Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wolne Miejsca Na Jednostce - Ogłoszenia Prywatne

leba 2016

979 odpowiedzi w tym temacie

#41 GEO

GEO

Początkujący

• Members
  • 5 postów

Napisano 11 maj 2011 - 16:59

CYTAT(Marcin Legionowo @ wto, 10 maj 2011 - 00:05) Wyświetl post
Poszukuję jednego wolnego miejsca na sobotę 21 maja, żonka kazała mi zniknąć, będę wdzięczny za info.
Pozdrawiam Marcin

mam wolne miejsce na kuter na sobotę (14 maj) do władka - znajomemu coś wypadło
kontakt na priv

Użytkownik GEO edytował ten post 11 maj 2011 - 19:46

#42 polowdorsza55

polowdorsza55

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 14 maj 2011 - 18:42

witam,

wolne miejsca na ten tydzien z Władysławowa (równiez kilka w weekend 28,29 maj)

http://www.polowdorsza.pl/

tel pod ktorym mozna rezerwowac 603 - 961 -436

pozdrawiam

#43 Buli

Buli

Weteran

• Members
  • 458 postów

Napisano 18 maj 2011 - 09:33

.................

Użytkownik Buli edytował ten post 20 maj 2011 - 07:35

#44 krzysztof_g

krzysztof_g

Wędkarz

• Members
  • 11 postów

Napisano 18 maj 2011 - 20:16

CYTAT(treborg74 @ nie, 14 mar 2010 - 12:17) Wyświetl post
Witam,

Zapewne wielu wędkarzy boryka się z problemem miejca na dobrych jednostkach (szczególnie w weekendy). Często przepadają nam terminy z powodu złej pogody a następne wolne są za kilka miesięcy. Zdarza się też, że nie możemy się wybrać na rybki mimo, że mamy fajne miejscówki. Myślę, że nasze forum byłoby świetnym miejscem do wymiany tych informacji. Mam też nadzieję, że znajdą się tu informacje od wędkarzy i nie stanie się to miejcem "fryzjerskiej" reklamy.

mamy jeszcze jedno miejsce na 21 maja z Władyslawowa, wyjazd z Poznania, możemy też kogoś zarać z trasy icon_smile.gif dałem info w dziale 'Wspólne wypady na ryby'

#45 Buli

Buli

Weteran

• Members
  • 458 postów

Napisano 26 maj 2011 - 07:56

R

Użytkownik Buli edytował ten post 27 maj 2011 - 20:16

#46 Buli

Buli

Weteran

• Members
  • 458 postów

Napisano 27 maj 2011 - 16:31

Jeśli jest ktoś we Władowie i chce popłynąć na dorsza zadzwoń pod nr 694 158 300 dwa wolne miejsca wyjście potwierdzone ok 8 r .

Użytkownik Buli edytował ten post 28 maj 2011 - 07:19

#47 polowdorsza55

polowdorsza55

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 28 maj 2011 - 12:51

witam,

wolne miejsca z Władysławowa

polowdorsza.pl

tel 603 961 436

#48 esox2b

esox2b

Szajbus

• Members
  • 1529 postów

Napisano 29 maj 2011 - 13:50

.

Użytkownik esox2b edytował ten post 05 lipiec 2011 - 12:24

#49 luzakk

luzakk

Weteran

• Members
  • 451 postów

Napisano 29 maj 2011 - 14:04

CYTAT(esox2b @ nie, 29 maj 2011 - 16:50) Wyświetl post
Oferta szczególnie atrakcyjna w reklamie na stronie "polowydorsza.pl".

Cena rejsu 150zł w tym (i tu prawdziwe zaskoczenie) DARMOWY obiad !
Ciekaw jestem ile by kosztował taki rejs gdyby obiad nie był darmowy ... icon_mrgreen.gif

Myślałem, że to temat dla potencjalnych wypływających a nie miejsce reklamowe armatorów.
Co to za armator, który dla zapewnienia obsady szuka chętnych (albo ofiary) w ten sposób.
Jeżeli są tacy, którzy nie wiedzą o czym piszę to niech spróbują dowiedzieć się o najbliższy wolny termin na którejś z renomowanych jednostek ...

już nie chciałem się wdawać w polemikę ... zbędną w dodatku o takim czymś icon_razz.gif
co masz rację to masz heh

#50 polowdorsza55

polowdorsza55

Początkujący

• Members
  • 6 postów

Napisano 29 maj 2011 - 20:54

".................Cena rejsu 150zł w tym (i tu prawdziwe zaskoczenie) DARMOWY obiad !
Ciekaw jestem ile by kosztował taki rejs gdyby obiad nie był darmowy ... "

No to chyba łatwo policzyć miły wędkarzu- rejs + opłata za obiad! ....Prosty rachunek matematyczny/ matematyka: I-sza klasa podstawówki/

".................Myślałem, że to temat dla potencjalnych wypływających a nie miejsce reklamowe armatorów....."
Z myśleniem, miły wędkarzu, jak widać tak jak i z matematyka -średnio, gdyż strona ta nie została obwarowana przez administratora przepisami , które zabraniałyby reklamowania się armatorom.

"..............Co to za armator, który dla zapewnienia obsady szuka chętnych (albo ofiary) w ten sposób......"
HEH!!! Ofiarom podziękuję, ale wędkarzy i owszem, zapraszam z miłą chęcią na jednostkę.

".............Jeżeli są tacy, którzy nie wiedzą o czym piszę to niech spróbują dowiedzieć się o najbliższy wolny termin na którejś z renomowanych jednostek ..."

A na których "JEDNOSTKACH RENOMOWANYCH" miły wędkarzu?Czy przypadkiem nie jet to własnie ta "krytykowana" przez Ciebie akcja reklamowa??????????????

#51 esox2b

esox2b

Szajbus

• Members
  • 1529 postów

Napisano 30 maj 2011 - 08:32

.

Użytkownik esox2b edytował ten post 05 lipiec 2011 - 12:23

#52 Lego

Lego

Weteran

• Members
  • 175 postów

Napisano 31 maj 2011 - 11:10

Kilka wolnych miejsc na Nautica Olka, Władysławowo 03.06 piątek. Jeżeli są chętni to proszę o szybki kontakt pod numer 608014937 lub do Olka bezpośrednio.

EDIT:

Nieaktualne

Użytkownik Lego edytował ten post 01 czerwiec 2011 - 14:37

#53 marekbali

marekbali

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 01 czerwiec 2011 - 17:43

100 zl za osobe!! Oddam w promocyjnej cenie 5 miejsc na piatek i sobote z Władka.
Mam juz zaplacone za oba dni, a niestety cos nam wypadlo i nie mozemy plynac. 100 zl za osobe.

516 516 643

mozna dzwonic do pozna !!!

#54 luzakk

luzakk

Weteran

• Members
  • 451 postów

Napisano 01 czerwiec 2011 - 18:28

CYTAT(marekbali @ śro, 01 cze 2011 - 20:43) Wyświetl post
100 zl za osobe!! Oddam w promocyjnej cenie 5 miejsc na piatek i sobote z Władka.
Mam juz zaplacone za oba dni, a niestety cos nam wypadlo i nie mozemy plynac. 100 zl za osobe.

516 516 643

coś mi smierdzi ....
- 1 post a już taka oferta
- zaplacone ?
- 100 zł ? czym Wy plyniecie kajakami ?

#55 marekbali

marekbali

Początkujący

• Members
  • 2 postów

Napisano 01 czerwiec 2011 - 21:06

normalny kuter ,cala kasa wplacona 160 za glowe,my te dwa rejsy to juz miesiec temu zarezerwowalismy. dalismy cene 100 bo dzisiaj nam ta sprawa wynikla a jutro jest juz czwartek,w piatek i sobote mielismy plynac, wiec moze chociaz cos bysmy odzyskali???
ale watpie jednak,bo za pozno,dalem na kilku portalach i nikt sie nie odzywa,trudno czlowiek uczy sie przez cale zycie icon_evil.gif

na razie

#56 Stary52

Stary52

Szajbus

• Members
  • 1110 postów
  • Zainteresowania:ryby woda i przygoda

Napisano 01 czerwiec 2011 - 21:40

CYTAT(marekbali @ czw, 02 cze 2011 - 00:06) Wyświetl post
normalny kuter

Witam .
Zauważ kolego , że prawie wszyscy piszący w tym temacie , podają nazwę jednostki na której są wolne miejsca ?. Piszesz " normalny kuter " nie uważasz , że to trochę za mało , nie dziw się , że taka oferta wzbudza podejrzenie .

#57 Wilk_Morski

Wilk_Morski

Weteran

• Members
  • 193 postów
  • Zainteresowania:Ryby Grzyby Pszczoły

Napisano 02 czerwiec 2011 - 07:48

CYTAT(marekbali @ czw, 02 cze 2011 - 00:06) Wyświetl post
normalny kuter ,cala kasa wplacona 160 za glowe,my te dwa rejsy to juz miesiec temu zarezerwowalismy. dalismy cene 100 bo dzisiaj nam ta sprawa wynikla a jutro jest juz czwartek,w piatek i sobote mielismy plynac, wiec moze chociaz cos bysmy odzyskali???
ale watpie jednak,bo za pozno,dalem na kilku portalach i nikt sie nie odzywa,trudno czlowiek uczy sie przez cale zycie icon_evil.gif
na razie

Na "normalnym kutrze" , to nie spotkałem się z praktyką , żeby kasę płacić już przy rezerwacji .
Na normalnych kutrach zapłata jest dopiero po rejsie .
Na "normalnym kutrze" , to mając 5 miejscówek na piątek i sobotę w czerwcu ,
to wiedząc w środę że coś nie wypaliło wystarczy poinformować armatora i nie byłoby sprawy !
Cała masa chętnych do wędkowania ludzi czeka tylko na taką okazję "last minute" .
Jeśli jest tak jak piszesz , to sądzę , że nie jest to "normalny kuter" .

W sobotę z czwórką kolegów jadę na belony do Jastarni .
Jedziemy już dzień wcześniej .
Gdyby padło w środę hasło typu Admirał /Nautic itp za 100zł. od głowy , to pewnie nie wahalibyśmy się ani minuty , tylko bralibyśmy piątek w ciemno .
Ale ja również uważam , że ta oferta "last minute" jest mocno podejrzana. icon_twisted.gif
Ryby są jak kobiety . Jednego dnia dają się podrywać , a kiedy indziej nie mają ochoty ;)

#58 luzakk

luzakk

Weteran

• Members
  • 451 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 16:28

CYTAT(Wilk_Morski @ czw, 02 cze 2011 - 10:48) Wyświetl post
Na "normalnym kutrze" , to nie spotkałem się z praktyką , żeby kasę płacić już przy rezerwacji .
Na normalnych kutrach zapłata jest dopiero po rejsie .
Na "normalnym kutrze" , to mając 5 miejscówek na piątek i sobotę w czerwcu ,
to wiedząc w środę że coś nie wypaliło wystarczy poinformować armatora i nie byłoby sprawy !
Cała masa chętnych do wędkowania ludzi czeka tylko na taką okazję "last minute" .
Jeśli jest tak jak piszesz , to sądzę , że nie jest to "normalny kuter" .

W sobotę z czwórką kolegów jadę na belony do Jastarni .
Jedziemy już dzień wcześniej .
Gdyby padło w środę hasło typu Admirał /Nautic itp za 100zł. od głowy , to pewnie nie wahalibyśmy się ani minuty , tylko bralibyśmy piątek w ciemno .
Ale ja również uważam , że ta oferta "last minute" jest mocno podejrzana. icon_twisted.gif

kto teraz bierze 100 za rejs icon_razz.gif

#59 Buli

Buli

Weteran

• Members
  • 458 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 16:46

CYTAT(marekbali @ śro, 01 cze 2011 - 20:43) Wyświetl post

516 516 643

Witam cię kolego po prostu napisz co to za kuter i podaj nr do szypra lub armatora i się skończą wszelkie podejrzenia.

#60 grocik7

grocik7

Weteran

• Members
  • 496 postów

Napisano 02 czerwiec 2011 - 17:20

CYTAT(luzakk @ czw, 02 cze 2011 - 20:28) Wyświetl post
kto teraz bierze 100 za rejs icon_razz.gif

Dawid jak to Kto ? http://www.visitors.gda.pl/?s=b icon_cool.gif icon_razz.gif icon_smile.gif icon_biggrin.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych