Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kleń

22 odpowiedzi w tym temacie

#21 medic3hs

medic3hs

Początkujący

• Members
  • 2 postów
  • Zainteresowania:sport,wędkarstwo

Napisano 09 kwiecień 2011 - 18:08

piękne rękodzieła te wobki icon_razz.gif

Weteran

• Members
  • 179 postów

Napisano 04 maj 2012 - 09:35

Co do koników polnych to w swojej kolekcji mam kilka takich sztucznych ale ani razu ich nie użyłem jeszcze. Co roku wybieram się na klenie nad rzekę ale jakoś nie mogę się wybrać zawsze cos wypada. Także w moim przypadku łapanie kleni to narazie przyłów a nie zaplanowana akcja. Dużo łowię na dosyć sporym zbiorniku i tam pływa ogrom dużego klenia ,rzadko jest on łapany ( szczególnie na spinning bo prywatnie słyszałem tylko o jednym takim przypadku przed burzą).Jeszcze kilak lat temu było widać pływające stada (niestety w wiekszości przypadków był w tych miejscach zakaz wędkowania) teraz jakby znikly ale wiem ,że tam są icon_biggrin.gif .Czuje lekki niedosyt na temat miejscówek tkaich kleni na zbionikach z woda stojącą. Jakby mógłby ktoś bardziej opisać szukanie meijscówek klenia.

#23 Bluzer

Bluzer

Szajbus

• Members
  • 1075 postów

Napisano 07 maj 2012 - 08:10

Łukasz, na takiej wodzie szuakj klenia w miejscach gdzie ma "dach nad głowa", wszelkie nawisy galęzi,krzaków bedą odpowiednie. Warte sprawdzenia sa tez pomosty i przystanie ( klenie bardzo często stoja pod zacumowanymi łódkami). Jesli to woda przpływowa to w miejscu w którym wpada woda do zbiornika warto sie zatrzymać
Nieformalne forum krakowskiego koła "ZWIERZYNIEC"
http://www.forumkola...zyniec.fora.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych