Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łowiska W Okolicach Miast Sokołów Podlaski, Węgrów, Siedlce

74 odpowiedzi w tym temacie

#41 Liroff

Liroff

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 05 maj 2010 - 09:24

CYTAT(Tricu @ wto, 04 maj 2010 - 22:56) Wyświetl post
Liroff na tym Kupientynie to strasznie cienko, prawie bezrybie nie polecam. Lepiej do Sterdyni jechać na zalew albo do Węgrowa.

Tricu masz racje nie jest tam tak dobrze jak na innych łowiskach w tym regionie, ale są miejsca w których są naprawdę przyzwoite rybki icon_wink.gif Ostatnio typ wyciągał płocie ok. 1 kg, jedna za druga.. Mi się dzisiaj nie poszczęściło icon_sad.gif Marna pogoda, sporo lalo (od 3 do 8 z minutami) i silny wiatr.. Mimo wszystko udało się mi i mojemu koledze wyciągnąć parę okoni i płotek icon_wink.gif
A spinning był dzisiaj bezużyteczny icon_neutral.gif

Pozdrawiam

#42 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 05 maj 2010 - 09:45

Powiem Ci że warto jeszcze jechać do Repek na ten staw koło ulicy, podobno ładna płoć bierze bo rozmawiałem z miejscowymi.

#43 Liroff

Liroff

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 05 maj 2010 - 15:30

W Repkach jeszcze nigdy nie łowiłem. Jak pogoda dopisze to w ten weekend się tam wybiorę icon_razz.gif

#44 krzych77

krzych77

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 12 maj 2010 - 09:11

może trochę nie na temat ,ale powtórzę pytanie czy ktoś może ostatnio łowił na Bugu lub na zalewie w Sterdyni lub Węgrowie? Jakieś wyniki??? Z góry dzięki za info .pozdro

#45 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 12 maj 2010 - 09:23

Ja łowiłem na Sterdyni i Węgrowie ale średnio pare płotek ale trzeba duzo zanety zeby coś wlazlo.

Na Bug wybieram się w weekend bo woda już jest okej icon_smile.gif

#46 SET

SET

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 12 maj 2010 - 18:27

Witam
Ja byłem nad Bugiem w niedziele na 3 godzinki wieczorem powędkować. Woda jest jeszcze wysoka przynajmniej na wysokości Mielnika. Biała ryba nie brała wcale ale za to po zmroku złowiłem ładnego Miętusa 50cm.
Może dalej w dół rzeki sytuacja jest już opanowana.

Tricu w które konkretnie miejsce jedziesz ?

PZDR

#47 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 12 maj 2010 - 22:00

Mam wyruszyć gdzieś w okolice Wirowa na jakies starorzecze, można sie ustawić znowu icon_smile.gif

#48 SET

SET

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 13 maj 2010 - 19:17

CYTAT(Tricu @ czw, 13 maj 2010 - 01:00) Wyświetl post
Mam wyruszyć gdzieś w okolice Wirowa na jakies starorzecze, można sie ustawić znowu icon_smile.gif

W dół rzeki czyli poniżej miejscowości Mołożew Wieś jest taki bardzo ciasny i wąski, ale za to ostry zakręt.
To dla mnie potencjalna miejscówka, lecz z batem to będziesz miał tam dużo pracy.
Dużo spokojniejszych miejsc wydaje się być na wcześniejszym zakręcie, widać tam 5 ciekawych zatoczek do obłowienia.
To starorzecze w Wirowie też może być ciekawe i przede wszystkim bardzo blisko, ode mnie to niecałe 90km.
Spox Tricu pojedziemy na Bug w czerwcu, bo ja w ten weekend już ustawiony jestem też nad tą sama rzekę tylko wyżej.
Jadę sprawdzić jak tam stare miejscówki, tylko się obawiam że woda jeszcze nie opadła i poziom jest jeszcze trochę za wysoki.
PZDR

#49 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 13 maj 2010 - 23:28

Ja wiem że w Wirowie jest już okej i w tych okolicach od miejscowych znajomych icon_smile.gif Więc trzeba ruszyć na Bug w weekend a po połowach napisać jak wyniki hehhe icon_wink.gif

#50 Bogard

Bogard

Wędkarz

• Members
  • 38 postów

Napisano 18 maj 2010 - 10:13

Węgrowski karp jak myślicie dużo tam takich? Można tam się nastawiać na karpia?

#51 krzych77

krzych77

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 18 maj 2010 - 16:13

Panowie jak po weekendzie ,ktoś się skusił na wędkowanie ? Jakieś wyniki ? A czy ktoś może wędkował na starorzeczu w Rytelach? jaka ryba dominuje chodzi mi o łowienie na spławik, na co sie tam nastawiac ? z góry dzięki za info .pozdro.

#52 Tomek5000

Tomek5000

Weteran

• Members
  • 208 postów

Napisano 18 maj 2010 - 18:51

CYTAT(krzych77 @ wto, 18 maj 2010 - 19:13) Wyświetl post
Panowie jak po weekendzie ,ktoś się skusił na wędkowanie ? Jakieś wyniki ? A czy ktoś może wędkował na starorzeczu w Rytelach? jaka ryba dominuje chodzi mi o łowienie na spławik, na co sie tam nastawiac ? z góry dzięki za info .pozdro.

W rytelach jeśli woda nie opadła ze spławiczkiem chyba nie ma co się wybierać. Brała głownie płoć, czasemc lin i karaś, ostatnio jak byłem rybka pływała po polu i na rozlewiskach, zero brań czy nawet skubnięć ale to było jak pisałem cposta wyżej.

#53 SET

SET

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 18 maj 2010 - 22:40

CYTAT(Bogard @ wto, 18 maj 2010 - 13:13) Wyświetl post
Węgrowski karp jak myślicie dużo tam takich? Można tam się nastawiać na karpia?

O ile mi wiadomo karpia w tym zalewie nie brakuje, powiedzieć chyba można że to właśnie on dominuje na tym zbiorniku.

Byłem w weekend na Bugu, tylko Krąpie i Leszcze brały z gruntu w pełnym nurcie i o godzinie 18,00 złowiłem małego Sumka icon_sad.gif wziął na jednego czerwonego robaka. Nic konkretnego się nie dzieje, bo jednak poziom wody za wysoki trochę.
Wszystkie ryby oczywiście won do wody, żebyśmy się zobaczyli jeszcze za parę lat.

Użytkownik SET edytował ten post 18 maj 2010 - 22:54

#54 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 27 maj 2010 - 10:14

Był ktoś w Rytelach albo gdzieś na starorzeczu Bugu jakoś niedawno? Jak efekty na żywca i spławik?

#55 Tomek5000

Tomek5000

Weteran

• Members
  • 208 postów

Napisano 30 maj 2010 - 09:47

CYTAT(Tricu @ czw, 27 maj 2010 - 13:14) Wyświetl post
Był ktoś w Rytelach albo gdzieś na starorzeczu Bugu jakoś niedawno? Jak efekty na żywca i spławik?

Znajomy mi mówił że jakimś cudem do tego starorzecza przywóz nie rytele tego pierwszego dostały się leszcze, w dołku zdechł taki 6kg i podobno że jest zalane nieżle. Miejscowi sprzedają je jak popadnie po 2zł od sztuki takie po 2, 3kg:(.

#56 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 30 maj 2010 - 13:54

Na wszystkim dziady chcą zarobić ;/ szkoda że tam straż rybacka nie sciga za siatki itp...

#57 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 31 maj 2010 - 12:18

Szukam osoby z okolic Sokołowa chętnej do wyjazd na któreś ze starorzeczy Buga. Chodzi mi głównie o spiningowanie.

#58 SET

SET

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 06 czerwiec 2010 - 12:09

SIEMASZ
A powiedz Tricu posiadasz ponton ?

#59 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 12 czerwiec 2010 - 00:00

Niemam, ale po co ponton jak ma się wodery po szyje icon_biggrin.gif Jak chcesz set to moge cie zabrać na ładne szczupaki w okolicach drochiczyna i jestem w stanie zagwarantować praktycznie że coś złowimy icon_wink.gif

Użytkownik Tricu edytował ten post 12 czerwiec 2010 - 09:18

#60 krzych77

krzych77

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 15 czerwiec 2010 - 18:32

wędkuje może ktoś regularnie na zalewie w Węgrowie lub na zalewie w Sterdyni?bierze coś?, jakieś wyniki?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych