Skocz do zawartości

Zdjęcie

Białoryb 2010!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
373 odpowiedzi w tym temacie

#361 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 24 wrzesień 2010 - 13:46

Poszedłem ze spinem skończyłem z tyczką:D Na spinning kilka maluchów a na tyczkę trochę ładnych płoci,kilka krąpików i największa ryba dnia na fotce prawie kilogramowy leszczyk...Warta
leszczyk.JPG tyczka.JPG
nic tak nie uczy precyzji,spokoju i cierpliwości jak tyczka na rzece-procentuje to potem w spinningu:]

Użytkownik bobesku edytował ten post 24 wrzesień 2010 - 13:49

#362 karlos50

karlos50

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 25 wrzesień 2010 - 16:32

w piątek na Warcie siedziałem od 6 do 14 ... do 10 nic się nie działo, ledwo 2 leszczyki 20cm (poza spektakularnymi zabawami łabedzi i przelotami żurawi) ale o 10 zmieniłem miejscówkę i trafiło sie 10 płoci 25-30cm icon_smile.gif woda nadal wysoka i stoi na tym samym poziomie icon_rolleyes.gif

#363 Pistolecik

Pistolecik

Weteran

• Members
  • 120 postów

Napisano 25 wrzesień 2010 - 19:51

Dzisiaj wypad na regalicę z gruntu przez pierwszą godzinęnic nie brało dopiero gdy z kolegą przesiedliśmy się z pomostu na łódź rybyzaczęły brać. Łowiłem na kuku i na białego robaka. Zestaw to klasyczny feeder zkoszykiem 70  gram przypon odługości  70 cm. Efekt to 2 leszcze,kilka jazgarzy i 20 płoci z tego 5 długością odpowiadały na brązowy medal.  (34-37cm)

P1040628.JPG

jedna z wielu płoci ta ma 34 cm  

#364 karlos50

karlos50

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 30 wrzesień 2010 - 12:33

wczoraj Wart przez 7h - 5 płotek i 4 krąpiki icon_neutral.gif woda wysoka i ciąg zaje....

dziś Odra pod kostrzyniem - ZERO brań przez 6h icon_evil.gif woda się podnosi (przy mnie o jakies 5cm) ...

#365 karlos50

karlos50

Wędkarz

• Members
  • 98 postów

Napisano 07 październik 2010 - 10:11

panowie co z wami, nikt nie łowi ??? sezon już zakonczyliście czy możepoprostu ZEROWE efekty ???

dziś pojechałem nad wartę i zrobiłem karpika icon_eek.gif wjeżdzam na wał a tam wszystko zalane, warta zalewa po raz 3 w tym roku łąki ... no ale skoro już walnołem te 30km to cos porzucamy ... ledwo przedarłem się przez moczry do brzegu ale efekt był do przewidzenia 3h i jedno branie krompik, może z 15cm icon_confused.gif

wstawie fotkę warty 40km od ujścia do odry, bo rybki niestety nie ma ...

Użytkownik karlos50 edytował ten post 07 październik 2010 - 10:13

#366 micek

micek

Weteran

• Members
  • 179 postów

Napisano 07 październik 2010 - 16:08

a ja byłem we wtorek na rybach chciałem złowić brzane no ale przypalętał się kleń 2,20 kg 55cm złapany na wiśle na kostke żółtego sera moczonego przez noc w mleku potem może wrzuce zdięcie ale zrobione komurką bo apataku nie miałem

#367 DynkaKokos

DynkaKokos

Weteran

• Members
  • 803 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo ,poszukiwanie skarbów,boks.

Napisano 07 październik 2010 - 16:58

W poprzednia sobotę byłem na mojej miejscówce okoni owej na rosówki brały jak szalone z tego wyniki to.
1 okoń 23 cm,2 okoń 20 cm reszta poniżej 20cm z 30 sztuk było,parę jazgarzy,4 byczki i lin 29 cm sie skusił.
C&R

#368 mikeus

mikeus

Weteran

• Members
  • 904 postów

Napisano 15 październik 2010 - 19:41

Dziś połów na starorzeczu Warty w pobliżu miejscowości Białobrzegi, 50 km od Konina w stronę Poznania.
Godziny: od 6.30 do 18.00 (cały dzień, żona chwilowo się nie odzywa zbyt wiele do mnie icon_twisted.gif ).
Metoda: bat (8m).
Przynęta: kolorowa pinka.
Zanęta: Lorpio Grand Prix Lake, Lorpio Grand Prix Roach, Glina rozpraszająca Gutkiewicza, Atraktor płociowy, trochę kolendry, atraktor leszczowy MVDE White, suszona krew, pinka, trochę ziemi.

Wyniki: około 12 kg ładnej płoci (największa 36 cm!), od cholery krąpi, jeszcze więcej uklei (obydwa gatunki nie ważone), trzy leszczyki (25-30 cm), kilka drobnych okonków.

Starorzecze to jest stale połączone z Wartą, obecnie jest to dość duży przesmyk, gdyż Warta ma spory stan wody.

Ogólnie: rewelacja icon_biggrin.gif Łowiąc na jedną wędkę miałem ciągle naprawdę co robić. Planowałem pochodzić za okoniem, ale tak się wciągnąłem w "płotkowanie", że nie znalazłem na spina po prostu czasu.

P.S.
Żona właśnie zapowiedziała, że w weekend mogę sobie ryby z głowy wybić. icon_evil.gif
Michał, 79', Okręg Konin

#369 mikeus

mikeus

Weteran

• Members
  • 904 postów

Napisano 20 październik 2010 - 08:56

Wczoraj od 8.30 do 12.30.
Miejsce to samo, co w powyższym poście.
Metoda: znów bat.
Przynęta: pinka kolor.
Zanęta: Lorpio Canal, MVDE Gold Bream, atraktor Lorpio Płoć (z kolendrą), suszona krew, atraktor MVDE White, pinka, konopie gotowane i woda po ich ugotowaniu.
Wyniki: około 50 sztuk "grubej" płoci, dużo małej, trochę krąpi i zdecydowanie za dużo uklei, dwa leszczyki 25 i 30 cm.

Ogólnie: niezłe brania, ale dość wietrznie i po jakimś czasie trudno było zauważyć delikatne sygnalizowanie.
Michał, 79', Okręg Konin

#370 Timen

Timen

Wędkarz

• Members
  • 15 postów

Napisano 02 listopad 2010 - 09:45

Witam ostatnio na nocce karpik koło 4 kg i malutki miętus

Załączone miniatury

• DSC00091.JPG

Uploaded with ImageShack.us

#371 bobesku

bobesku

Szajbus

• Members
  • 3273 postów

Napisano 02 listopad 2010 - 17:24

Misja Warta trochę na BT i nic ,trochę tyczka i wyniki bez szału...jakieś 30 płoteczek i jeden leszcz jak na fotce...szkoda bo chciałem jazia ale zawsze trochę zabawy było:]
Dupa też wyszła bo to nowa miejscówka i Warta miała ciągnąć oj mocno ciągnąć a tam spokojniutko:(
Wszystko na pinki
warta.JPG leszczyk.JPG

#372 wcizmowski

wcizmowski

Wędkarz

• Members
  • 72 postów

Napisano 03 listopad 2010 - 10:46

hej,
środkowa sobotę października na j.Kamień (pomorskie) - bardzo słabo
przedostatnia sobota października, j.Tuchomskie - również bardzo słabo i żałowałem, że na feeder się nie ustawiłem, bo obok mnie łowili z większych głębokości na feedera właśnie, z koszyczkiem i mieli niezłe wyniki.
więc racja jest taka, że ryby w jaziorze jenak zeszły głębiej i przy strefie przybrzegowej słabo.
no i jednak przyznaję że wolę rzekę, a konkretnie Brdę (na przepływankę)

#373 kj111

kj111

Weteran

• Members
  • 402 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 21:41

sobota łapałem drobnice na żywca ostatecznie odpuściłem wyniki 5 sporych płoci , jeden kleń ale mały 3 leszcze po 1,5 kg i jeden zszedł Odra się podnosiła na mojich oczach więc ryby raczej brać niebędą

Użytkownik kj111 edytował ten post 19 listopad 2010 - 21:46

#374 Kamil Z.

Kamil Z.

Szajbus

• Moderator
  • 8183 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, sporty walki, muzyka

Napisano 01 styczeń 2011 - 13:49

Kończymy rok 2010. Dziękujemy wszystkim za wpisy, podzielenie się wiadomościami, emocjami i wędkarskimi zdjęciami. Zapraszamy do zamieszczania relacji z wypadów nad wodę z 2011 roku w nowym wątku
BIAŁORYB 2011!

Pozdrawiam
Kamil

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni.net/kamilfishingblog/

[color=#4169E1][b]Catch&Release!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych