Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sierakowice -staw Hodowlany

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 kozi

kozi

Weteran

• Members
  • 103 postów

Napisano 12 kwiecień 2010 - 18:37

czesc, chcialbym sie zapytac, czy staw hodowlanyU STASZKA W GLIWICACH woj.Śląskie jest juz otwarty?? staw jest w gminie sierakowice

Użytkownik kozi edytował ten post 13 kwiecień 2010 - 13:02

#2 robsonpan

robsonpan

Wędkarz

• Members
  • 18 postów

Napisano 12 kwiecień 2010 - 18:43

tego nie wiem ale zmień nazwę postu. Dodaj najlepiej miejscowość i województwo bo nie wróżę Ci rzeszy opowiadających.
pozdrawiam

#3 kozi

kozi

Weteran

• Members
  • 103 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 08:01

czy nikt nie wie?

#4 yankol

yankol

Weteran

• Members
  • 103 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 08:05

A ja mam takie pytanie: co tam można połapać? Jest tam pstrąg? I jak kształtują się ceny za wędkę i za kg ryby.
Loża szyderców...

#5 kozi

kozi

Weteran

• Members
  • 103 postów

Napisano 15 kwiecień 2010 - 17:41

karpie, szczupaki karasie najwiecej karasi i chyba sandacze te sa i wegorze
karp 10zl/kg
karasie 5zl/kg

Użytkownik kozi edytował ten post 15 kwiecień 2010 - 19:36

#6 michu1234

michu1234

Weteran

• Members
  • 405 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 06:11

karaś 5 zł ktoś to w ogóle jada

#7 kozi

kozi

Weteran

• Members
  • 103 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 09:34

jak ja lowie to wypuyszczam karasie chyba ze sa okazale, a tam sa takie, karpie biore ale nie bykole tylko takie 2kg

#8 kozi

kozi

Weteran

• Members
  • 103 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 09:35

A KTO JEŻDZI NA TEN STAW U ROMANA?

#9 Unknownman

Unknownman

Weteran

• Members
  • 233 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 11:24

ja byłem tam raz w zyciu i nie polecam...

#10 kozi

kozi

Weteran

• Members
  • 103 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 15:23

dlaczego?? ja bylem tam 6 razy i bardzo mi sie podobalo, branie za braniem

#11 bercikZabrze

bercikZabrze

Weteran

• Members
  • 356 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 18:29

CYTAT(kozi @ pon, 12 kwi 2010 - 21:37) Wyświetl post
czesc, chcialbym sie zapytac, czy staw hodowlanyU STASZKA W GLIWICACH woj.Śląskie jest juz otwarty?? staw jest w gminie sierakowice

Podaj adres gdzie ten zbiornik :!: jak gliwice to mnie interesuje

#12 michu1234

michu1234

Weteran

• Members
  • 405 postów

Napisano 16 kwiecień 2010 - 19:14

na radzie w sosnicowicach kierujesz sie na kedzierzyn-kozle na łuku w sierakowicach jest szkola a przednia skrecasz w prawo masz jedne stawy, a nie skrecajac jedziesz 1 km i po lewej stronie masz drugie

#13 kapusta

kapusta

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 24 sierpień 2010 - 20:09

Byłem teraz to dosłownie branie za braniem icon_wink.gif 0.5 -0.65 kg karasie ;D bardzo ładnie biorą także karpie podchodzące pod 8-10 kg .

#14 kapusta

kapusta

Wędkarz

• Members
  • 10 postów

Napisano 05 wrzesień 2010 - 18:19

wczoraj znów byłem icon_wink.gif lecz połów nie udany ;/ 1 branie na spławik ;D karp podchodzący pod 10 kg lecz się szybko zerwał i spławik z dużą moca uderzył w mój samochód i mam po tym pamiątke ;D ale na przeciwko 2 Gosci miało branie za braniem z tego co było widać to 6 karpi conajmniej po dobre 7/10 kg icon_biggrin.gif

#15 teamkarp

teamkarp

Początkujący

• Members
  • 3 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 16:24

CYTAT(kozi @ pią, 16 kwi 2010 - 12:35) Wyświetl post
A KTO JEŻDZI NA TEN STAW U ROMANA?

Witam, ten zbiornik to nie porozumienie hmm stop nie zbiornik tylko właściciele a dokładnie właścicielka po prostu ta kobieta jest psychiczna ! Przyjechaliśmy na łowisko w dwóch na dzień dobry zostawiliśmy ok 100zl, wędka 7,5zl x 6 + inne zakupy , przy płaceniu zadajemy pytanie czy są tu fajne duże karpie odpowiedź kobiety "tak jeden" już na wejściu miłe powitanie nowych klientów icon_sad.gif ale jedziemy na stanowisko i się rozkładamy zwykła mata karpiowa , mata karpiowa do odhaczania , podbierak karpiowy lekarstwa wszystko co ma prawdziwy karpiarz no i łowimy i większość dnia nic ludzi sporo ,w końcu branie wyholowałem karpia 11,5kg zeszło się kilku pobocznych wędkarzy by poobserwować, w końcu karp trafił do maty do odhaczania , karp odhaczony rany popsikane i próba zrobienia zdjęcia i się zaczęło wariatka zaczęła ryczeć z drugiego końca łowiska przyleciała była bardzo nie mila, ubliżała chciała nas wyrzucić z łowiska dlatego że chcieliśmy zdjęcie z rybą zrobić, nie pozwoliła zwarzyć ryby co i tak zrobiliśmy, nienormalna idiotka ! Wędkarze co się zeszli poobserwować pytają się ja o co jej chodzi to ich opierdzieliła co się wtrącają jak sprawa ich nie dotyczy. Po tej scenie 3 auta się spakowały i odjechały i jak by nie to ze piliśmy piwo to tez tak byśmy zrobili ale przez % byliśmy zmuszeni siedzieć icon_sad.gif! Jakiś czas później wędkarz na drugiej stronie tez złapał fajnego karpia i babsztyl zaraz tam poleciał nie słyszałem aby wrzeszczała ale wędkarz się spakował i pojechał . Łowisko otwarte do 20 o 19.20 zaczeliśmy się pakować ale ze wcześniej było oberwanie chmury burza i ulewa wszystko mokre wiec pakowanie nie szło za szybko o 20 zostało nam krzesło i 3 torby do wrzucenia do auta ale o 20.03 wariatka już przyleciała i ryczała ze staw otwarty do 20 a my się opierdalamy z tym pakowanie i nie powinno nas już tam być i mamy się ruszać . Totalny szok i nieporozumienie nie polecam tego zbiornika nikomu w regionie naprawdę jest sporo stawów komercyjnych i nikt nigdzie nie robi problemy z zrobieniem sobie zdjęcia z rybą bo w końcu o to w tym chodzi i nigdzie wędkarz nie jest tak chamsko traktowany . OMIJAJCIE TE LOWISKO!!

#16 mariusz0123

mariusz0123

Początkujący

• Members
  • 1 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 01:19

Potwierdzam słowa kolegi wyżej i inne negatywne opinie dotyczące tego miejsca. Organizacja tego "łowiska" to dno i kilometr mułu. Szkoda, że stare, prawdziwe, sierakowickie Łowisko u państwa Dylla pod Gliwicami już nie funkcjonuje.. można za to podjechać na (jak zawsze) przepyszną rybę smażoną do ich smażalni, gdzie ostatnio otworzyli nawet wędzarnie. Ponadto można pochodzić po zadbanych obiektach, a właściciele nie mają z tym żadnego problemu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych