Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rzeka Narew - w góre od zapory w DĘBE

84 odpowiedzi w tym temacie

#1 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 27 kwiecień 2006 - 16:55

witam na Narwi na 12 km teraz kiepsko z połowem weżmie jakiś leszczyk na grunt i to nie za duży i to wsio ,może ktoś ma lepsze brania.

#2 mslim

mslim

Wędkarz

• Members
  • 48 postów
  • Zainteresowania:zawodowo - sprzedaż zabawek dla dzieci , hobby wędkarstwo rekreacyjne.

Napisano 30 kwiecień 2006 - 13:58

też siedziałem kilka godzin z feederem na narwii - 2 podleszczaki, kilka krąpi i płotek
"Wisła słodka - upajajcie się"

#3 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 03 maj 2006 - 19:03

witam wczoraj bylem na Narwi na starorzeczu w tzw. buchcie i trąciłem tam na spining szczupaczka 1.5 kilograma i zna gruntowke 4 płocie w tym roku chyba na Narwi nie ędzie dobrych osiągow

#4 mslim

mslim

Wędkarz

• Members
  • 48 postów
  • Zainteresowania:zawodowo - sprzedaż zabawek dla dzieci , hobby wędkarstwo rekreacyjne.

Napisano 05 maj 2006 - 17:45

czemu raspo tak myślisz - porównujesz do poprzednich lat???

#5 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 06 maj 2006 - 13:35

mslim@ no tak mi się wydaje jestem tam bardzo często bo mam tam dziłkę. płoci to może i sie na łapie ale np: Leszcza nie prędko teraz będą się trzeć później zacznie kwitnąć Lipa a one lubą sobie podjeść te dziadostwo z tych drzew no i zaczną chorować i brak brań a na drapierznika to trzeba się troche namęczyć żeby go upolować

#6 mslim

mslim

Wędkarz

• Members
  • 48 postów

Napisano 11 maj 2006 - 11:22

zgadza się zegrzynka i leszczyki poszły w górę ale niebawem będą wracać. siedziałem kilka razy w okolicach pułtuska i calkiem fajnie można odpocząć - oczywiście z feederkiem. A zeszłoroczny 8/9 miał się nieźle - czasami woda się gotowała od spławów i pogoni - piękny widok.

#7 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 15 maj 2006 - 18:12

mslim@ i tu masz racje że z tego wszystkiego to chociarz sobie odpocząć można i poobcować z przyrodą ja w czwartek ruszam nad Zalew Zegrzyński może tam coś w wodzie piszczy

#8 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 24 maj 2006 - 14:09

no i sie zaczeło wkońcu są brania dziś 3 leszczyki po ok. 1,20-1,70 kg i klenik myslę że ryba wkońcy wyszła na rzer

#9 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 24 maj 2006 - 14:11

tak dla uscislenia - w gore od zapory w debe czyli w kierunku na wodociagi i zalew zegrzynski?

#10 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 25 maj 2006 - 10:58

wolfik@ nie w przeciwnym kierunku z prądem rzeki , a co do miejsca na wodociągach to 5 dni temu byłem i nic nawet brania nie było inni wędkarze którzy byli kolo mnie terz bez efektów.

#11 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 25 maj 2006 - 12:36

a to bardzo ciekawa sprawa, poniewaz ponizej zapory w Debe zostala ustanowiona strefa ochronna, ktora ciagnie sie spory kawalek w dol rzeki - w ktorym miejscu dokladnie lapiesz i jak tam dojechac?

#12 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 25 maj 2006 - 18:37

wolfik@ no to to ja wiem ta strefa jest aż do kolektora ściekowego to jest ok 2,8 km a ja łapie w kikołach teraz jade jutro i sobote już sobie nanęcilem teraz tylko plony zbierać

#13 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 26 maj 2006 - 09:16

kurka a czy powiesz mi jak tam dojechac?
i czy duzo ludzi tam siedzi?

#14 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 26 maj 2006 - 13:19

wolfik@ jadąc z L-wa na rondzie w Dębe skręcasz w lewo na Nowy Dwór Maz i ok 8,5 km jest miejscowość Kikioły skręcasz w lewo droga cię prowadzi do samej rzeki ludzi tam jest sporo przewarznie w łykend ja tam jestem prawie codziennie dziś rano byłem i jeden Leszczyk i jeden zerwany jak zaczoł padać deszcz tak koniec urwały się brania jadę jeszcze na noc może coś trafie poważniejszego może sietam kiedyś spotkamy nara

#15 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 03 lipiec 2006 - 17:21

Raspo - czy cos sie poprawilo na tej miejscowsce? mnie Narew strasznie zawodzi w tym roku - juz drugi raz o kiju wracam (nie liczac drobnicy)

#16 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 13 lipiec 2006 - 12:58

wolfik@ niestety nie nadal kicha i to chyba jeszcze większa wczoraj byłem na zalewie na WTW na noc i terz nic przez całą noc nawet jednego brania inni wędkarze którzy tam byli a było ich jeszcze sześciu terz bez brań ja teraz jerzdże do specjalne łowisko OKOŃ do Janówka tam to są brania i to jakie sztuki co prawda trzeba zaplacić za rybę jak chcesz wziąć ale tu chodzi o samą wlke z tą rybą jak nie byleś to polecam ja tam jestem bardzo często strona www.okon.com.pl

#17 wolfik

wolfik

Szajbus

• Moderator
  • 1160 postów

Napisano 13 lipiec 2006 - 14:43

nie lubie takich lowisk icon_smile.gif
generalnie to jeszcze w tym roku "normalnej" ryby nie zlapalem, jak rowniez nikt z moich znajomych.
ta pogoda to chyba nie tylko ludziom szkodzi

#18 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 19 lipiec 2006 - 08:56

niestety nic brak poprawy na Narwi w Zegrzu terz lipa sytuacja jest krytyczna icon_sad.gif

#19 timmy

timmy

Wędkarz

• Members
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, akwarystyka

Napisano 27 lipiec 2006 - 21:25

na narwi jest ogolny kibel. leszcz sobie poszedl. za to zauwazylem wzmozona dzialalnosc sandacza ale tylko w dzien. a co do narwi to 3 lata temu zlapalem w miejscowosci Łacha leszcza 4,5kg icon_smile.gif

#20 raspo

raspo

Wędkarz

• Members
  • 64 postów

Napisano 29 lipiec 2006 - 12:28

witam timmy@ musze przyznac racje KIBEL pisałem o sandaczu w poście narew spiningowanie a co do Łachy to w tym roku na wiosne były tam niezłe wyniki i Liny i Okanie troche ich połapałem ale teraz nie wiem cały czas szukam miejsca do jakichś połowów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych