Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łowiska W Okolicach Miast Sokołów Podlaski, Węgrów, Siedlce

74 odpowiedzi w tym temacie

#21 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 17:52

A na jakieś stawy ruszasz? Z kad jestes? Chce sie wybrać żeby coś złowić w przyszły weekend polecicie cos w okolicy?

#22 Afghan

Afghan

Wędkarz

• Members
  • 72 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 17:58

Jestem z Kosowa Lackiego. Na stawy to tak średnio, jestem zwolennikiem rzek, no ale czasem się zdarza, że i na stojącej wodzie wędkuję. Byłem w sobotę wieczorem na takim nie dużym stawie to troszkę karasi połapałem. Jakoś wolę na rzece, nie wiem czemu, poza tym sprzęt głównie mam rzeczny. Jak się poprawi na bugu to zapraszam icon_smile.gif póki co marnie. Może kiedy do tej Sterdyni się wybiorę, ale ostatnio nie mam za bardzo czasu. Jest jeszcze w miescowości Przewóz taki spore jeziorko, mogę podać namiary.

Użytkownik Uklejowy_magik edytował ten post 25 czerwiec 2014 - 16:36

#23 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 18:20

Możesz podać i napisz coś o tym łowisku.

#24 Afghan

Afghan

Wędkarz

• Members
  • 72 postów

Napisano 27 kwiecień 2010 - 18:34

Na tym łowisku łapałem kiedyś karasie, słyszałem o tym, że łapali liny, karpie, leszcze. No ale teraz nie wiem jaka jest sytuacja, bo dawno tam nie byłem.
Jadąc od Kosowa Lackiego, przejeżdżamy przez miejscowości Olszew, Ceranów. Od miejscowości Ceranów jakieś hmm, 5 km jest po prawej bar Oaza i dość duża stacja paliw i dosłownie za stacją paliw z 50 m jest droga w lewo. Skręcamy tam, jedziemy jakieś 150 m i dojeżdżamy do skrzyżowania i tam skręcamy w lewo. Jedziemy tą drogą i po jakichś 200 m skręcamy w prawo na taką żwirową drogę po której dojedziemy właśnie do tego jeziorka. Jezioro jest naprawdę spore, bo w długości to ma pewnie ok 2 km.

Użytkownik Uklejowy_magik edytował ten post 25 czerwiec 2014 - 16:37

#25 SET

SET

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 28 kwiecień 2010 - 21:12

CYTAT(Tricu @ wto, 27 kwi 2010 - 20:52) Wyświetl post
A na jakieś stawy ruszasz? Z kad jestes? Chce sie wybrać żeby coś złowić w przyszły weekend polecicie cos w okolicy?

Też się zastanawiam, gdzie by tu na majówkę?
I chyba wyjdzie na to, że pojadę na Wisłę gdzieś w dól od Góry Kalwarii.
Jest też opcja, żeby sprawdzić jak tam rzeka Biebrza. Nie byłem tam nigdy. Tylko jest pytanie od którego momentu rzeka przechodzi we władanie okręgu mazowieckiego. Wie ktoś?

#26 Afghan

Afghan

Wędkarz

• Members
  • 72 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 06:02

Tutaj coś powinno być -->
http://ompzw.pl/okre...wiecki,162.html

#27 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 10:59

Set a może ja wezmę Szfagra i umówimy się razem gdzieś na Wisłę ekipą? Pozdrawiam

#28 Asparuh93

Asparuh93

Weteran

• Members
  • 456 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 15:47

A jak z drapieznikiem na Bugu ? Widac cos ? Wybieram sie na majowke w okolice Drohiczyna i chcialem pospacerowac ze spinningiem.

#29 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 16:06

Podobno na Bugu płoć skubie ale jak z drapieżnikami to nie mam pojęcia ale w Drohiczynie jest gdzie pochodzić ze spinem.

#30 SET

SET

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 19:14

Spox możemy, albo ja tam przyjadę do was nad zalew.
Sprawa wygląda tak, że ja wyjeżdżam w piątek w nocy żeby mieć miejscówkę na sobotę.
Chyba jednak nad Wisłę bym wolał. Konkretnie to możemy wybrać miejscówkę.

Użytkownik SET edytował ten post 29 kwiecień 2010 - 19:21

#31 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 19:19

No ja na zalew do Węgrowa sie wybieram z batem w sobotę lub do Sterdyni co ty na to?

Użytkownik Tricu edytował ten post 29 kwiecień 2010 - 19:22

#32 SET

SET

Wędkarz

• Members
  • 47 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 19:23

CYTAT(Tricu @ czw, 29 kwi 2010 - 22:19) Wyświetl post
No ja na zalew do Węgrowa sie wybieram z batem w sobotę lub do Sterdyni co ty na to?

Niedziela - poniedziałek bardziej mi pasuje. To może na sztywno w następny weekend się ustawimy.
A i patrzyłem że Sterdynia to pod okręg mazowiecki podlega. I tu jest zonk.

Użytkownik SET edytował ten post 29 kwiecień 2010 - 19:26

#33 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 29 kwiecień 2010 - 19:28

Jest porozumienie icon_smile.gif można łowić tam bo sprawdzali mi karte ostatnio na tym łowisko i mówili na czym to polega. Mozemy łapać ;p

KTOS CHETNY WIECEJ???? W NAJBLIZSZA NIEDZIELE RANO JEDZIEMY NA ZALEW DO WEGROWA. JESLI TAK TO PISAĆ icon_smile.gif

Użytkownik Tricu edytował ten post 29 kwiecień 2010 - 20:44

#34 Tomek5000

Tomek5000

Weteran

• Members
  • 208 postów

Napisano 02 maj 2010 - 13:26

CYTAT(Afghan @ wto, 27 kwi 2010 - 20:58) Wyświetl post
Jestem z Kosowa Lackiego. Na stawy to tak średnio, jestem zwolennikiem rzek, no ale czasem się zdarza, że i na stojącej wodzie wędkuję. Byłem w sobotę wieczorem na takim nie dużym stawie to troszkę karasi połapałem. Jakoś wolę na rzece, nie wiem czemu, poza tym sprzęt głównie mam rzeczny. Jak się poprawi na bugu to zapraszam icon_smile.gif póki co marnie. Może kiedy do tej Sterdyni się wybiorę, ale ostatnio nie mam za bardzo czasu. Jest jeszcze w miescowości Przewóz taki spore jeziorko, mogę podać namiary.

A byłem przy okazji na tym łowisku w miejscowości przywóż. Zajechałem 1maja ok 12h od strony tej żwirowej drogi dało się spokojnie autem dojechać pod samą wodę jednak wędkarzy sporo było i tylko połaziłem ze dwie godzinki ze spinem na początku do tego spłyewu (kanału ) idącego do wału.
Efekt:
6 okonków i jeden szczupaczek jako przyłów 30cm, wszystko w wodzie.
Na tym starorzeczu można łowić i bez karty bo to woda wiejska jak się dopytałem więc nie mogą tam kontrolować, ten Pan który mi to mówił jest wczasowiczem z Warszawy i zdradził mi małą tajemnicę icon_sad.gif.
Miejscowi załatwiają wszystkie sprawy z rybą wyciągniętą siatami z tej wody przyczym jest tam głęboko i oczywiście wszystkiego nie wyłapią ale ponoć krypy pełne przed wyjazdem do miasta.
Potem pojechałem wioskę dalej na działkę znajomych moich znajomych jest tam też starorzecze ale mniejsze.
Tam nastawiłem się na białą rybkę z zerowym efektem, znajomi na żywca wyciągneli dziś rano 4 szczupaki tak od 35 do 50 cm. Woda strasznie wylała i miejscowi rybkę zbierają po polach, syn znajomego mówił że karasia 1,5 kg wyjeli z pola i jeszcze sporo zostało. Szkoda.
Wypad uważam za udany. Jutro może gdzieś jeszcze ruszę. Pozdrawiam.

Użytkownik Tomek5000 edytował ten post 02 maj 2010 - 13:27

#35 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 03 maj 2010 - 10:32

Dzięki za informacje o zbiorniku.

#36 krzych77

krzych77

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 04 maj 2010 - 17:48

Czy ktoś próbował już może wędkowac na Bugu w tych okolicach Wirów ,Mołożew,Drohiczyn ?Lub może coś słyszał ?chodzi mi głównie o białą rybę ,jakieś efekty? Z góry dzięki !

#37 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 04 maj 2010 - 18:31

Podobno wysoka woda jeszcze, ale sam się chce wybrać na Bug niedługo. Ma ktoś jakieś info aktualne?

#38 Liroff

Liroff

Początkujący

• Members
  • 8 postów

Napisano 04 maj 2010 - 19:23

CYTAT(krzych77 @ wto, 04 maj 2010 - 20:48) Wyświetl post
Czy ktoś próbował już może wędkowac na Bugu w tych okolicach Wirów ,Mołożew,Drohiczyn ?Lub może coś słyszał ?chodzi mi głównie o białą rybę ,jakieś efekty? Z góry dzięki !

Krzych77 Jak na razie woda jest wysoka. Mój kolega wczoraj był, złapał ok. 14 płoci.

Ja wybieram się jakoś jutro, albo w czwartek na zalew koło Kupiętyna, mam nadzieje że uda się coś wyjąć icon_smile.gif

P.S

A propos miejscówki to ostatnio ryba dobrze brała w Sokołowie na jeziorku koło ul. Wiejskiej.

Pozdrawiam.

#39 Asparuh93

Asparuh93

Weteran

• Members
  • 456 postów

Napisano 04 maj 2010 - 19:33

Bylem na majowce na Bugu i jedyne atrakcje to zerujace Bolek icon_wink.gif Ani pukniecia przez 3 dni...

#40 Tricu

Tricu

Weteran

• Members
  • 167 postów

Napisano 04 maj 2010 - 19:56

Liroff na tym Kupientynie to strasznie cienko, prawie bezrybie nie polecam. Lepiej do Sterdyni jechać na zalew albo do Węgrowa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych