Skocz do zawartości

Zdjęcie

Woblery W Ksztalcie I Kolorze Szczupaka

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kami24

kami24

Weteran

• Members
  • 100 postów

Napisano 26 maj 2010 - 21:21

wyczytalem ze sie sprawdzaja bo szczupak to kanibal wkoncu a koszt jednego to jakies 25zl. czy sie oplaca to kupowac?????

#2 RobertKuc

RobertKuc

Wędkarz

• Members
  • 14 postów

Napisano 11 maj 2011 - 18:31

Pamiętam dobrze, że kiedyś złwoiłem na takiego woblera szczupaka, który był wielkości tego woblera właśnie, czyli nie dość że kanibal, to porwał się na zdobycz tej samej wielkości.
regulacja obrotów falowniki

#3 kozioll

kozioll

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 11 maj 2011 - 19:40

wobler w kształcie szczupaka jest skuteczny. szczupak atakuje wszystkie ryby które morze zjeść. mam jeden taki wobler łamany i powiem że pare sztuk na niego złapałem. a wobler to ja bym kupił za 25 pln

#4 Piotr PGr

Piotr PGr

Szajbus

• Members
  • 1175 postów

Napisano 11 maj 2011 - 23:40

Ja kiedyś... w pobliskich szuwarach co chwilę słyszałem chlapanie. Postanowiłem to sprawdzić. To co zobaczyłem mnie zaskoczyło, szczupak 45cm próbował połknąć nie wiele mniejszego pobratymcę(40-42cm). Najpierw trzymał go w poprzek, na moich oczach, obrócił go i zaczął pochłaniać. Bez problemu wziąłem je w ręce i zaingerowałem w prawa natury icon_wink.gif

Użytkownik Piotr PGr edytował ten post 14 maj 2011 - 12:00

#5 kj111

kj111

Weteran

• Members
  • 402 postów

Napisano 12 maj 2011 - 19:26

czasem jest tak że szczupak złapie większą zdobycz i nie może jej połknąć a jak wiemy ma zakrzywione zęby i się dusi , ja łowie na gumowe szczupaki i są skuteczne

#6 DanielPS

DanielPS

Wędkarz

• Members
  • 37 postów

Napisano 27 październik 2011 - 13:54

ja tam wole zainwestować w coś lepszego niż jakieś chińskie woblery z plastiku.
http://www.ravenfish...rki/salmo/pike/
tu masz bardzo dobrze odwzorowanego szczupaka za 11cm płacisz 27zł, bardzo się opłaca i polecam tego woblera. mam prawie taki sam łamany, głęboko schodzący i łowie nim duże sztuki po 70cm (na większe się nie nastawiam)

CYTAT(Piotr PGr @ czw, 12 maj 2011 - 04:40) Wyświetl post
Ja kiedyś... w pobliskich szuwarach co chwilę słyszałem chlapanie. Postanowiłem to sprawdzić. To co zobaczyłem mnie zaskoczyło, szczupak 45cm próbował połknąć nie wiele mniejszego pobratymcę(40-42cm). Najpierw trzymał go w poprzek, na moich oczach, obrócił go i zaczął pochłaniać. Bez problemu wziąłem je w ręce i zaingerowałem w prawa natury icon_wink.gif

mam nadzieje że tych dwóch szczupaków nie zabrałeś na stół ;]
A i co zrobiłeś z tym pokaleczonym szczupakiem?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych