Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dyskusja O Prezentacji Ryb, Sposobie Ich Fotografowania Ryb, Zamieszczania Ich Na Forum...

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 07 czerwiec 2011 - 01:17

CYTAT(bobesku @ pon, 06 cze 2011 - 20:32) Wyświetl post
Po jakiego grzyba ustaliliscie ten regualmin skoro sami go łamiecie..nie wspomnę o innych -moge pokazać 10 fot z ostatnich 5 stron tego tematu

Kogo masz na myśli mówiąc "sami go łamiecie"?
Daj spokój bobesku, zachowujesz sie jak rozgoryczony dzieciak, któremu zabrano lizaka. Prywatna wiadomość była tylko ukłonem w Twoją stronę ze względu na szacunek dla zasłużonego usera, równie dobrze ktoś z nas mógł po prostu pokasować i wrzucić adnotacje (to by dopiero było icon_eek.gif ).

Był moment, że w spiningowe 2011 co wypad na ryby publikowałeś okonie wielkości palca wskazującego, masz pretensje, że nie kasujemy wszystkiego? Niestety jesteśmy tylko ludźmi. Galeria i przeglądane tematy na bieżąco są "filtrowane" lecz nie zawsze się da wyłapać każdy post.

PS A co do Twojego raportu, odnosił się on do tematu kalisko-ostrowskie wędkowanie. Wypadał oby, żebyś sprawdził, co jest robione zanim zaczniesz rzucać oskarżenia.

Z pozdrowieniami,
Dominik.

#42 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 07:56

Tu nie chodzi o lizaka ale jakby np 1000 ludzi przeszło jednocześnie na czerwonym a mandat dostał bys tylko Ty....to podejrzewam byś się lekko poddenerwował-a zawsze na forum byłem i będę spokojny bo jestem tu bo lubię a nie "po coś", na coś i dla kogoś.icon_smile.gif
Będą tu bardzooo często "spinke" miałem chyba tylko raz więc ja spokojny użytkownik "jezdeem" icon_biggrin.gif

Co do raportów
Raportowałem wszystko od Kaliskich po SPinningowe i inne -gdzie widziałem to klik-"raport". Tylko dla dobra forum a nie po to żeby podj..ebać jakiegoś użytkownika-->bo ja osobiście tu nie siedzę aby kolegów szukać.

Co do okonków to skoro sobie robiłem "treningoze" na okonie to łowiłem i wrzucałem fotki ale napewno ryb nie "wielkości palca" i nie po 30sztuk 20cm pasiaków a jak już jeden ponad wymiar---Jak juz się tak uczepiłes Domino moich pasiaków to polecam zmierzyć ostatnie swoje bolenie, skoro moje okonie to młodociane były-lecz podejrzewam,że starsze od tych dwóch "aspiusów":) .....Po to wstawiałem i tylko dlatego iż każdy post poparty fotką lepiej się czyta (a w kuchni fotek nie dawałem) .

Czasami wielkość nie ma znaczenia a ten sam gatunek złowiony w innych warunkach jest inaczej ceniony:)
Ale chcąc dbać o ta stronkę -trzeba niestety być "twardym" i równym dla każdego...No tak jak każdy majster,kieras,mistrz itp -nigdy lubiani nie będą.

Ja już sobie dam spokój z raportowaniem skoro i tak jestem w tym olewany....Chciałem tylko pomóc opanować ten "syf" i ta samowolkę icon_smile.gif

to pozdrówki -idę po lizaka:)

#43 Homegeon

Homegeon

Nabijacz postów :)

• Members
  • 4352 postów
  • Zainteresowania:K1 Wędkarstwo Muzyka Kobiety Siłownia

Napisano 07 czerwiec 2011 - 11:40

Ale Ty dostałeś zwykłą wiadomość, a nie ostrzeżenie. U innych zdjęcia są po prostu usuwane bez powiadamiania icon_wink.gif
Bolki się zmierzyły, możesz być spokojny (50-66), przy czym ja nie ważę 60czy 70kg icon_wink.gif. A z raportów zdjęcia był usunięte
flaga.gifPiszę poprawnie po polsku
regulamin.JPG
szukaj.JPG

#44 Haczyk_Dawido

Haczyk_Dawido

Szajbus

• Members
  • 1165 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 11:20

CYTAT(bobesku @ wto, 07 cze 2011 - 08:56) Wyświetl post
Co do raportów
Raportowałem wszystko od Kaliskich po SPinningowe i inne -gdzie widziałem to klik-"raport". Tylko dla dobra forum a nie po to żeby podj..ebać jakiegoś użytkownika-->bo ja osobiście tu nie siedzę aby kolegów szukać.

Brawo, Bobesku, postawa godna naśladowania. Zwłaszcza w latach 1944-1989.

CYTAT(bobesku @ wto, 07 cze 2011 - 08:56) Wyświetl post
Po to wstawiałem i tylko dlatego iż każdy post poparty fotką lepiej się czyta.

W kalisko-ostrowskim wędkowaniu My również kierowaliśmy się tą zasadą. icon_wink.gif Więc nie rozumiem, dlaczego raportowałeś, a tak, racja - wspominałeś, że Ciebie złapali, to wypada zakablować pozostałych.

Z przymrużonym okiem. icon_wink.gif

Albo i nie.

C&R

#45 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 13:37

Dostałem tekst typu --> "regulamin równy dla wszystkich"
Pomyślałem-Z jakiej racji ty możesz wstawiać fotki łamiące regulamin a ja i inni nie??
Dlatego powstało moje pytanie-->o co tu qr..chodzi:)

Następny tekst aby "raportować" więc to robiłem w każdym temacie -proste
Nie obchodziło mnie czy to w Kaliskim ,Brazylijskim,Spinningowym, czy Bóg wie jakim temacie...Wszystko co napotkałem-czyli wszystkich traktowałem i traktuje równo ...

Chyba ni jak ma się to do postawy z tamtych lat....

Użytkownik bobesku edytował ten post 09 czerwiec 2011 - 14:17

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych