Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaxon

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 Lisek

Lisek

Wędkarz

• Members
  • 23 postów

Napisano 17 wrzesień 2010 - 12:07

Ja dorzucę swoje 3 grosze- posiadam dwie wędki JAXON. Pierwsza z nich to jakiś stary teleskop 3m który uzywałem do spławika (modelu nie podam bo nie pamiętam) i nigdy krzywych akcji z nim nie było. Ostatnio nabyłem spinning XT-PRO New Generation 2,40m 5-25 cw i powiem że jest rewelacyjny, świetnie pracuje a wykonanie - polecam obejrzeć w sklepie icon_smile.gif Co do kołowrotków to nie będę się wypowiadał bo posiadam tylko jeden, stary i praktycznie nie używany... Co do pozostałego sprzętu.. no cóż - zakupiłem okulary polaryzacyjne i są super jak na 28 zeta ale odłamała mi się "rączka" (skleiłem kropelką i jest znowu git). To tyle z mojej strony. Pozdrawiam i proponuję aby na temat sprzętu danej marki wypowiadały się osoby, które faktycznie ten sprzęt użytkują. icon_wink.gif

#62 Lisek

Lisek

Wędkarz

• Members
  • 23 postów

Napisano 18 wrzesień 2010 - 07:09

Witam ponownie! Przypomniała mi się ważna sprawa - przestrzegam przed haczykami z przyponami JAXON!!! To prawdziwa lipa z jaką miałem do czynienia ze strony tejże firmy - same się rozwiązują...

#63 ProCarp

ProCarp

Weteran

• Members
  • 500 postów

Napisano 18 wrzesień 2010 - 16:34

Ja powiem tak że wędki jaxona z tych wyższych serii np x pro lub eternum są wyśmienite sam takie posiadam.Co do innych akcesorii to także nie jest źle.Ja tam większość drobiazgów typu śruciny posiadam z jaxona.Każdy tak mówi że jaxon to szajs w większości sa to ludzie którzy kupują najtańsze rzeczy.Wiadomo że seria jaxon adventure nie będzie dorównywała innnym firmą.Polacam nowy katalog jaxona zobaczycie sobie ile rzeczy macie z jaxona

#64 Lisek

Lisek

Wędkarz

• Members
  • 23 postów

Napisano 19 wrzesień 2010 - 21:10

Zapomniałem jeszcze dodać, że posiadam kalosze JAXON'a - takie zwykłe, czarne za 44 zł z allegro razem z przesyłką icon_wink.gif Są miękkie, lekkie, wygodne, używam ich na ryby i grzyby póki co - odpukać - nie przedziurawiły się. Mogę je spokojnie polecić icon_smile.gif

#65 bartekmatys

bartekmatys

Wędkarz

• Members
  • 12 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 19:07

ja mam kilka nawet sporo kreciolow jaxona i sa dobre na wedziska tez nie narzekam poza w jednej przelotki ale YORK to jest dopiero porazka icon_evil.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych