Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozmowy Gapiów

20 odpowiedzi w tym temacie

#21 RyBcia54

RyBcia54

Wędkarz

• Members
  • 26 postów

Napisano 08 kwiecień 2011 - 16:29

Jestem któregoś dnia w sklepie wędkarskim (to było gdzieś w styczniu albo w lutym).... Jeden ze starych wędkarzy opowiada jak łowił leszcza około 2 kg z pod lodu...
- Zaciąłem, ale patrze coś dużego. To sie zapieram i czekam.... Najpierw przymurował do dna i stał, pomyślałem że zaczep, ale nie po chwili ruszaa... to czekam podwijam troche zyłki i walcze znim. Po jakichś 10 minutach walki wychodzi do powierzchni ale nie moge go wyciągnąć przez otwór bo leszcz jest za szeroki. Zawołałem kolegę żeby zrobił drugi otwór gdzieś dalej....(każdy słucha z zaiteresowaniem), (oczywiście ten otwór był taki sam bo przecież takim samym świdrem wiercony:D) i opowiada że próbuje go wyciągnąć przez drugi otwór podbierakiem...
Normalnie stałam w drugim pomieszczeniu z kolegą i śmialiśmy się w głos (naszczęśnie nie słyszał) tylkko my sie obczailiśmy że gościu leje wode, bo jak może wyciągnąc podbierakiem z takiej samej dziury rybe:D hehe . No ale reszte słuchaczy nie mogli wyjśc z podziwy niektórzy to mu nawet gratulowali:Dhehe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych