pot może wystąpić , ale w butach było ok gróbsze skarpetki miałem. bałem się że to woda przesiąknęła do środka ,ale skoro nie to ok hehe. Dzięki wam za podpowiedzi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych