Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ponton ,jaki Kupić? Co Wybrać Mały Reportaż

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 SILVERO

SILVERO

Wędkarz

• Members
  • 33 postów

Napisano 01 marzec 2010 - 19:19

Jaki kupić? ,wertowałem różne strony producentów miał być tani i dobry .W początkowej fazie wyboru padło na Voyagera 500 cena ok 380zł.Miał być 2 osobowy i bezpieczny ,oraz nadający, się do połowów ryb.Czytając opinie o nim i jemu podobnych dałem sobie spokuj ,marny materiał i nie jeden wędkarz musiał płynąć do brzegu w pław .Więc zaczełem szukać używanej Ufimki na znanym portali alledrogo, ceny 600 -700 za używkę .Trochę drogo za sparciały sprzęt który ma swoje lata .Aż w końcu trafiłem na strone firmy Tokarex .I tu olśnienie ,nowy sprzet tańszy od używki, firma NYROK robi świetne pontony solidne i tanie .Cena za 2 osobowe zaczyna się od 561zł widac ,że porządny sprzęt jak za ta kase.

Ostatecznie myśląc , jak już mam wydać te 561 zł to wezmę na raty kolibri kupiłem za 935zł i jestem bardzo zadowolony z wykonania i jak widac mój syn ;D

Choć firma Ukraińska całkiem świetne wykonanie pontony
Jeszcze trzeba zarejestrować, nakleic numerki lub namalować i jazda nad wodę
Dodam jeszcze filmik, jak się właściwie je robi .Mam nadzieje ,że komuś pomogłem pozdrawiam.

#2 Diplomat

Diplomat

Weteran

• Members
  • 245 postów

Napisano 01 marzec 2010 - 20:19

CYTAT(SILVERO @ pon, 01 mar 2010 - 20:19) Wyświetl post
Jaki kupić? ,wertowałem różne strony producentów miał być tani i dobry .W początkowej fazie wyboru padło na Voyagera 500 cena ok 380zł.Miał być 2 osobowy i bezpieczny ,oraz nadający, się do połowów ryb.Czytając opinie o nim i jemu podobnych dałem sobie spokuj ,marny materiał i nie jeden wędkarz musiał płynąć do brzegu w pław .Więc zaczełem szukać używanej Ufimki na znanym portali alledrogo, ceny 600 -700 za używkę .Trochę drogo za sparciały sprzęt który ma swoje lata .Aż w końcu trafiłem na strone firmy Tokarex .I tu olśnienie ,nowy sprzet tańszy od używki, firma NYROK robi świetne pontony solidne i tanie .Cena za 2 osobowe zaczyna się od 561zł widac ,że porządny sprzęt jak za ta kase.

Ostatecznie myśląc , jak już mam wydać te 561 zł to wezmę na raty kolibri kupiłem za 935zł i jestem bardzo zadowolony z wykonania i jak widac mój syn ;D

Choć firma Ukraińska całkiem świetne wykonanie pontony
Jeszcze trzeba zarejestrować, nakleic numerki lub namalować i jazda nad wodę
Dodam jeszcze filmik, jak się właściwie je robi .Mam nadzieje ,że komuś pomogłem pozdrawiam.

Fajny,sam miałem takiego tylko z pawężą do silnika i pływałem na silniku.Proponuję żebyś jeszcze zainwestował w prawdziwe wiosełka,bo te z wyposażenia to raczej do poważnego pływania się nie nadają(przynajmniej ja miałem takie wąskie).Pozdrawiam.

#3 bcpoland

bcpoland

Początkujący

• Members
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Połów ryb. Pontony Kolibri

Napisano 20 listopad 2015 - 16:24

A co powiecie o Kolibri?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych