Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rzeka Narew - w góre od zapory w DĘBE

84 odpowiedzi w tym temacie

#81 blood

blood

Wędkarz

• Members
  • 83 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 18:14

Witam! Nikt nic nie pisze, dziwne! Bylem dzisiaj na Narwii w miejscowości KIKOŁY i musze przyznac ze polow byl calkiem udany - fakt faktem czepia sie haczyka straszna drobnica - ale moj wynik na 4 godziny lowienia to 5 krapi, 4 ladne plotki oraz dwa ladne leszcze - 1,5 kg i 2 kg! Ktoś sie jeszcze pochwali swoimi osiagami co i gdzie zlowil????????

#82 maro777

maro777

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 06 sierpień 2010 - 20:41

Witam kolego ja byłem ostatnio w okolicach dębe efekty nawet nawet czepiały sie ładne leszcze ... ale drobnicy tez sporo było dobrze ze była zabawa:

#83 cinek251

cinek251

Wędkarz

• Members
  • 17 postów

Napisano 08 sierpień 2010 - 15:28

bylem dzis w nocy w okolicy pultuska, efekt- 3 szt powyzej 2 kg, jedna mniejsza, okon okolo 30 cm, pare szt zostalo w wodzie. Miedzy glownym nurtem a brzegiem byly grazele i mimo wchodzenia do wody kilka szt zostalo w wodzie, jedna przed podbierakiem poszla. Ogolnie dzialo sie.

#84 yellowsubmarine

yellowsubmarine

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 11 sierpień 2010 - 19:01

Witam Pomiechówek przy ujściu Wkry trzy dni piątek, sobota i niedziela około 15 kg ryb , największy leszcz 2,5 kg, kilka cert i krąpi, okoń 25 cm dzień przed przybraniem wody z Wisły. Woda niemalże stała brania przez cały dzień nasilenie brań miedzy 4 a 6 rano.
Tak przy okazji czy ktoś może wie jaka jest woda na Narwi w okolicy Różanego koło Chełstów.

pzdr

#85 Rafał12

Rafał12

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2010 - 20:21

witam, słyszałem że rzeka w okolicach gnojna i pawłówka/szygłówka jest zamknieta czy to prawda?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych