Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rzeka Narew - w góre od zapory w DĘBE

84 odpowiedzi w tym temacie

#21 hapnik

hapnik

Weteran

• Members
  • 366 postów

Napisano 01 sierpień 2006 - 11:33

Na Narwi w Pułtusku zaczęły brać leszcze icon_biggrin.gif Biorą od wieczora do rana, a w dzień raczej nie... icon_razz.gif Dziś ruszam na nockę icon_razz.gif

#22 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 03 sierpień 2006 - 12:44

Witam na 12 km Narwi zaczęły brać Leszczyki i to całkiem okazałe ale przewaga jest Krąpia tak biorą że spokojnie posiedzieć nie można ale tak jak kolega: hapnik@ wspomniał tylko od wieczora do rana oczywiście tylko białe robaczki im smakują. pozdrawiam. icon_lol.gif

#23 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 25 sierpień 2006 - 07:27

Witam miłośników wędkowania jakie są w tej chwili efekty łowienia na Narwi cos się zmieniło na dobre czy nadal kiepsko.

#24 krzys_u

krzys_u

Weteran

• Members
  • 208 postów

Napisano 28 sierpień 2006 - 14:09

Moj kumpel był wczoraj na Narwi koło Pułtuska - zero brań.
Ja jadę za tydzień na nockę, może będzie lepiej ...

Każda porażka jest nawozem sukcesu!

#25 gruntowiec

gruntowiec

Weteran

• Members
  • 105 postów

Napisano 28 sierpień 2006 - 19:01

Jutro jade nad Narew ale od zapory w Dębe w dół na wodociągi zainteresowani wiedza gdzie jutro zdam relacje:)

#26 gruntowiec

gruntowiec

Weteran

• Members
  • 105 postów

Napisano 30 sierpień 2006 - 11:15

Tego sie obawiałem w taka pogodę nic nie można złowić bardzo niskie cisnienie przyczyna niepowodzenia:(

#27 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 31 sierpień 2006 - 07:04

Witam ja też byłem tego dnia na noc na rybkach na narwi i sama drobnica pare krąpi troche płotek i jeden leszczyk ale nie zaduży a na dodatek jakiś zwierzak przegryzł mi siatke z rybami i chciał je podkraść ale naszczęście czujnie spałem icon_biggrin.gif w piatek wybieram sie na noc na zalew zobaczymy zdam relacje po powrocie mam nadzieje że będzie oczym pisać pozdrawiam.

#28 gruntowiec

gruntowiec

Weteran

• Members
  • 105 postów

Napisano 31 sierpień 2006 - 08:32

Wiecie może jaka sytuacja jest na tzw buchcie?? bylem tak na początku wakacji i od tamtej pory tam niejezdze

#29 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 31 sierpień 2006 - 16:42

witam w buchcie jest ryba i to różna liny karpik szczupak płoc leszcza jest sporo , tylko że tam to najlepiej jest łapac na splawik tam jest woda spokojna ja tam lapalem liny fajna zabawa.

Użytkownik raspo edytował ten post 31 sierpień 2006 - 16:43

#30 gruntowiec

gruntowiec

Weteran

• Members
  • 105 postów

Napisano 01 wrzesień 2006 - 20:04

ja tam tylko na grunt a jesli chodzi o wode to na zakrecie to nie jest tak spokojna. Wybiore sie tam dopiere pewnie za 2 tygodnie bo teraz to juz czasu nie mam trzeba troche z rybami przystopowac i za nauke sie wziasc:)

#31 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 03 wrzesień 2006 - 13:42

na zakręcie jest woda szybka ale w samej buchcie w środku jest spokojna i tam rybka stoi i czeka na wylowienie jej icon_biggrin.gif

#32 krzys_u

krzys_u

Weteran

• Members
  • 208 postów

Napisano 03 wrzesień 2006 - 13:49

Właśnie wróciłem z Narwi koło Pułtuska, woda wysoka, prąd jak diabli, płynące zielsko, zero brań.
Mieliśmy w sumie 8 wędek, a efekt to to 2 podleszczaki, jedna duża płoć, 2 okonki - od wieczora do rana.
a miało być tak pięknie... icon_sad.gif

Każda porażka jest nawozem sukcesu!

#33 krajek

krajek

Weteran

• Members
  • 315 postów

Napisano 03 wrzesień 2006 - 14:42

hej wędkarze znad Narwii, jest ktoś kto łowi w okolicy Ostrołęki? co sie stalo z tą rzeką, gdzie jest szczupak? takiej bryndzy nie bylo od paru sezonów. niektórzy mówią, że przez upały ryby zeszły w głebsze partie wód w okolice zalewu zegrzyńskiego. a tam jak słysze nie lepiej.
krajek

#34 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 03 wrzesień 2006 - 18:26

witam to prawda że w pułtusku nie jest ciekawie ale teraz nigdzie nie jest dobrze nic konkretnego nie można złapć praktycznie sama drobnica w sobote byłem na zalewie w dzień jakieś płotki i krąpiki brania się dopiero zaczeły od 18 leszczyki takie do kilograma i taka sama sytuacja była na 12 km Narwi tam mój kolega łapał następnego dnia w dzień kiepsko a od 19 zaczeły brać leszczyki ja na zalewie złapałem w sumie 19 kg ryb , w tym roku jest straszna bryndza mam nadzieje że na przyszły rok opłata za znaczki PZW opadnie a nie podwyższy się pozdrawiam.

#35 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 25 wrzesień 2006 - 15:09

WITAM i jak tam efekty połowów na Narwi umnie kiepsko strasznie duża woda mocny prąd ostatnio jedyna ryba którą złapałem to Rapa polowałem na nią dwa dni i udało się ale nic pozatym z gruntu bryndza

#36 kamyk126

kamyk126

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 29 wrzesień 2006 - 23:06

Witam
Narew (odcinek na wysokosci Poddebia) w tym roku jakos nie rozpieszcza od Maja jest praktycznie kibel, lowie dosyc czesto i oprocz paru ladnych boleni na poczatku lipca, kilkunastu ploci i paru leszczy to nic innego sie nie udalo upolowac, a co najgorsze dochodza mnie sluchy ze od przyszlego roku rozleglosc obszaru ochronnego ma sie powiekszyc icon_sad.gif

#37 kurpiak

kurpiak

Wędkarz

• Members
  • 48 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo,kobiety,grzyby,motoryzacja

Napisano 30 wrzesień 2006 - 06:06

Ze szczupakiem bardzo kiepsko na Narwi w okolicach Ostrołęki lepsze wynki są na Omulwi,ale za to zaczeły brać leszcze na Narwi i płocie to chyba ryba ruszyła na przed zimową wyżerkę.A jeszcze odnośnie szczupaków to na zawodach na 100 chło pa złapano tylko trzech. icon_eek.gif
Jedz ryby będziesz Wielki, i to te co sam złapiesz.

#38 Przemekk

Przemekk

Weteran

• Members
  • 654 postów

Napisano 12 październik 2006 - 15:00

Łowi ktoś na Narwi w Kikołach albo w Orzechowie???

#39 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 15 październik 2006 - 19:48

a co potrzebujesz z Kikolskiego łowiska icon_biggrin.gif

#40 Przemekk

Przemekk

Weteran

• Members
  • 654 postów