Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kanał Izbowa Łacha

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 petros

petros

Weteran

• Members
  • 397 postów

Napisano 11 maj 2010 - 18:29

Jesli ktos Łowil na tym kanale kolo Nowego Dworu Gdańskiego prosze o info. Chodzi mi o drapieznika. Słyszalem wiele dobrych slow o tej wodzie co do szczupaka i...suma.

#2 artur1973n

artur1973n

Wędkarz

• Members
  • 18 postów

Napisano 23 maj 2010 - 17:15

CYTAT(petros @ wto, 11 maj 2010 - 21:29) Wyświetl post
Jesli ktos Łowil na tym kanale kolo Nowego Dworu Gdańskiego prosze o info. Chodzi mi o drapieznika. Słyszalem wiele dobrych slow o tej wodzie co do szczupaka i...suma.

Cześć. Ja kiedyś sporo łowiłem na tej wodzie. Powiedzmy, że skończyłem tam łowić 4 lata temu z powodu rozpoczęcia wypraw na dorsza i konieczności wnoszenia dodatkowych opłat ( jestem z Elbląga). Wyniki były rózne - ale woda jest piękna, chociaż kapryśna. Łowiłem tam około 5 lat i stwierdziłem, że jest to bardzo kapryśna woda i wymaga sporych umiejętności, nęcenia, no i szczęścia - jednym słowem, albo nie złowisz nic, albo małe sztuki z marszu - albo będziesz te połowy pamiętał do końca życia. Ja łowiłem tam karpie ( do 5 kg - choć są większe), szczupak 7 kg ( sporo mniejszych), węgorz ( 2,60 i 2,20 ), mniejszego chyba jak 1,5 kg tam nie ma, no i jesienią trafiały się miętusy. Co do suma to jest tam na pewno - ja sam złowiłem niewymiarowych kilka, ale kolega przy mnie wyjął takiego 6-7 kg, a wędkarze obok 10-12 kg - te widziałem na własne oczy - opowieści krążą o większych. Jest też piękny sandacz, ale nei złowiłem. Któregoś dnia w słoneczną pogodę wszedłem na drzewo tuż przy moście i spojrzałem na głebinę - prawie zawał tuż pod wierzchem widać było ponad 10 sztuk wielkości około metra prawdopodobnie sandaczy, ale na nic nie reagowały.

#3 thomas30

thomas30

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 19 czerwiec 2011 - 14:32

witam jest to bardzo kaprysna woda trzeba tam duzo necic zeby polowic sa tam duze sumy i szczupaki karpie sandacze leszcze okonie w lipcu wybieram sie nad ta wode polowic suma kumpel tam zlapal 17 kg i sporo mniejszych dobra przyneta to watroba i martwa rybka albo filet osobiscie mialem na kiju 2 duze sumy i nic nie moglem zrobic ciagnal tak jak bym auto zachaczyl tak to lapalem tam male 5 -6 kg w tamtym roku bral na poczatku lipca sporo tam zarybiali ostatnimi latami karpie sumy piekna woda nie mam mozliwosci lowienia caly czas bo mieszkam za granica

#4 mis2900

mis2900

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 20 czerwiec 2011 - 13:07

A jak wygląda tam sytuacja z zaczepami ? Bo slyszalem ze jest zle ...

A drugie pytanie ile tam jest stanowisk ? Dużo wedkarzy tam łowi ? W weekend wszyscy sie mieszczą ? icon_razz.gif Czy trzeba byc juz o 4.00 zeby zając miejsce ?

Pozdrawiam

#5 Guest_wind_*

Guest_wind_*
  • Guests

Napisano 20 czerwiec 2011 - 16:32

CYTAT(mis2900 @ pon, 20 cze 2011 - 14:07) Wyświetl post
A jak wygląda tam sytuacja z zaczepami ? Bo slyszalem ze jest zle ...

A drugie pytanie ile tam jest stanowisk ? Dużo wedkarzy tam łowi ? W weekend wszyscy sie mieszczą ? icon_razz.gif Czy trzeba byc juz o 4.00 zeby zając miejsce ?
Pozdrawiam

Dołączę się do pytania kolegi, i podpowiedzcie gdzie szukać dobrych miejscówek.

#6 thomas30

thomas30

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 20 czerwiec 2011 - 18:51

witam z zaczepami nie jest zle nigdy mi sie nie zdazylo zebym zachaczyl o cos raz tylko mialem branie suma i wjechal mi prosto w jakies zatopione korzenie ale to bylo noca w niektorych miejscach jest sporo lisci dobre miejscowki wedlug mnie sa zaraz na poczatku kolo tego zwalonego drzewa mialem tam najlepsze efekty brania zaczynaly sie od godziny 22 lub pozniej ja zawsze lowie od strony pola tylko tam przejsc to jest porazka bo droga jest zarosnieta autem nie ma mozliwosci wjechac kiedy zajechalem prawie nikogo nie bylo kiedys pare lat tamu pelno tam przyjezdzalo ludzi teraz jest spokoj i nawet lepiej moje wedkowanie rozpoczne po 20 lipca 2 tygodniowa zasiadka na suma karpia leszcza ryba tam jest tylko trzeba jezdzic i trafic z pogoda lowie tam z 15 lat wiecej info to mój skype angiiee2(ania) jak ktos bedzie mial chec to niech sie odezwie pozdro

#7 thomas30

thomas30

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 22:38

CYTAT(petros @ wto, 11 maj 2010 - 21:29) Wyświetl post

Cześć. Ja kiedyś sporo łowiłem na tej wodzie. Powiedzmy, że skończyłem tam łowić 4 lata temu z powodu rozpoczęcia wypraw na dorsza i konieczności wnoszenia dodatkowych opłat ( jestem z Elbląga). Wyniki były rózne - ale woda jest piękna, chociaż kapryśna. Łowiłem tam około 5 lat i stwierdziłem, że jest to bardzo kapryśna woda i wymaga sporych umiejętności, nęcenia, no i szczęścia - jednym słowem, albo nie złowisz nic, albo małe sztuki z marszu - albo będziesz te połowy pamiętał do końca życia. Ja łowiłem tam karpie ( do 5 kg - choć są większe), szczupak 7 kg ( sporo mniejszych), węgorz ( 2,60 i 2,20 ), mniejszego chyba jak 1,5 kg tam nie ma, no i jesienią trafiały się miętusy. Co do suma to jest tam na pewno - ja sam złowiłem niewymiarowych kilka, ale kolega przy mnie wyjął takiego 6-7 kg, a wędkarze obok 10-12 kg - te widziałem na własne oczy - opowieści krążą o większych. Jest też piękny sandacz, ale nei złowiłem. Któregoś dnia w słoneczną pogodę wszedłem na drzewo tuż przy moście i spojrzałem na głebinę - prawie zawał tuż pod wierzchem widać było ponad 10 sztuk wielkości około metra prawdopodobnie sandaczy, ale na nic nie reagowały.

kolego w jakies czesci lowiles te karpie i na co braly ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych