Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rzeka Narew - w góre od zapory w DĘBE

84 odpowiedzi w tym temacie

#41 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 20 październik 2006 - 20:38

przemekk@ tak łowie najczęściej na 12 km Narwi ale teraz juz czekam z łowieniem tam aż do pierwszych lodów a jest tam gdzie połapać icon_biggrin.gif

#42 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 02 luty 2007 - 16:46

WITAM wszystkich WĘDKARZY jak się przedstawia w tej chwili sytuacja na NARWI są jakieś brania, bo LODU to chyba już w tym roku nie ujrzymy . POZDRAWIAM

#43 Przemekk

Przemekk

Weteran

• Members
  • 654 postów

Napisano 05 luty 2007 - 18:39

Byłem ostatnio na Narwi w okolicach Nowego Dworu, między główkami (w klatkach) złowiłem masę płotek niektóre nawet po 35cm.

#44 majda8

majda8

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 18 luty 2007 - 11:38

QUOTE(Przemekk @ pon, 05 lut 2007 - 21:39) Wyświetl post

Byłem ostatnio na Narwi w okolicach Nowego Dworu, między główkami (w klatkach) złowiłem masę płotek niektóre nawet po 35cm.

gdzie sa dokładnie te klatki i jak tam dojechac

#45 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 03 kwiecień 2007 - 16:26

Witam jak tam sytuacja na NARWI ktoś łapie tam konkretne okazy i jakie ? Ja wybieram się nad Narew w sobote podobno biorą dobrze krąpie i płoć ale to tylko słyszałem i chcę się przekonać a w poniedziałek dotego lany poniedziałek jade nad Zalew Zegrzyński tam poprubuje swoich sił i zbadam co się kryje w tej znakomitej wodzie oczywiście po całej wyprawie dam info Pozdrawiam i życę wszystkim kolegom wędkarzom zdrowych radosnych i spokojnych świąt Wielkanocy no i mokrego śmingusa a przede wszystkim zakrapianego oczywiście pod rybkę .

Użytkownik raspo edytował ten post 03 kwiecień 2007 - 16:30

#46 Martin77

Martin77

Weteran

• Members
  • 636 postów

Napisano 04 kwiecień 2007 - 08:53

Dzięki Raspo i wzajemnie! icon_smile.gif

M.

Wodom cześć!

MIŁOŚNICY METODY "Z OPADU" - ŁĄCZCIE SIĘ!!!

#47 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Muzyka, motocykle, Budownictwo,

Napisano 05 kwiecień 2007 - 17:59

Ja na Kikoły to od 3 lat nie byłem. Od 2 lat odwiedzam Narew z ojcem w Czarnowie. Mamy łódz a tam jest bardzo dobrze zwalić bo brzeg równy. A ja wam powiem dlaczego nie ma Leszcza, Jak byłem na 3 tygodnie pod namiot to w dni wtorek, piątek zawsze z sieciami około 12 w nocy przypływali. Co z tego że policja pływa skoro wypływają o godzinie 12 <dzień>. Po prostu kłusownictwo jak dla mnie i tyle

#48 kasia20

kasia20

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 09 kwiecień 2007 - 18:59

Witam. Z tym klusownictwem to nie taka oczywista sprawa. Z tego co mi wiadomo w zeszlym roku rzeka narew zostala wykupiona na wielu odcinkach. Np. u mnie na dzialce w okolicy rozana 3 razy w tygodniu przeciagali sieciami calkiem spory kawalek rzeki, trwalo to przynajmniej 2 miesiace.W tym czasie nie mozna bylo liczyc na zadna wieksza rybe, nie wspomne o leszczach. Ewentualnie na spinning mozna bylo cos wychaczyc

#49 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 10 kwiecień 2007 - 20:22

WITAm kiedyś ten temat KŁUSOLI był juz poruszany na forum my placimy składki na zarybianie a ONI nam te rybki WYCINAJĄ nie wiem jak jest teraz na Narwi czy ma ktoś wykupioną wode ale na Zalewie Zegrzyńskim to dają ostro Ci co mają wykupione odcinki wodne łapą wszystko co popadnie i kiedy tylko poadnie nie trzymają sie wogóle ustaleń PZW i jak ma być RYBA wadmości mam od człowieka który tak łowi te rybki u tych ..........

#50 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów

Napisano 12 kwiecień 2007 - 18:25

jak pisałem wcześniej to byłem pod namiot to jeden gościu powiedział że jak Wykupują na połów siecią to mogą tylko postawić sieć. A jak ja widziałem to oni płyną w górę rzeki i spływają z siecią. Zresztą parez razy widziałem jak o 18 przyjeżdżają. No to już chamstwo takie że [CENZURA TU BYŁA!!!] debili jednych. Jak łapałem w listopadzie 2006r na starorzeczu Narwii < bardziej wygląda to na stare koryto Wkry> w okolicy Pomiechówka to przyjechała straż rybacka kontrolować. Jak powiedziałem im o tym to odpowiedzieli że mam sam dzwonić do nich. Trochę mnie to wnerwia bo oni nić nie robią tylko liczą że ktoś powie a sami nic nie działają. Może powie ktoś że jak nie będzie odzewu i inicjatywy wędkarzy to to nic nie da. Ale po coś oni są i niech coś robia a nie tylko < sam widziałem> zaparkują terenówkę w krzakach i śpią. Wnerwia mnie to strasznie. a w ogóle to że PZW wydaje pozwolenia na łapanie siecią to też jest śmiech na sali. Jak w Okolicy Czarnowa było można złapać ładne leszcze to rok temu z ojciem na 3 tygodnie to złapaliśmy 3 leszcze tak koło 1kg. No nie powiem że łapaliśmy całe tygodnie, lenistwo było straszne. Dwa lata temu wieczorem było można zaobserwować spławy ładnych leszczy. A teraz dupa. Powiem że oszustwo i tyle. A i jak na mój gust to biorą wszystko, co sie w sieć złapie. Jedyna szansa dla nas wędkarzy to albo zakazanie całkowite połowu siecią albo więcej drzew na środku rzeki.
Pozdrawiam i TAAAAKIEJ RYBY

#51 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 13 kwiecień 2007 - 20:14

Masz racje maverick@ ja też widziałem te akcje KŁUSOLI ze spływami no i niestety nie da się nić zrobić z tym tematem wydaje mi się że wszyscy wedkarze powinni się zbuntowac i nie płacić składek tym ped.....łom z PZW bo i tak nic nie robią żebyśmy mieli co łapać . jeździj na rybki na Zalew Zegrzyński w miejscowości Wieliszew tam są super miejscówki i jest ryba może nie TAAAAAKA duża ale jest ja tam połapałem troche w zeszłym roku pozdrawiam.

#52 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów

Napisano 13 kwiecień 2007 - 21:33

racja nic nie robią. Na zalew jeżdżę ale żeby dobrze leszcze połapać to musi iść woda inaczej nie chcą brać

#53 Nagadek

Nagadek

Wędkarz

• Members
  • 50 postów
  • Zainteresowania:1miejsce zajmuje oczywiscie wedkarstwo 2 formula 1

Napisano 15 kwiecień 2007 - 17:04

QUOTE(raspo @ czw, 25 maj 2006 - 21:37) Wyświetl post

wolfik@ no to to ja wiem ta strefa jest aż do kolektora ściekowego to jest ok 2,8 km a ja łapie w kikołach teraz jade jutro i sobote już sobie nanęcilem teraz tylko plony zbierać

Witam.
Widze ze czesto jezdzisz na Kikoly ja tez tam czesto bywam ale w lecie mam do ciebie pytanko czy leszczyk zacza juz tam brac bo mam ochote sie wybrac ?a na marginesie czy jak jedziesz na kikoly to skrecasz zaraz za sklepem?

#54 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 16 kwiecień 2007 - 14:54

Nagadek@ zalęży z której strony jedziesz czy od strony Nowego Dworu Maz czy od Dębego jak od Dębego to od rąda jest ok 8km mijasz znak Kikoły i za ok 1.5km patrzysz drogi asfaltowej w lewo ona prowadzi aż do samej rzeki, a jak będziesz jechał od strony NDM to od Pomiechówka 3.5km widzisz znak KIKOŁY i zaraz za nim skręcasz w prawo i do samego końca i jesteś nad pięką rzeką Narew miejscówek jest tam sporo najpierw zrób sobie obchód terenu a potem łap do bólu oczywiście jak będzie co pozdrawiam i do zobaczycha na rybkach może się kiedyś tam spotkamy.

#55 gruntowiec

gruntowiec

Weteran

• Members
  • 105 postów

Napisano 03 maj 2007 - 13:32

Witam chcialem sie dowiedziec jak tam sytuacja w gore od zapory do buchty i w dol od zapory czyli w strone zegrze byl ktos tam ostatnio? wyniki jakies sa? przede wszystkim interesuje mnie czy cos przynajmiej bierze
pozdrawiam

#56 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 28 maj 2007 - 20:35

Witam szanownych Kolegów i Koleżanki wędkarzy co tam słychać na naszej kochanej rzece NARWI czy są jakieś efekty łowieckie bo z tego co wiem i co sam zaopserwowałem to chyba jest ŹLE biała ryba wogóle nie bierze no chyba że uklejka:D ja na tą chwile łapię tylko na trok no i muszę powiedzieć że są całkiem niezłe efekty okonki nawet do 36cm ale i tych maluchów też nie brakuje a nawet jest ich mnogo ale można się pobawić o ile będziemy wypuszczać te rybki pozdrawiam i życzę super obfitych połowów.

#57 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 18:53

WITAM wszystkich wędkarzy łowiska Narew jakie macie efekty łowieckie Ja osobiście troszkę łapie ale od niedawna zaczeły się konkretne brania czyli leszczyki od 2 do 3 kg plocie dosyć duże kleń 1.5 kg i trafiłem Karpia 2.20 kg a łowie w Kikołach i na Łasze

#58 maverick

maverick

Weteran

• Members
  • 741 postów

Napisano 28 czerwiec 2007 - 23:18

NO racja ostatnio coś jakby ruszyło. Może straż rybacka trochę pogoniła tych z sieciami bo ostatnio nie widzę żeby przyjeżdżali. Powiedz mi czy na Kikoły warto jechać??? I jak ze zjazdem nad wodę. Jak sięgam pamięcią to po deszczu potrafiło wymywać doły głębokości 50cm!!!!!!!!

#59 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 29 czerwiec 2007 - 08:30

maverick@ warto przyjechac tak jak pisałem zaczeło się są brania i to nie kiepskie zjazd jest całkiem dobry poprawiony, utwardzony. ja plywam jeszcze na łódeczce "BOLS" icon_biggrin.gif na Troling i całkiem niezle okonie 37cm, co prawda teraz troche pogoda się spieprz.... ale jak tylko się ustabilizuje bedezie super. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

#60 jarko

jarko

Wędkarz

• Members
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Biologia (hydrobiologia-&gt; ichtiologia), wędkarstwo, historia II Wojny Światowej i starożytna, żużel, astronomia

Napisano 04 lipiec 2007 - 11:46

jade w tym roku po raz pierwszy do wsi Doktorce (koło Łap) nad Narew. prosze o pomoc co tam moge upolować i jaki sprzet zabrać? pozdrawiam. Jarek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych