Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kujawsko-pomorskie

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 urbichampion

urbichampion

Weteran

• Members
  • 631 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo:)

Napisano 25 kwiecień 2006 - 19:36

czy zna ktos jakies jezioro w kujawsko-pomorskim, w ktorym warto polowic??

#2 małgośka

małgośka

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 25 kwiecień 2006 - 20:14

podobno ryba na borównie jest i można sobie połowić tak mi kumpel mówił ale nie jestem pewna na 100%

#3 wyndkorz P@weł

wyndkorz P@weł

Weteran

• Members
  • 508 postów

Napisano 25 kwiecień 2006 - 20:17

To zależy gdzie mieszkasz. Bo ja jestem z Włocławka i tu jest bardzo dużo dobrych łowisk m.in. J.Głuszyńskie, J.Okonin, J.Skoki I. Jeśli mieszkasz w innym regionie to sorry icon_biggrin.gif
idzie deszcz... :(
będzie leszcz... :)

#4 wyndkorz P@weł

wyndkorz P@weł

Weteran

• Members
  • 508 postów

Napisano 01 maj 2006 - 21:11

Akurat w tych akwenach co wymieniłem jest prawie każdy rodzaj ryby ( podkreślam prawie ). Powiedzcie też czy są w okolicach włocka jakieś stawy hodowlane na kttore warto przyjechac icon_question.gif
idzie deszcz... :(
będzie leszcz... :)

#5 cebula111

cebula111

Szajbus

• Members
  • 1283 postów
  • Zainteresowania:wędkarstwo, siatkówka

Napisano 04 maj 2006 - 18:05

BLIZNO exxtra woda tylko czasmi bardzo kapryśna
Gold Series czy Top Secret oto jest pytanie.

#6 urbichampion

urbichampion

Weteran

• Members
  • 631 postów

Napisano 10 maj 2006 - 11:41

no ja jestem z bydgoszczy i szukam lowiska w okolicach tego miasta, im blizej tym lepiej, a polowic chcialbym wszystko:) nie wazne jakie ryby byle w miare braly:)

#7 artmaniac

artmaniac

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 10 maj 2006 - 21:32

no to najlepiej zalew koronowski, choć jest tam coraz gorzej z rybą to zawsze coś złapiesz.

#8 urbichampion

urbichampion

Weteran

• Members
  • 631 postów

Napisano 11 maj 2006 - 11:16

wiem ze zalew koronowski to lipa, fakt mozna cos zlowic ale to chyba tylko przypadkiem, jakies inne propozycje??

#9 2xk

2xk

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 11 maj 2006 - 17:18

Witam. mnie również interesuje ten temat, gdyż planuję w sierpniu wybrać się na urlop w Bory Tucholskie ( ze Sląska ). Informacje na necie są bardzo skąpę lub wręcz ich nie ma. Probowałem na innych forach lecz zbyt dużo chętnych do podzielenia się swoją wiedzą nie ma ( dosyć dziwne - a raczej nie - polska zawiść !!). Wstęonie mam wytypowany własnie Zalew Koronowski i Wdzydze. Jak ma ktoś ciekawe informacje będę wdzięczny. krzysztof icon_biggrin.gif

#10 matcher

matcher

Weteran

• Members
  • 145 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Militaria, Motoryzacja

Napisano 11 maj 2006 - 17:26

Ja też będę w rejonie Wdzydz Kiszewskich przez ok.1.5 miesiąca(lipiec i sierpień) i tak jak 2 lata temu(tylko wtedy byłem ponad 2 miesiące-długi urlopik icon_cool.gif ) chcę znowu "pomoczyć kija" w tamtych pięknych okolicach!
Rybki tam są nawet niemałe więc już doczekać się nie mogę icon_exclaim.gif icon_twisted.gif
W SIEDEM DNI POWSTAŁ ŚWIAT, A W ÓSMYM... SHIMANO

#11 ciniol

ciniol

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 17 maj 2006 - 20:47

Spróbuj połowić na jeziorach skąpe i grabowiec . Znajdują się ok 15 km. od Grudziądza. na tym pierwszym bierze dobrze leszcz, a na tym drugim jest krap, leszcz i tradycyjnie płoć.

#12 kempas

kempas

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 18 maj 2006 - 20:31

A nie wiecie jak biora na Mełnie ? 2 lata temu dobrze brały leszcze a jak teraz?
Był ktoś ostatnio na rudniku,tarpinie, Grabowcu,na J.Skąpe?- jak brało?

Pozdrawiam grudziadz i okolice!

#13 Kazio

Kazio

Weteran

• Members
  • 347 postów

Napisano 06 maj 2007 - 12:01

Ostatnio... hmm bylem i nic, Nie wiem co sie dzieje. Byłem też na Nowej Wsi (staw hodowlany "Karp") na łódce i przez 6h mialem jedno branie. Każdy, kogo sie pytałem mówił że nędza... najwyżej można złapać katar bo zimno było xD icon_smile.gif

Niedługo mam zamiar pojechac sobie na Grabowiec ale słyszałem ze tam potrzebna jest jakaś dodoatkowa opłata... :/

Pozdrawiam
"Wędkarstwo... ty ry ty ty ty I'm Love it" :D

#14 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Koszkówka, Siłka

Napisano 06 maj 2007 - 12:32

Elo Kazio ...
Też jestem z G-dza, na Grabowiec musisz kupic dodatkowe pozwolenie chyba ulgowe 15zł a dorosły 30zł (ale nie jestem pewny)
Bo jest to jeziorko kołą "Okoń" ...
Jak co jestem pod nr. gg 1471040 interesuje się wszystkim jeziorami z okolic "G-dza" i łowie w każdej wolnej chwili i wiem co siegdzie dziej teak więc jak co mozęmy pogadać ... daj znać na gg pozdr. icon_wink.gif

#15 Malorski19

Malorski19

Weteran

• Members
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, Koszkówka, Siłka

Napisano 06 maj 2007 - 12:33

Pisz nawet jesłi jestem niedostępny mozliwe że jestem niewidoczny albo odpisze później icon_wink.gif

#16 Kazio

Kazio

Weteran

• Members
  • 347 postów

Napisano 07 maj 2007 - 10:31

Apropos tych biletów. Czy moge zakupic samo zezwolenie na Grabowiec?? bez karty wędkarskiej??. Czy potrzebne jest i jedno i drugie.

Słyszałem również że jest cos takiego jak jedniodniowy bilet na Grabowiec. Jeżeli ktoś sie orientuje to proszę o bliższe informacje... icon_smile.gif

Pozdrawiam
"Wędkarstwo... ty ry ty ty ty I'm Love it" :D

#17 Łukasz Bydgoszcz

Łukasz Bydgoszcz

Wędkarz

• Members
  • 91 postów

Napisano 13 maj 2007 - 12:30

CYTAT(urbichampion @ czw, 11 maj 2006 - 14:16) Wyświetl post
wiem ze zalew koronowski to lipa, fakt mozna cos zlowic ale to chyba tylko przypadkiem, jakies inne propozycje??

NO witam cię Krzysiek. Na pocztake jak zalew koronowski to konicznie musisz miec pozwolenie to juz nie jest woda PZW tylko jakis prywaciasz (z torunia) nawiasem wedkarze mowia ze to ks. Rydzyk, ale nie wiem ile w tym prawdy. Wiec pozwolenie obowiazkowe kontrola codzienna i to w roznych zakamarkach policja+ ktoś .Dzierżawca Zalewu Koronowskiego Pan Jacek Kaczmarek z firmy Salar ustalił ceny pozwoleń wędkarskich na sezon 2007. Wynoszą one odpowiednio: 110 zł dla połowów z brzegu jeziora i 170 zł dla połowów z łodzi. Pozwolenia dostępne są sklepach wędkarskich oraz w Zakładzie Wulkanizacyjnym na ul. Kotomierskiej w Koronowie i w Sklepie Wielobranżowym w Srebrnicy.

Teraz najwazniejsze RYBY
Ja łowie tam juz od 5 lat i jak czytam takie posty ze zalew koronowski to lipa to az mi sie drobne w kieszeni niezgadzaja.
Polecam takie łowiskajak:
1.Sokola kuźnica przy skarpie i w zatoce koło osrodka byłego FOTONU jakie tam ryby:
Nocka LESZCZ ładny od 0.5kg do 3kg, wegorzyk i moja najlepsza rybka sandacz na martwą rybke
2. Srebnica spining koło portu jachtowego az do tamy okoniejak trzeba i szczupak
3. Tylna góra tam już trzeba z łodzi jest tam porcik taki mamły dla łodzi wędkarskich piekny leszcz i medalowe płocie
tu masz link do mapki zalewu http://www.zalewkoro...p...8&Itemid=27 i jakies tam podstawowe informacje jak cos to wal na meila Pozdrowiena Łukasz

#18 rswdobre

rswdobre

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 21 lipiec 2007 - 12:43

CYTAT(urbichampion @ wto, 25 kwi 2006 - 22:36) Wyświetl post
czy zna ktos jakies jezioro w kujawsko-pomorskim, w ktorym warto polowic??

dobre jeziorko jest w Dobrem Kujawski

#19 Mekamil

Mekamil

Weteran

• Members
  • 218 postów

Napisano 21 lipiec 2007 - 16:35

Kromszewickie i Chodeckie. Okonia mnóstwo i to całkiem sporego także. Do tego węgorz i mnóstwo wszelkiej białej ryby. Jedynie na szczupaki liczyć nie można.
Pozdrawiam,
Mekamil

#20 piciu82

piciu82

Wędkarz

• Members
  • 34 postów

Napisano 06 kwiecień 2008 - 16:24

no ja na chodeckim w swoim zyciu narazie 2 szczupaki zlapalem we wrzesniu ostatnio ale przerwe w wedkowoaniu z 6 lat mialem okoni tez pare na splawik i spinnig wyciagnalem, na tych jeziorach jest jeszcze leszcz,ploc, ukleja pare lat temu kolega ladne liny ciagnal. ale jak ktos chce przyjechac na weekend i okazy swojego zycia zlapac to raczej nie, bo moze byc tak ze nic sie nie zlapie icon_wink.gif .

pozdro

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych